Pirmasis leidimas: 27 lapkričio, 2021 |

Santa Cruz de Tenerifė Pirkiniai

Šiame straipsnyje pateiksime išsamiausią Santa Krus de Tenerifės apsipirkimo gidą.

Viename iš mūsų straipsnių jau rašėme apie apsipirkimą Tenerifės pietuose. Tačiau jei ieškote Tenerifės apsipirkinėjimo rojaus, rekomenduojame apsilankyti Santa Krus de Tenerifėje. Santa Kruso prekybos centrai ir didžiulis prekių ženklų pasirinkimas nepaliks abejingų net patyrusių pirkėjų. Nepamirškite, kad jei norite aplankyti Santa Krus de Tenerifę, galite užsisakyti mūsų tiesioginį autobusą iš pietų (Las Americas, Los Cristianos, Costa Adeje).

Pagrindiniai prekybos centrai

Visi pagrindiniai Santa Kruso de Tenerifės prekybos centrai įsikūrę visai šalia centrinės autobusų stoties. Tai reiškia, kad jums nereikės gaišti laiko ieškant tinkamos vietos ir galėsite susikoncentruoti į pagrindinį dalyką – apsipirkimą. Jei į Santa Krusą atvyksite autobusu, pirmas dalykas, kurį pamatysite, bus didžiulis prekybos centras – el Corte Ingles. Netoliese rasite dar du prekybos centrus: el Meridiano ir Tres de Mayo. Dabar apie kiekvieną iš jų papasakosime šiek tiek daugiau.

El Corte Ingles

El Corte Ingles – tai garsus Ispanijos prekybos centrų tinklas, turintis parduotuvių visoje Ispanijoje. Čia galite įsigyti visko – nuo kosmetikos ir drabužių iki elektronikos, interjero apdailos ir maisto produktų. Ne ES gyventojams „El Corte Ingles” kai kuriems prekių ženklams taiko nuolaidas. Norint ją gauti, tereikia su pasu nueiti į turizmo informacijos punktą.
„El Corte Ingles” rasite visų populiariausių ispaniškų ir tarptautinių prekių ženklų:
„Adolfo Domínguez”, „Armani”, „Calvin Klein”, „Carolina Herrera”, „Custo Barcelona”, „Desigual”, „Diesel”, „DKNY”, „Fred Perry”, „Furla”, „Gloria Ortiz”, „Guess”, „Hugo Boss”, „Karen Millen”, „Lacoste”, „Ralph Lauren”, „Levi’s”, „Nike”, „New Balance”, „Pandora”, „Purificación García”, „Reebok”, „Ugg Australia” ir daugelį kitų.

Santa Cruz de Tenerife Shopping

Tres de Mayo

Visai šalia „El Corte Ingles” rasite dar vieną prekybos centrą – „Tres de Mayo”. Jis vertas jūsų dėmesio pirmiausia dėl didžiulių Adolfo Domínguez ir Puruficación García parduotuvių. Šie prabangūs ispaniški prekių ženklai siūlo aukštos kokybės drabužius, rankines, batus ir aksesuarus.
Tres de Mayo prekybos centras bus įdomus ir tiems, kurie nori įsigyti elektronikos – čia taip pat veikia visame pasaulyje žinomas Media Market.

El Meridiano

Šiame rajone rasite dar vieną Santa Krus de Tenerifės prekybos centrą – El Meridiano. Jis traukia turistų ir vietinių gyventojų dėmesį daugybe gerai žinomų nebrangių prekių ženklų. Čia rasite „Zara”, „Pull&Bear”, „Calzedonia”, „Bershka”, „Massimo Dutti” ir, žinoma, garsųjį „Primark”.

Calle Castillo

Dar viena vieta, į kurią verta atkreipti dėmesį, yra garsioji prekybos gatvė Calle Castillo. Ji yra miesto centre, netoli Ispanijos aikštės. Taigi pakeliui galite šiek tiek pasidairyti po lankytinas vietas. Grįžtant prie apsipirkinėjimo, Calle Castillo gatvėje gausu tarptautiniu mastu žinomų ir vietinių parduotuvių, kuriose rasite visko, pradedant drabužiais ir baigiant Kanarų salų maisto patiekalais.

Mercado de Nuestra Señora de Africa

Eidami į Calle Castillo gatvę iš didžiųjų prekybos centrų, praeikite pro šį garsųjį turgų. Jūsų dėmesio vertas pats autentiškas ir labai ypatingas pastatas. Be to, čia galite įsigyti šviežių vaisių ir daržovių, prieskonių ir kitų ispaniškų bei Kanarų produktų. Atkreipkite dėmesį, kad turgus užsidaro apie 14 val.

Pardavimai

Jei pasiseks apsilankyti Tenerifėje išpardavimų laikotarpiu, galėsite įsigyti daiktų su 30-60 % nuolaida. Dėl sumažintų mokesčių kainos Tenerifėje apskritai yra šiek tiek mažesnės nei žemyninėje Ispanijos dalyje, todėl su papildomomis nuolaidomis galite apsipirkti už gerą ir priimtiną kainą. Išpardavimų datos: Sausio 7 – kovo 6 d. ir liepos 1 – rugpjūčio 31 d.

Darbo laikasPaprastai Santa Krus de Tenerifės prekybos centrai ir parduotuvės dirba nuo pirmadienio iki šeštadienio. Didieji prekybos centrai dirba be pertraukos, tačiau kai kurios miesto parduotuvės užsidaro siestai. Sekmadienis – ne pati geriausia diena lankytis Santa Kruze, viskas uždaryta, įskaitant restoranus ir kavines.

Susiję straipsniai:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0