Esimene avaldamine: märts 30, 2024 |

El Socorro rand Tenerife põhjaosas

Playa de El Socorro, tuntud ka kui Playa de Chimisay, on tänu oma ainulaadsele mustale vulkaanilisele liivale väga atraktiivne rand nii turistidele kui ka kohalikele.

See sobib ideaalselt mõnusa aja veetmiseks perega, tänu kaugel kaldast murduvatele lainetele. Lisaks sellele on see tänu kergele ja mõõdukale lainetusele eelistatud valik amatööride ja poolprofessionaalsete surfajate jaoks. Tegelikult on El Socorro rannas peetud riiklikke ja Euroopa surfivõistlusi.

Puhas ja selge vesi ning hästi hooldatud ja väheste kividega liiv on teinud sellest rannast juba üle 20 aasta sinise lipu ranna, mistõttu on see üks parimaid valikuid, kui külastate Tenerife põhjaosa.

Lokatsioon

Playa del Socorro (2)

Vallavalitsus: Los Realejos

Asub Tenerife põhjaosas, Los Realejose vallas, El Socorro küla keskel.

Hotellid ja restoranid

Playa del Socorro (5)

Suhteliselt lähedal (5-7 min autosõidu kaugusel) asuvad väga mugavad hotellid, uskumatute vaadete ja suurepärase teenindusega, nagu näiteks Canary BioHostel. Samuti leiate ilusaid haciendasid, nagu Hacienda Cuatro Ventanas.

Playa de El Socorros leiate ka rannabaarid ja baar-restoraniteenused, mis sobivad suurepäraselt maitsvate mereandide roogade maitsmiseks.

Arena

Playa del Socorro (4)

Liiv on tumehall ja peenike, väga meeldiv nahaga kokkupuutel. See sobib ideaalselt lamamiseks ja lõõgastumiseks, nautides samal ajal vaateid ja mere kohinat.

Kättesaadavus

El Socorro Beach on klassifitseeritud kui “ligipääsetav rand”, mis teeb selle ideaalseks igas vanuses ja füüsilises seisundis inimestele. Juurdepääsuteed, kaldteed, duššid ja eraparkla teevad selle külastamise väga mugavaks ja meeldivaks. Samuti on see kohandatud nii, et liikumispuudega inimesed saavad seda ilma probleemideta nautida.

Mida leiate

Playa del Socorro (6)

Sport

Paljud turistid külastavad seda randa selle populaarsuse tõttu surfajate seas. El Socorro rannas on peetud surfimeistrivõistlusi, näiteks Kanaari saarte meistrivõistlused või maailma surfivõistlus “La Santa Pro Junior”, nii et see on teie parim valik, kui olete amatöör või püüate saada professionaalseks surfariks.

Veelgi enam, sa ei pea muretsema, kui sa ei oska surfata, tänu “El Socorro” surfikoolile, mis on ideaalne nii täiskasvanutele kui ka teismelistele.

Meelelahutus

Teatud aastaaegadel on olemas spetsiaalne meelelahutusala nimega “El Puntito de El Socorro”, kus saab nautida mänge ja raamatute laenutamist.

Teine pluss on tasuta WiFi-tsoonid, mis võimaldavad teil kogu aeg ühenduses olla.

Parkimine

El Socorro Beachil on oma tasuta parkla, mille mahutavus on umbes 200 autot. Kokkuvõttes parim koht, kuhu oma auto jätta.

Kõrghooajal kasutavad mõned turistid alternatiivina takso võtmist oma majutusasutusest randa, et vältida parkla ülerahvastatust.

Külastajate ohutus

Päästepost hoiab rannas viibimise ajal rannas ja turistide turvalisust.

Mida ei tohi teha

Selleks, et hoolitseda ranna ja teiste külastajate rahu eest, on märgitud, et te ei saa:

    • Lahkuda keskkonda igasuguseid jäätmeid, sealhulgas sigaretipurke
    • Kive, liiva või muid elemente looduskeskkonnast võtta
    • Rahu häirimine valju müraga, näiteks muusika
Rannad aastal Tenerife põhjaosa
Saistītie raksti: