Esimene avaldamine: märts 30, 2024 |

Playa Grande, Arico, Tenerife lõunaosas.

Playa Grande, tuntud ka kui Playa el Poris, on turistide jaoks vähetuntud sihtkoht. Seetõttu on see suurepärane valik, kui soovite nautida tähelepanuväärselt selget vett ja suurepärast vaadet Teide tipule, kas üksi või koos perega.

Alati rahulik vesi võimaldab lastel ja täiskasvanutel igal ajal ohutult jahtuda. Lisaks sellele on liiv helepruuni värvi ja peene tekstuuri tõttu on uinakuks lamamine tõeliselt lõõgastav ja rahuldust pakkuv kogemus.

Veel üks positiivne aspekt on see, et Arico linnavalitsus vastutab selle ranna pideva puhastamise eest, mistõttu on see suurepärane koht, mida igaüks saab nautida.

Koht

Playa Grande en El Poris de Abona

Kogukond: Arico

Asub Arico vallas, Tenerife lõunaosas, väga lähedal Punta de Abona atraktiivsele majakale.

Hotellid ja restoranid

Playa Grande ei ole ümbritsetud korterite ega hotellidega, kuid läheduses saab üürida maju, näiteks “Zone23 Home”, mis on ilus ja avar maja merevaatega.

Lähimad baarid ja restoranid on 10-15-minutilise jalutuskäigu kaugusel, näiteks baar-restoran “El Ancla”, kus saab nautida maitsvaid mereannid.

Sand

Liiv on helepruuni tooni, kuid selle peamine omadus on see, et see on tõesti peenike. See libiseb kergesti varvaste vahele, mis teeb selle väga mugavaks lõõgastumiseks ja sügavale puhkamiseks.

Kättesaadavus

Ligipääs randa on suhteliselt lihtne, sest see asub vähem kui 500 meetri kaugusel maanteest. Samuti on seal mõned kõnniteed ja kaldteed, mis hõlbustavad ligipääsu puuetega inimestele.

Playa Grande on kergesti ligipääsetav ka jalgsi või ühistranspordiga, nii et saate valida teile sobivaima võimaluse.

Parkimine

Väga lähedal rannale, vähem kui 100 meetri kaugusel, on parkla, kus on veidi alla 50 parkimiskoha. Sul ei teki seal probleeme parkimisega, sest see ei ole tavaliselt täis.

Kui soovite, saate hõlpsasti parkida ka tee ääres.

Külastajate ohutus

Tegemist ei ole hõivatud rannaga, mistõttu seda ei valva merepäästjad. Oluline on rakendada tavapäraseid ettevaatusabinõusid, et vältida õnnetusi või halbu hetki.

Mida ei tohi teha

  • Dushi või jalavannide kasutamine
  • Kampaania
  • Suitsetamine
  • Baarigrillid
  • Lemmikloomade kaasavõtmine
  • Liigse müra tekitamine

Märgata

Kui soovite tõelist lõõgastust, naudingut ja ühendust merega, siis peaksite veenduma, et piirkonnas ei ole väga tuuline päev, sest see võib teie kogemuse ära rikkuda.

Rannad aastal Tenerife Lõuna
Saistītie raksti: