Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Ekskursijos su gidu į Šiaurės Tenerifė
Ekskursijos ir ekskursijos su gidu šiaurinėje Tenerifės dalyje

Susipažinkite su Tenerifės lankytinomis vietomis su mūsų ekskursijų ir ekskursijų vadovais. Siūlome įvairios veiklos, kad pažintumėte salą ir pažadintumėte savo susidomėjimą. Turime profesionalių gidų, kurie padės jums patirti puikių įspūdžių atostogų metu. Šiame tekste norime parodyti, kokias vietas galite aplankyti su mūsų vedamomis ekskursijomis, kad galėtumėte pasirinkti jums labiausiai patinkantį maršrutą. Jei planuojate aplankyti konkrečią vietą, susisiekite su mumis, kad parengtume jums specialų maršrutą.

Mes prisitaikome prie savo klientų poreikių, nes mūsų tikslas – kad kiekvienas galėtų visapusiškai mėgautis sala ir patirti geriausius savo gyvenimo įspūdžius. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau, o jei norite išsinuomoti kurią nors mūsų veiklą arba turite klausimų, parašykite mums į „WhatsApp”, tai lengviausias ir tiesiausias būdas susisiekti su mumis.

Pasiplaukiojimai laivu šiaurinėje Tenerifės dalyje

Neptuno Tenerifės kelionė laivu į Los Gigantes formą šiaurėje ir pietuose (10)
Gidą norime pradėti nuo kelionių laivu po Tenerifės įlankas, nes tai viena populiariausių pramogų tarp turistų.

Tenerifė yra privilegijuota sala, pasižyminti nuostabiu kraštovaizdžiu, puikiu oru ir begale pramogų. Tenerifę supantys vandenys siūlo ramią ir tylią aplinką, kuri ištisus metus traukia šimtus turistų ir jūros mylėtojų.

Ekskursija katamaranu
Pasivaikščiokite po įlanką mūsų nuostabiais katamaranais. Mėgaukitės jūros ramybe, gaiviu vėju veiduose ir įlanką apšviečiančia šilta saule. Atvykite su draugų grupe praleisti kitokią dieną, dalytis gaiviaisiais gėrimais ir švęsti gyvenimo džiaugsmą.

Vienas iš mėgstamiausių mūsų lankytojų užsiėmimų per keliones laivu – stebėti banginius jų natūralioje aplinkoje. Tenerifės salą skalaujančiuose vandenyse gyvena daugybė banginių, kurie šią salą pavertė savo namais. Mėgaukitės stebėdami plaukiančius delfinus ir kartais pasisveikinti atplaukiančius banginius. Į šią pramogą pasiimkite ir vaikus, nes būtent jiems ši pramoga patinka labiausiai.

Ekskursija katamaranu
Po delfinų ir banginių stebėjimo laivas išmetė inkarą įlankoje, kad svečiai galėtų pasiplaukioti jūroje. Užsidėkite kaukę su šniūreliu ir tyrinėkite Tenerifės jūros dugną, pilną gyvybės ir įdomių povandeninių kraštovaizdžių. Šio teksto pabaigoje paliekame jums sąrašą su visomis pramogomis, kuriomis galima užsiimti plaukiant laivu šiaurinėje Tenerifės dalyje. Norėdami rezervuoti, užpildykite prie kiekvienos veiklos pridėtą kontaktinę formą. Taip pat galite parašyti mums tiesiai į „WhatsApp” ir mes mielai jums padėsime.

Ekskursijos autobusu po salą

La Laguna - Šiaurės Tenerifė (11).min
Jei norite nuodugniai pažinti Tenerifę, siūlome įvairių užsiėmimų ir maršrutų, kuriais pasieksite turistų pamėgtas vietas. Leiskite mums smagiai ir maloniai jus supažindinti su Tenerifės lankytinomis vietomis ir priartinti prie jų.

Taip pat siūlome privačias ekskursijas išskirtiniam turui. Galite išsinuomoti ekskursijas tik sau ir savo draugų grupei. Taip galėsite geriau mėgautis veikla ir jums nereikės nerimauti dėl nepažįstamų žmonių buvimo. Prisitaikysime prie jūsų pageidavimų, nes mūsų malonumas grindžiamas klientų pasitenkinimu.

Mūsų profesionalūs gidai yra apmokyti suteikti jums nepamirštamų įspūdžių. Jie turi ilgametę patirtį dalydamiesi Tenerifės paslaptimis ir yra pasiruošę jomis pasidalyti su jumis geranoriškai ir geru tonu.

aplankykite didingąjį Teidės kalną ir jo vulkaninės kilmės kraštovaizdį

Privatus žygis Teidės kalnu su leidimu (1)
Išsinuomokite mūsų ekskursijas su gidu ir aplankykite Teidės nacionalinį parką bei pasivaikščiokite jo stebuklingais takais. Primename, kad Teidės kalnas yra aukščiausia Ispanijos viršukalnė, iškilusi 3700 m virš jūros lygio. UNESCO paskelbė šį parką pasaulio paveldo objektu ir jis yra viena iš tų pasaulio vietų, kurias būtina aplankyti.

Žvaigždžių turizmas Teidėje

Teidė naktį Tenerifėje (1)
Mėgaukitės mūsų vedamomis ekskursijomis ir ekskursijomis naktį ir grožėkitės naktiniu Tenerifės dangumi. Teidės nacionalinis parkas siūlo privilegijuotą aplinką pasaulyje, kurioje galima stebėti giedrą ir neužterštą šviesa dangų. Kviečiame pasimėgauti šiuo nuostabiu nuotykiu, kurio metu galėsite praleisti naktį parke ir pasinaudoti jo teleskopais grožėtis kosmosu ir jo žvaigždėmis.

aplankykite įdomius Garachico, Icod de los Vinos ir Masca kaimelius

tenerifės dienos kelionė teide masca icod garachico
Tai tik keli iš kaimelių, kuriuos galite aplankyti su mūsų ekskursijomis šiaurinėje Tenerifės dalyje. Simboliniai Tenerifės kaimai pasižymi nepakartojamo žavesio gamtovaizdžiais ir gerai išsilaikiusia tradicine architektūra.

aplankykite Santa Krus de Tenerifės ir San Kristobal de la Lagunos miestus

Santa Cruz de Tenerifė pirkinių transportas iš pietų Tenerifės (1)
Siūlome ekskursijas pėsčiomis vaizdingomis šių miestų gatvelėmis. Iš pirmų lūpų sužinokite, kaip tradicinė Kanarų kultūra susilieja su šiuolaikiniais pastatais ir naujaisiais šiandienos papročiais. Tai kultūros, istorijos ir skonių mišinys, kurio neturėtumėte praleisti per savo atostogas.

Paragaukite geriausių Tenerifės vynų

vyno degustacija Tenerifėje (3)
Galbūt esate girdėję apie Tenerifės vynų šlovę, kurią jie pelnė dėl puikios kokybės. Išsinuomokite mūsų ekskursijas su gidais, kurie jus supažindins su Tenerifės plantacijomis ir vynuogynais. Į ekskursiją įeina apsilankymas vyno daryklose, kur susipažinsite su vyno gamybos procesu ir atliksite vyno degustaciją.

Eksursija į La Gomeros salą

VIP ekskursija La Gomera (3)
Jei turite pakankamai laiko, turėtumėte suteikti sau galimybę aplankyti dar vieną fantastišką Kanarų salyno salą. Su mūsų ekskursijomis į La Gomerą keltu jus plukdysime susipažinti su šia nuostabia sala, kurioje gausu gamtovaizdžių ir turistams itin vertingų kultūrinių objektų.

Paslauga ir transportas

Dabar, kai jau žinote visas mūsų siūlomų ekskursijų ir ekskursijų Tenerifės šiaurėje nuomos galimybes, nebeturite pasiteisinimų, kad vis apie tai galvojate. Siūlome kokybišką veiklą, kuria labai patenkinti mūsų klientai. Parašykite mums į „WhatsApp”, kai tik norėsite atlikti rezervaciją arba išsiaiškinti savo abejones. Mums garbė būti jūsų sąjungininkais tyrinėjant Tenerifės žavesį.

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: