Tenerifė: Atostogos žiemą

Tenerifė: Atostogos žiemą

Nepaisant gerai žinomo fakto, kad Tenerifė yra vidinio pavasario sala, daug kartų girdime klausimą, ar žiema yra tinkamas metas atostogauti Tenerifėje. Koks oras bus žiemą? Ar galima maudytis? Šiame straipsnyje atsakysime į kai kuriuos jums rūpimus klausimus ir paaiškinsime, kodėl žiema yra puikus metas atostogauti Tenerifėje.

Orai

Kas gali būti geriau nei porą savaičių pabėgti į rojų nuo šaltos ir pilkos žiemos?
Dėl ypatingo klimato orai Tenerifėje šilti ištisus metus. Žiemą dienos būna saulėtos, o temperatūra beveik tokia pati kaip vasarą (20-26º C). Vanduo vandenyne šiek tiek gaivesnis, palyginti su vasara, bet vis tiek šiltas ir komfortiškas. Kartą čia pabuvoję nenorėsite išlipti iš vandenyno.

winter landscape of Teide National Park

Gamta

Pasaulyje nėra daug vietų, kur žiema pažadina gamtą, ir Tenerifė yra viena iš jų. Visi aplinkiniai kalnai pradeda žaliuoti, o sausio ir vasario mėnesiais galima pamatyti net žydinčius migdolų medžius.
Net jei jau lankėtės Tenerifėje vasarą, būsite nustebinti, kaip gražiai ir žaviai sala atrodo žiemą.

 

Teidė su sniegu

Vandenynas, saulė ir… sniegas. Skamba nerealiai? Tik ne Tenerifėje! Šį egzotišką derinį galėtumėte pamatyti, jei Tenerifėje apsilankytumėte žiemą (nuo gruodžio iki kovo mėn.). Mėgaukitės saule, maudykitės šiltame vandenyne ir pasinaudokite proga pamatyti neįprastą Teidės išvaizdą. Nepamirškite su savimi pasiimti šiltų drabužių.

Karnavalas

Jei planuojate atvykti į Tenerifę vasario mėnesį, turėsite galimybę pamatyti didžiausią salos renginį – Santa Krus de Tenerifės karnavalą. Beje, tai antras pagal dydį karnavalas pasaulyje po Rio de Žaneiro karnavalo! Taigi galite įsivaizduoti šio spalvingo ir linksmo festivalio mastą. Nepraleiskite jo!

Ekskursijos ir veikla

Viena didžiausių klaidų – manyti, kad žiemą veiklų skaičius bus ribotas, palyginti su vasara. Tai visiškai klaidinga! Atpalaiduojančios išvykos laivu, adrenalino suteikiantys vandens motociklai, ekskursijos po salą ir daugybė kitų pramogų Tenerifėje jūsų laukia ištisus metus!

Susiję straipsniai:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom