Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Pozorovanie veľrýb na Tenerife Juh
Pozorovanie delfínov a veľrýb na juhu Tenerife

Pozorovanie delfínov a veľrýb v južnej časti Tenerife je jednou z najobľúbenejších aktivít medzi turistami. Na stránke bananapalmbay.com sa špecializujeme na poskytovanie rôznych aktivít pre senzačnú dovolenku. Ponúkame pohodlné a bezpečné lode na príjemnú jazdu po mori. Čítajte teda ďalej a dozviete sa viac o našich možnostiach pozorovania veľrýb.

Nechávame vám k dispozícii náš WhatsApp, aby ste si mohli urobiť rezerváciu alebo nám napísať a objasniť si akékoľvek nejasnosti. Môžeme vám tiež poradiť pri výbere aktivity, ktorá vám najviac vyhovuje podľa veľkosti vašej skupiny a zážitkov, ktoré si chcete vychutnať. Intenzívne emócie v mori ponúkame už viac ako 15 rokov. Máme itineráre navrhnuté tak, aby bola táto aktivita pre každého výhodnejšia.

Výlety na pozorovanie veľrýb a delfínov v južnej časti Tenerife

Vedeli ste, že Tenerife Juh je privilegovaným miestom na svete, kde môžete vidieť veľryby v ich prirodzenom prostredí? Dôvod je veľmi jednoduchý. Vody medzi Tenerife a susedným ostrovom La Gomera sú prirodzenou zásobárňou desiatok morských druhov.

Niektoré druhy žijú v tejto oblasti po celý rok a iné tadiaľ len prechádzajú, pretože Tenerife je súčasťou migračnej trasy mnohých veľrýb. S veľkým šťastím a v závislosti od ročného obdobia môžete vidieť niekoľko druhov, ktoré sa budú preháňať okolo lode. Delfíny skákavé a veľryby pilotné sú dva druhy, ktoré žijú v týchto vodách nepretržite, a preto ich môžete vidieť po celý rok. Veľryby spermie, delfíny drsnozubé a delfíny atlantické sa objavujú len sporadicky. A napokon delfín obyčajný a kosatka dravá sa objavujú len v určitých obdobiach roka.

delfín kráľovský tenerife los gigantes (59)

Výlety loďou vás zavedú ďaleko od pevniny, kde nie sú žiadne problémy a starosti. Nechajte sa naplniť energiou mora a vdychujte lahodný morský vánok, ktorý hladí loď. Nezabudnite vziať so sebou deti a doprajte im nezabudnuteľný deň s delfínmi a veľrybami. Je hrejivé vidieť ich nadšené tváre, keď pozorujú prechádzajúce veľryby a delfíny. Nezabudnite si pribaliť fotoaparát, aby ste mohli fotografovať a nahrávať videá piruet a otočiek, ktoré veľryby robia, aby upútali pozornosť. Sú tak zvyknuté na lode, že sa s radosťou približujú k veľrybám a hľadajú pozdravy a veľa úsmevov.

Aktivity, ktoré sú k dispozícii na pozorovanie veľrýb vo voľnej prírode

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Ponúkame rôzne výlety a plány na pozorovanie veľrýb a delfínov v južnej časti Tenerife. Spoločné výlety loďou vám dávajú možnosť plaviť sa zátokou za príjemnú cenu a užívať si radosti mora. Ponúkame pohodlné a priestranné lode s rôznymi službami, ktoré si môže vychutnať každý. Je to ideálna aktivita, pri ktorej sa môžete s rodinou odpojiť od každodenného zhonu. Po pozorovaní loď zakotví v zátoke, aby si cestujúci mohli zaplávať a zašnorchlovať. Rezervujte si výlet loďou na juhu Tenerife práve teraz!

Ponúkame aj prenájom súkromnej lode na exkluzívny výlet pre vás a vašich hostí. V tomto prípade sa nebudete musieť deliť o jazdu s cudzími ľuďmi. Len vy, vaša vybraná skupina priateľov a naša posádka zložená z námorných profesionálov. Dávame vám možnosť upraviť si trasu podľa vášho vkusu alebo preferencií.

Na konci textu nájdete rôzne dostupné možnosti prenájmu motorových člnov, plachetníc, jácht a ďalších. Nezabudnite nás kontaktovať na WhatsApp, ak máte akékoľvek otázky alebo si želáte priamo rezervovať.

Pomoc a rezervácie

Väčšina našich aktivít zameraných na pozorovanie veľrýb a delfínov v južnej časti Tenerife zahŕňa dopravu do najdôležitejších stredísk v regióne. Stačí nám napísať, kde ste ubytovaní, a my vás vyzdvihneme. Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám hneď na WhatsApp, rezerváciu si môžete urobiť aj vyplnením kontaktného formulára priloženého ku každej aktivite, čakáme na vás!

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: