Pirmizrāde: 11 novembris, 2021 | Pēdējoreiz atjaunots: 13 novembris, 2021 | Autors: Jan Daniel

Tenerife: Atpūta ziemā: brīvdienas ziemā

Neskatoties uz labi zināmo faktu, ka Tenerife ir iekšzemes pavasara sala, mēs daudzkārt dzirdam jautājumu, vai ziema ir piemērots laiks brīvdienām Tenerifē. Kādi laikapstākļi būs ziemā? Vai ir iespējams peldēties? Šajā rakstā mēs atbildēsim uz dažiem jautājumiem, kas jums varētu rasties, un parādīsim, kāpēc ziema ir ideāls laiks, lai pavadītu brīvdienas Tenerifē.

Laikapstākļi

Kas var būt labāks par pāris nedēļu ilgu bēgšanu uz paradīzi no aukstās un pelēkās ziemas?
Pateicoties īpašajam klimatam, Tenerifē visu gadu ir silts laiks. Ziemā dienas ir saulainas un temperatūra ir gandrīz tāda pati kā vasarā (20-26º C). Ūdens okeānā ir mazliet svaigāks, salīdzinot ar vasaru, bet joprojām silts un patīkams. Tiklīdz jūs būsiet tur, jūs nevēlēsieties izkāpt no okeāna.

winter landscape of Teide National Park

Daba

Pasaulē nav daudz vietu, kur ziema atmodina dabu, un Tenerife ir viena no tām. Visi apkārt esošie kalni sāk izskatīties zaļi, janvārī un februārī var redzēt pat ziedošus mandeļu kokus.
Pat tad, ja jau esat apmeklējuši Tenerifi vasarā, jūs būsiet pārsteigti, cik skaista un aizraujoša sala izskatās ziemā.

 

Teide ar sniegu

Okeāns, saule un… sniegs. Izklausās nereāli? Taču ne Tenerifē! Šo eksotisko kombināciju jūs varētu redzēt, ja apmeklētu Tenerifi ziemā (no decembra līdz martam). Baudiet sauli, peldieties siltajā okeānā un izmantojiet iespēju redzēt Teide šajā neparastajā izskatā. Neaizmirstiet paņemt līdzi siltas drēbes.

Karnevāls

Ja plānojat ierasties Tenerifē februārī, jums būs iespēja redzēt salas lielāko notikumu – Santa Cruz de Tenerife karnevālu. Pērciet, tas ir otrais lielākais karnevāls pasaulē pēc Riodežaneiro karnevāla! Tātad jūs varat iedomāties, cik vērienīgi ir šie krāsainie un priecīgie svētki. Nepalaidiet to garām!

Ekskursijas un aktivitātes

Viena no lielākajām kļūdām ir domāt, ka ziemā aktivitāšu skaits būs ierobežots, salīdzinot ar vasaru. Tas ir pilnīgi nepareizi! Atpūtas izbraucieni ar laivu, adrenalīnu vairojoši braucieni ar ūdens motocikliem, ekskursijas pa salām un daudzas citas aktivitātes gaida jūs Tenerifē visa gada garumā!

Saistītie raksti:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0