Esimene avaldamine: märts 21, 2024 |

Kui suur on Kanaari saarte vaheline kaugus?

Ilmselt olete mõelnud, et külastate ja tutvute oma puhkuse ajal iga Kanaari saart. Tõenäoliselt ei taha te otsustada, et külastate ainult kõige populaarsemaid: Tenerife ja Gran Canaria, vaid ka teisi, nagu Lanzarote, Fuerteventura või La Palma.

Noh, selleks, et teha suurepärane reisiplaan, peate te teadma Kanaari saarte vahemaad ja parimaid transpordivõimalusi, et nendega tutvuda.

Millised saared on üksteisest kõige kaugemal ja millised üksteisele kõige lähemal?

Kõige kaugemal üksteisest asuvad saared on El Hierro ja La Graciosa, umbes 450 kilomeetrit diagonaalselt. La Graciosa saarel ei ole lennujaama, seega ei ole otsene lennureis võimalik, kuid El Hierro saarelt saab Lanzarote saarele lennuki abil ja sealt edasi praamiga La Graciosale. See otsetee kestaks 1 tund ja 30 minutit kuni 2 tundi ja 30 minutit.

Vahepeal on La Graciosa ja Lanzarote teineteisele kõige lähemal olevad saared vaid 1 kilomeetri kaugusel, umbes 25 minutit praamiga.

Kui teie mõte on aga uurida Kanaari saari ükshaaval või vähemalt enamikku neist, siis tahate teada kõige populaarsemaid marsruute ja nende vastavaid vahemaid.

kaugus Tenerife ja Gran Canaria vahel

Kui suur on Kanaari saarte vaheline kaugus?

Kuna tegemist on saarestiku 2 kõige külastatavama saarega, siis mõtlete kindlasti, kui suur on vahemaa Tenerife ja Gran Canaria vahel. Nende vahemaa on 60 kilomeetrit, seega kulub selleks reisiks lennukiga umbes 40 minutit või praamiga 1 tund ja 20 minutit.

kaugus Gran Canaria ja Fuerteventura vahel

Kui suur on Kanaari saarte vaheline kaugus?

Gran Canaria ja Fuerteventura saare vaheline kaugus on umbes 120 kilomeetrit. See teekond kestab lennukiga vähemalt 40 minutit või praamiga 2 tundi.

kaugus Gran Canaria ja Lanzarote vahel

Playa Grande El Poris de Abona

Reisimine praamiga Gran Canaria ja Lanzarote vahel võtab kauem aega kui muudel juhtudel, sest need saared asuvad üksteisest enam kui 200 kilomeetri kaugusel. Selle tulemuseks on umbes 6-8 tundi ja 50 minutit lennuki sõiduaega.

kaugus Fuerteventura ja Lanzarote vahel

Fuerteventura Corralejo (3).min

Kui plaanite reisi Fuerteventurale ja soovite teada, kui kaugel on lähim saar (Lanzarote), et tutvuda mõlema saarega, siis Banana Palm Bay ütleb teile. Nad on üksteisest vaid 14 kilomeetri ja 30 minuti kaugusel praamiga. Ühesõnaga, Fuerteventurale reisimine on suurepärane võimalus, kui soovite külastada rohkem kui ühte saart ning säästa seejuures aega ja raha.

kaugus Tenerife ja La Gomera vahel

Tenerife ja La Gomera on teised saared, mis asuvad üksteisele märkimisväärselt lähedal. Neid kauneid saari, mis on täis kristallselgeid randu, mägesid ja vulkaanilisi moodustisi, lahutab vaid 39 kilomeetrit. Parvlaevaga sõitmine võtab vaid 50 minutit kuni tund aega, nii et saate mõlemat ilma liiga palju aega raiskamata näha.

Parimaid viise, kuidas ühelt saarelt teisele pääseda

lennujaamad Kanaari saared (4)

2 peamist meetodit, kuidas mugavalt ühelt saarelt teisele reisida, on lennuk või praam. Kanaari saartel on 8 lennujaama ja üle 16 parvlaevasadama, mis teeb iga saare avastamise lihtsaks.

Banana Palm Bay loodame, et see artikkel aitas teil rohkem teada saada Kanaari saarte vahelistest vahemaadest, et saaksite oma puhkust ideaalselt planeerida.

Seotud artiklid:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom