Esimene avaldamine: märts 21, 2023 |

quiert holiday resort los cristianos

Teavet turistidele Los Cristianose kohta, lõplik teejuht

Tenerife lõunaosas asub Los Cristianos, linn, kus on palju vaba aja veetmise, gastronoomia ja heade randade võimalusi. Siin on rahulikkus kombineeritud lõbutsemisega. Kutsume teid nautima selle mereäärset atmosfääri ja suurepärast kliimat aastaringselt.

Los Cristianose linn

boat charter los Cristianos Tenerife for groups (5)

Los Cristianose linn asub Arona vallas Tenerife saare lõunaosas ja vaid 15 minuti kaugusel Tenerife lõunaosa lennujaamast (TFS). Varem oli see kaluriküla, kuid aja jooksul on see muutunud atraktiivseks turismisihtkohaks. Siiski on linna meresõiduolemus säilinud selle sadamas, kus on endiselt palju kalapaate.

Seal on ulatuslik promenaad, mis ühendab linna Las Américaga. Promenaadilt saab nautida kauneid vaateid lahele ning pääseda baaridesse, pubidesse, restoranidesse ja poodidesse. Los Cristianoses on enamiku aastast meeldiv kliima. Keskmine temperatuur on 22ºC ja sademete hulk on väike, nii et saate alati nautida päikest ja randa.

Los Cristianose sadam

los cristianos holiday resort

See asub otse Los Cristianose ranna kõrval ja on Tenerife lõunaosa tähtsaim kaubasadam. See pakub erinevaid võimalusi mere nautimiseks ning erinevad era-, kala- ja lõbusõidulaevad ankrusse jäävad siin.

Sellest sadamast saate rentida paadi, et külastada Los Gigantese kaljusid, mis on Tenerife lääneranniku peamine vaatamisväärsus ning loodus- ja seiklusspordisõprade kohtumispaik. Samuti saate laevale minna, et näha naabersaare La Gomera lähedal asuvates vetes vaalasid. Paljud inimesed peavad seda osa Tenerifel looduslikuks akvaariumiks, sest siin on sageli nähtud vaala ja delfiini. Selles sadamas saate minna ka ühele selle parvlaevadest ja kiirlaevadest, et jõuda lähedalasuvatele La Gomera, La Palma ja El Hierro saartele.

Veealased tegevused Los Cristianoses

Parascending Tenerife lõunaosas

Üks populaarsemaid tegevusi Los Cristianoses on sukeldumine. Sajad turistid kogunevad sellesse paikkonda armunud merepõhja ilust. Sukeldumiskoolid pakuvad vajalikku varustust ja annavad koos professionaalidega tunde esimeseks sukeldumiseks või oma tehnika täiustamiseks.

Samuti saate nautida erinevaid kalapüügiliike ja püüda suurepäraseid isendeid. Näidake oma sõpradele suurimat kala ja nautige koos perega värskelt püütud kala grillimist.

Los Cristianose rand

Üks saare kõige külastatavamaid randu, mille pikkus on 340 meetrit ja laius 80 meetrit. Sellel on kõik teenused suplejatele, nagu dušid, päikesevoodid, päikesevarjud, Punase Risti post ja ligipääs puuetega inimestele. Siin on mõned võrkpallivõrgud.

Ranna kõrval on promenaad, mis ühendab seda kohvikute, restoranide ja kauplustega. Kui soovite külastada, leiate ranna lähedalt tasulise parkimisala. Samuti võite leida koha küla tänavatel, et jätta oma auto sinna päikese nautimise ajaks.

Las Américase rand

Los Cristianose kõrval asub Playa de las Américas, teine ranniku kuulsaim ja elavam rand. Päeval valitseb selle randades ja poodides meeldiv perekondlik õhkkond. Öösel muutub see lõbusaks oaasiks, kui lapsed lähevad magama, algavad peod, muusika ja tantsimine kuni hommikuni.

Camisóni rand

Camisóni rand on kaunis rand Los Cristianoses, mis sobib ideaalselt kogu perega külastamiseks. Kuna see on kaitstud tammidega, pakub see rahulikku ja tugevatest lainetest vaba vett. See teeb selle ideaalseks, et lapsed saaksid ohutult vett nautida. Rannal on ilusad kuldsed liivad ning see on 350 meetrit pikk ja 40 meetrit lai. Pärast ujumist võite minna sööma ja nautida jäätist ümbruskonna erinevates restoranides.

Monkey Park

ahvipark Tenerife lõunaosas

Kui viibite Los Cristianoses, siis ei tohiks jätta vahele fantastilist ahviparki, mis asub linnast vaid 10 minuti kaugusel. Eriti kui lähete koos lastega, peaksite planeerima külastuse sellesse maagilisse paika, mis on täis vabalt elavaid ahvilisi, saate nendega pilte teha ja neile puuvilju kinkida. Siin elavad ka teised loomaliigid, nagu makid, marmosetid, krokodillid, kilpkonnad, šimpansid, roomajad ja linnud, nagu makajad, kakaod ja tuukanid.

Hotellid ja restoranid Los Cristianoses

Kuna see on üks saare kõige turistlikumaid linnu, on siin suurepärane valik hotelle. Piki rannikut ja linna sees on palju hotelle, kortereid ja puhkemaju, kus on erinevaid võimalusi igale maitsele. Loomulikult ei saa unustada head toitu. Selle tänavate ääres on kümneid restorane, kus pakutakse parimat kanaari ja rahvusvahelist kööki. Siin on staariks värske kala.

Peame mainima ka poode ja kaubanduspindu, kust leiate kõik vajaliku, et veeta päev rannas ja nautida oma puhkust. Ärge unustage osta koju kaasa käsitööd ja suveniire.

Ööelu stseen

Kuid te ei saa nautida ainult Las Americase ööelu, ka siinpool saart toimuvad head peod, eriti suvel. Tänu suurele turistide arvule, kes saabuvad siia paikkonda lõbu otsides, pakuvad paljud äriruumid, pubid ja diskoteegid elavat atmosfääri mõnusaks ööbimiseks.

Ärge mõelge kaks korda ja tulge ja kogege oma elu parimat puhkust Los Cristianoses, ühes Tenerife kõige atraktiivsemas kuurordis. Siin saate nautida päikest, lamada liival ja teha mõnusaid paadisõite ümber lahe. Nautige head toitu ja jalutage linna lugematutes poodides. Õhtul riietuge oma parimasse riietusse, et tähistada elu hea muusika saatel.

Locations: