Pirmasis leidimas: 9 kovo, 2024 |

Ekskursijos po salas į Šiaurės Tenerifė
Kelionės laivu į Šiaurės Tenerifė
Keturračių motociklų safaris į Šiaurės Tenerifė
Teminiai parkai į Šiaurės Tenerifė
Ką veikti Tenerifės šiaurėje

Šiame vadove rasite puikų veiklos ir pramogų šiaurinėje Tenerifės dalyje sąrašą. Šioje salos pusėje galite praleisti fantastiškas atostogas prie jūros ir mėgautis natūraliais Tenerifės kraštovaizdžiais. Teksto pabaigoje paliekame konkrečių veiklų sąrašą, kad galėtumėte patikrinti išsamią informaciją apie kiekvieną iš jų. Jei norėtumėte užsisakyti kurią nors iš jų, tiesiog parašykite į mūsų WhatsApp ir mes mielai jums padėsime.

Ką veikti šiaurinėje Tenerifės dalyje

Ką veikti Puerto de la Kruso mieste

Tenerifė visoje Europoje garsėja puikiu klimatu ištisus metus. Daugelis keliautojų čia atvyksta ieškodami saulės ir šilumos, kad pabėgtų nuo šaltų europietiškų žiemų. Šiaurinėje Tenerifės dalyje, tarp neaprėpiamų kalnų, juodo smėlio paplūdimių ir stebuklingų kaimelių, galima nuveikti šimtus dalykų. Viešbučių ir restoranų pasiūla labai išsami – mieste ar netoli paplūdimio galima rinktis įvairias apgyvendinimo vietas, taip pat daugybę vietinės, ispaniškos ir tarptautinės virtuvės restoranų. Geru maistu ir kokybiškais vynais taip pat galėsite mėgautis Gvačiniuose, kurių gausu šiaurinėje Tenerifės dalyje. Tenerifės šiaurėje esantis Los Rodeos oro uostas jungia salą su likusia Ispanijos dalimi ir kitomis salyno salomis.

Pasiplaukiojimai laivais po Atlanto vandenyną

los-gigantes motorinių valčių nuoma-tenerifėje (11)

Šiaurės Tenerifė siūlo keletą kelionių laivu po įlanką variantų. Išsinuomokite valtį ir mėgaukitės jūra, atsipalaiduokite grožėdamiesi pakrantės vaizdais, deginkitės ir dalinkitės įspūdžiais su draugais.

Daugumos ekskursijų metu galėsite pamatyti banginius ir delfinus jų natūralioje aplinkoje. Mūsų laivų kapitonai puikiai išmano Tenerifės jūros gyvenimą. Jie žino vietas, kuriose banginiai greičiausiai pasirodo, ir gerbia jų erdvę. Dažniausiai Tenerifėje aptinkamos šios rūšys: delfinai ir pilotuojamieji banginiai. Po banginių stebėjimo sustosime pasiplaukioti ir panardyti. Pasiteiraukite mūsų „WhatsApp” dėl transporto prieinamumo Puerto de la Kruso mieste, kad galėtumėte užsiimti norima veikla.

Paradiziakiniai paplūdimiai su krištolo skaidrumo vandeniu

Playa Jardin paplūdimys Puerto de la Kruso mieste

Pirmiausia norėtume papasakoti apie Playa Jardín paplūdimį, kuris, kaip rodo jo pavadinimas, yra gražus paplūdimys, apsuptas įvairiaspalvių gėlių ir dekoratyvinių augalų. Jo apylinkėse rasite restoranų, paplūdimio barų ir net vaikų žaidimų aikštelę. Paplūdimys yra juodo smėlio, jam suteikta Mėlynoji vėliava, o tai reiškia, kad jame teikiamos visos paslaugos ir vanduo tinkamas maudytis. Tačiau šis paplūdimys nėra vienintelis: Playa de los Roques, El Benijo ir El Bollullo taip pat laukia, kol galėsite atsigaivinti šiltuose vandenyse. Peržiūrėkite mūsų svetainę ir sužinokite daugiau apie šiuos fantastiškus paplūdimius, pasižyminčius ramiais vandenimis ir atpalaiduojančia atmosfera.

Loro Parque – geriausias šiaurinėje Tenerifės dalyje

Loro Parque Tenerifė su transportu

Šis neįtikėtinas pramogų parkas yra visai netoli Playa Jardín. Tai vienas geriausių pramogų parkų saloje. Jame gyvena daugybė įvairių rūšių papūgų, taip pat kitų egzotinių gyvūnų. Čia vyksta orkų, delfinų ir jūrų liūtų pasirodymai.

Loro parkas įsikūręs viename judriausių rajonų šiaurinėje Tenerifės dalyje, todėl bilietai paprastai išperkami labai greitai. Kviečiame rezervuoti vietas iš anksto.

Ekskursijos po salą, skirtos jos istorijai ir kultūrai pažinti

Icod de los Vinos El Drago Milenario Drakonas.min

Užsisakykite ekskursijas iš Puerto de la Kruso su įskaičiuotu transportu. Pažinkite Tenerifę dalyvaudami bendrose arba privačiose ekskursijose prabangiu autobusu. Pasivaikščiokite po žymius Tenerifės kaimelius, tokius kaip Icod de los Vinos, La Orotava, Garachico, Vilaflor ir Puerto de La Cruz. Susipažinkite su stebuklingais miestais, tokiais kaip Santa Krus de Tenerifė ir La Laguna, kuriuose tradicinė architektūra dera su moderniais statiniais. Taip pat siūlome ekskursiją, kurios metu aplankysite kaimyninę La Gomeros salą, jos istoriją, papročius ir gamtovaizdį. Ten jus nuvešime su vietiniais gidais, kurie padės pajusti kiekvienos vietovės esmę. Užsisakykite kitą ekskursiją iš Šiaurės Tenerifės.

Žygiai pėsčiomis, pasivaikščiojimas po gamtą

Maskos kaimas - Pueblo de Masca - Tenerifė (2)

Jei esate pėsčiųjų žygių entuziastas ir į Tenerifę atvykote ieškodami naujų maršrutų, privalote apsilankyti Anagos kaimo parke. Tai autentiškas rojus, kupinas ramybės ir harmonijos tarp laurų miškų ir vulkaninių uolų. Nepamirškite paskirti dienos nusileisti Maskos raguva – neįtikėtinu maršrutu su nuostabiu paplūdimiu maršruto pabaigoje, kur galėsite atsigaivinti ir išsimaudyti. Cuevas Negras takas idealiai tinka tiems, kurie nori pasivaikščioti Tenerifės miškais ir įkvėpti gryno oro.

Dviračių keturračiais, kupini malonumo ir adrenalino

Quad Safari Tenerifė13.min

Šioje salos dalyje taip pat galite išsinuomoti neįtikėtiną pasivažinėjimą keturračiais motociklais. Mėgaukitės šiomis neįtikėtinomis transporto priemonėmis, kurios yra itin smagios ir pasiruošusios nuotykiams. Važiuokite per vulkaninės kilmės kraštovaizdžius, laukinius paplūdimius ir senovinius miškus. Keturračius saugu ir lengva vairuoti, darbuotojai jus išmokys visko, ką reikia žinoti, kad važiuoti būtų smagu ir saugu.

Visa veikla ir užsiėmimai šiaurinėje Tenerifės dalyje, apie kuriuos čia perskaitėte, yra mūsų svetainėje ir dar daugiau. Išsamią informaciją apie kiekvieną veiklą ir užsakymo formą rasite toliau pateiktame vadove. Norėdami išsiaiškinti savo abejones, rašykite mums tiesiogiai mūsų „WhatsApp” programa. Nepamirškite mums parašyti iš anksto. Tikimės, kad visapusiškai mėgausitės atostogomis Šiaurės Tenerifėje.

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: