Tenerife Boat Trip to Los Gigantes

Los Gigantese kaljud

Los Gigantese kaljud on hiiglaslikud kaljuseinad, mis ulatuvad üle 600 meetri kõrgusele. Need on vulkaanilise päritoluga ja asuvad Teno maaelu pargis Tenerife läänerannikul. Need asuvad Santiago del Teide ja Buenavista del Norte omavalitsuste vahel.

Nad asuvad suure loodusliku ilu piirkonnas, kus saab nautida suurepäraseid elamusi. Kaljusid saab näha merelt ja rannast, õhust õhutuuril ja Tenerife sisemaalt erinevatest vaatepunktidest erinevate vaatenurkadega. Ka mere all saavad sukeldujad neid näha kuni 30 meetri sügavusel.

Guanšid nimetasid neid oma tohutu suuruse tõttu “kuradimaja”.

Neptuno Tenerife Boat Trip to Los Gigantes form North and South (15)

Los Guíose rand

Lähim rand kannab nime “Playa de los Guíos”. Sealt saab neid vabalt ja ilma hooneteta näha. See on väike sinise lipuga rand, mis pakub kõike, mida supleja rannas nautimiseks vajab: vetelpäästjad, turvamehed ja rannabaarid.

See pakub üht saare kõige sümboolsemat maastikku, ühendades vulkaanilise liiva kristallselge veega, mida kaitsevad tohutud kaljuseinad. Siin on võimalus sukelduda ja nautida kaljude looduslikku ilu mere all. Teine võimalus on rentida paat, et minna välja ja uurida Vahemere vete ning näha vaalaliste loomuliku elupaiga.

Vistas de Los Gigantese vaatepunkt

See on rannale kõige lähemal asuv vaatepunkt, see on väga kõrge, sinna saab ronida jalgsi, kuid peate olema heas füüsilises vormis. Sellel on järsud siksakilised trepid, pingid istumiseks ja palju varju.

Rendib paate, et näha kaljusid.

Marhaba catamaran charter los gigantes tenerife (1)-min

Los Gigantese paadi rentimine

See on parim viis neid näha ja nautida kogu nende majesteetlikkust. Giid viib teid mööda kaljude kaldaid purjetama.

Merefauna

Kaljusid ümbritsevates vetes seilates on teil võimalik näha vaalalisi, näiteks lootsivalast ja pudelidelfiini.

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Veealased tegevused

See on suurepärane võimalus lõbusat ja adrenaliini otsivatele seiklejatele. Võite minna snorgeldama, kajakiga sõitma, aerusurfima ja sukelduma.

Teno tuletorn

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Sellele tuletornile pääseb Punta de Teno kaudu, see asub maagilises kohas, kust avanevad suurepärased vaated. Majakas on praegu asustamata, sest see töötab automaatselt. Selles kohas viibides paneb sind imestama, kuidas mõned pered said seal nii kaua elada, isoleerituna tsivilisatsioonist ja sellises metsikus keskkonnas. See on keskkond unistajatele ja tundlikele hingedele, kes leiavad ilu kõikjalt.

Barranco de Masca laskumine

See on vapustav idee matkahuvilistele. See on keeruline ja keeruline marsruut, pange oma mägijalatsid jalga ja valmistuge seikluseks. See on keskmiselt 4-tunnine matk mööda 5 km pikkust kuristikku. Sobib ainult piisava füüsilise ettevalmistusega inimestele. Seda teed valivad paljud, et jõuda Masca lahte, mis on võluv ja vähetuntud rand, kus saate pärast laskumist võtta hästi teenitud ujumise.

Locations: