Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Výlety loďou na Tenerife Sever
Výlety loďou v Tenerife North

Ak hľadáte výlety loďou na Tenerife Sever, ste na správnej webovej stránke. Predstavte si vzrušujúcu plavbu po pokojných vodách Atlantiku a vychutnávajte si nádherné výhľady. Prenajmite si loď a zorganizujte dobrodružstvo s priateľmi a rodinou. Ponúkame rôzne plány plavby po mori. Preto zostaňte s nami a spoznajte všetky dostupné možnosti plavby po mori na severe Tenerife. Zanechávame vám náš WhatsApp, aby ste nám mohli napísať, ak máte nejaké otázky alebo si chcete urobiť rezerváciu. Špecializujeme sa na všetky typy lodí na prenájom na Tenerife, určite máme to, čo hľadáte.

Výlety loďou na Tenerife sever

Výlet katamaránom Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Ponúkame spoločné výlety loďou, ktoré vás príjemne a príjemne prevedú po zálive. Naša profesionálna posádka vás zavedie na najzaujímavejšie miesta v zálive. Príďte a strávte senzačný deň so slnkom, dobrou spoločnosťou a osviežujúcimi nápojmi na palube.

Pozvite svojich priateľov a rodinu a užite si iný deň na mori na Tenerife. Väčšina našich výletov loďou v severnej časti Tenerife ponúka občerstvenie, jedlo a osviežujúce nápoje. Podrobnosti o jednotlivých aktivitách, ktoré sú k dispozícii na našej webovej stránke, nájdete v sprievodcovi na konci textu. Nezabudnite nám napísať na WhatsApp, aby ste si vyjasnili svoje pochybnosti alebo urobili rezerváciu. Prosím, berte do úvahy, že vybavujeme veľa požiadaviek, preto by ste nám mali napísať niekoľko dní vopred.

Pozorovanie veľrýb

Výlet katamaránom Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Ako viete, Tenerife je privilegovaný ostrov v mnohých ohľadoch. Má výnimočné podnebie, ktoré nám umožňuje vykonávať outdoorové aktivity v každom ročnom období. Okrem toho a mnohých ďalších výhod je to jedna z najlepších oblastí na svete, kde môžete vidieť veľryby v ich prirodzenom prostredí.

Počas našich výletov loďou na Tenerife vás vezmeme na pozorovanie delfínov a veľrýb, ktoré si spokojne plávajú v zálive. Vody Tenerife sú domovom mnohých druhov veľrýb a sú zastávkou mnohých migrujúcich druhov na ich ceste do iných zemepisných šírok. Pozorovanie veľrýb je obľúbenou aktivitou turistov prichádzajúcich na sever Tenerife a najmä detí. Ak budeme mať veľké šťastie, počas prehliadky budeme môcť vidieť širokú škálu druhov. Vezmite si fotoaparát, aby ste si mohli odfotiť kosatky, vorvaňovce, delfíny alebo akékoľvek priateľské morské živočíchy, ktoré sa priblížia, aby vás pozdravili.

Plavanie a šnorchlovanie

Výlet katamaránom Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Výlety loďou ponúkajú skvelú príležitosť vychutnať si more všetkými zmyslami. Po pozorovaní veľrýb a delfínov nasmeruje kapitán loď do krásnej zátoky, aby mohli cestujúci vystúpiť a okúpať sa. Je vzrušujúce dotknúť sa vody, cítiť jej sviežosť a môcť plávať ako ryby vo voľnej prírode.

Tenerife má bohaté morské dno, ktoré je veľmi atraktívne pre potápačov. Športovci z celého sveta prichádzajú skúmať vodu a obdivovať krásu podmorskej krajiny. Šnorchlovanie je aktivita, ktorú môžete vykonávať počas výletov loďou v severnej časti Tenerife. Hoci nie je tak hlboké ako potápanie, umožňuje plávať blízko hladiny a obdivovať krásu morskej fauny. Plávajte popri pestrofarebných rybách a roztomilých korytnačkách.

Súkromné výlety loďou v severnej časti Tenerife

Výlety loďou v Tenerife North

Ak chcete mať trochu viac súkromia, ponúkame vám súkromné výlety loďou v Tenerife North. Vďaka prenájmu rozprávkovej jachty alebo plachetnice si môžete vychutnať more v exkluzivite. Na palube budete len vy a vaša skupina hostí. Naša posádka sa postará o jedinečné a nezabudnuteľné dobrodružstvo. Vy môžete navrhnúť trasu, my sa prispôsobíme vašim preferenciám. Kapitán lode bude mať na starosti riadenie lode a postará sa o to, aby všetko prebiehalo hladko a vy ste sa nemuseli o nič starať. Užite si dobrodružstvo!

Slávnostné podujatia

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Vďaka súkromným výletom loďou môžete na palube osláviť narodeniny alebo akúkoľvek špeciálnu príležitosť. Turisti z celého sveta vyhľadávajú pohodlné a bezpečné lode, aby sa mohli zabávať a dobre sa baviť. Rozlúčky so slobodou a oslavy výročia svadby sú najčastejšími dôvodmi na prenájom súkromnej lode na severnom Tenerife.

Prenajmite si naše výlety na luxusných jachtách, katamaránoch, motorových člnoch, rybárskych lodiach a ďalších. Niektoré z týchto lodí sú k dispozícii na súkromné a spoločné výlety.

Ak si chcete pozrieť všetky výlety loďou v Tenerife North, pozrite si ich nižšie. Zanechávame vám podrobný zoznam so všetkými dostupnými aktivitami, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje tomu, čo hľadáte. Rezerváciu vykonajte vyplnením priloženého kontaktného formulára, odpovieme vám čo najskôr. Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na WhatsApp a my vám radi pomôžeme. Už mnoho rokov robíme radosť našim klientom a poskytujeme im nezabudnuteľné dobrodružstvá. Zabudnite na svoje starosti a užite si dovolenku na Tenerife Sever.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: