První publikace: 17 března, 2024 |

Výlety lodí na Severní Tenerife
Výlety lodí na severu Tenerife

Pokud hledáte výlety lodí na severu Tenerife, jste na správné webové stránce. Představte si vzrušující plavbu po klidných vodách Atlantiku a kochejte se krásnými výhledy. Pronajměte si loď a uspořádejte dobrodružství s přáteli a rodinou. Nabízíme různé plány pro plavbu po moři. Zůstaňte tedy s námi a poznejte všechny dostupné možnosti plavby po moři na severu Tenerife. Zanecháváme vám náš WhatsApp, abyste nám mohli napsat, pokud máte nějaké dotazy nebo si přejete provést rezervaci. Specializujeme se na všechny typy lodí k pronájmu na Tenerife, určitě máme to, co hledáte.

Výlety lodí na Tenerife sever

Výlet katamaránem Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Nabízíme sdílené výlety lodí, které vás příjemně a zábavně provedou po zálivu. Naše profesionální posádka vás zavede na nejzajímavější místa v zálivu. Přijďte strávit senzační den se sluncem, dobrou společností a osvěžujícími nápoji na palubě.

Pozvěte své přátele a rodinu a užijte si na Tenerife jiný den na moři. Většina našich výletů lodí na severu Tenerife nabízí občerstvení, jídlo a osvěžující nápoje. Podrobnosti o jednotlivých aktivitách, které jsou k dispozici na našich webových stránkách, najdete v průvodci na konci textu. Nezapomeňte nám napsat na WhatsApp, abyste si ujasnili své pochybnosti nebo provedli rezervaci. Berte prosím v úvahu, že vyřizujeme mnoho požadavků, proto byste nám měli napsat několik dní předem.

Pozorování velryb

Výlet katamaránem Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Jak víte, Tenerife je v mnoha ohledech privilegovaný ostrov. Má výjimečné klima, které nám umožňuje provozovat venkovní aktivity v jakémkoli ročním období. Kromě toho a mnoha dalších výhod je to jedna z nejlepších oblastí na světě, kde lze pozorovat kytovce v jejich přirozeném prostředí.

Při našich výletech lodí na Tenerife vás vezmeme za delfíny a velrybami, které si spokojeně plavou v zátoce. Vody Tenerife jsou domovem mnoha různých kytovců a jsou zastávkou mnoha migrujících druhů na jejich cestě do jiných zeměpisných šířek. Pozorování velryb je oblíbenou aktivitou turistů přijíždějících na sever Tenerife a zejména dětí. Pokud budeme mít štěstí, budeme moci během prohlídky spatřit celou řadu druhů. Vezměte si s sebou fotoaparát, abyste si mohli vyfotografovat kosatky, vorvaně, delfíny nebo jakékoli přátelské mořské zvíře, které vás přijde pozdravit.

Plavání a šnorchlování

Výlet katamaránem Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Výlety lodí nabízejí skvělou příležitost užít si moře všemi smysly. Po pozorování velryb a delfínů nasměruje kapitán loď do krásné zátoky, aby cestující mohli vystoupit a vykoupat se. Je vzrušující dotknout se vody, cítit její svěžest a mít možnost plavat jako ryba ve volné přírodě.

Tenerifské mořské dno je bohaté a pro potápěče velmi atraktivní. Sportovci z celého světa se sem sjíždějí, aby prozkoumali vodu a obdivovali krásy podmořské krajiny. Šnorchlování je aktivita, kterou můžete provozovat během výletů lodí na severu Tenerife. Není sice tak hluboké jako potápění, ale umožňuje vám plavat blízko hladiny a obdivovat krásy mořské fauny. Plavte vedle pestrobarevných ryb a roztomilých želv.

Soukromé výlety lodí na severu Tenerife

Výlety lodí na severu Tenerife

Pokud chcete mít více soukromí, nabízíme soukromé výlety lodí na severu Tenerife. Díky pronájmu báječné jachty nebo plachetnice si můžete užívat moře v exkluzivitě. Na palubě budete jen vy a vaše skupina hostů. Naše posádka se postará o jedinečné a nezapomenutelné dobrodružství. Trasu plavby si můžete navrhnout sami, my se přizpůsobíme vašim preferencím. Kapitán lodi bude mít na starosti řízení lodi a postará se o to, aby vše probíhalo hladce a vy jste se nemuseli o nic starat. Užijte si dobrodružství!

Slavnostní příležitosti

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Díky soukromým výletům lodí můžete na palubě oslavit narozeniny nebo jakoukoli zvláštní příležitost. Turisté z celého světa vyhledávají pohodlné a bezpečné lodě, aby se na nich mohli bavit a užívat si. Nejčastějšími důvody pro pronájem soukromých lodí na severu Tenerife jsou rozlučky se svobodou a oslavy výročí svatby.

Pronajměte si naše výlety na luxusních jachtách, katamaránech, motorových člunech, rybářských lodích a dalších plavidlech. Některé z těchto lodí jsou k dispozici pro soukromé i společné výlety.

Pokud si chcete prohlédnout všechny výlety lodí na severu Tenerife, podívejte se níže. Zanecháváme vám podrobný seznam se všemi dostupnými aktivitami, abyste si mohli vybrat tu, která nejlépe vyhovuje tomu, co hledáte. Rezervaci proveďte vyplněním přiloženého kontaktního formuláře, odpovíme vám co nejdříve. Pokud máte jakékoli dotazy, napište nám na WhatsApp a my vám rádi pomůžeme. Již mnoho let děláme radost našim klientům a poskytujeme jim nezapomenutelná dobrodružství. Zapomeňte na starosti a užijte si dovolenou na severu Tenerife.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: