Santa Cruz de Tenerife Nakupování

Santa Cruz de Tenerife Nakupování

V tomto článku vám přinášíme nejúplnějšího průvodce nákupy v Santa Cruz de Tenerife.

V jednom z našich článků jsme již psali o nakupování na jihu Tenerife. Pokud však hledáte nákupní ráj na Tenerife, pak doporučujeme navštívit Santa Cruz de Tenerife. Nákupní centra v Santa Cruz a obrovský výběr značek nenechají lhostejnými ani zkušené nakupující. Nezapomeňte, že pokud chcete navštívit Santa Cruz de Tenerife, můžete si rezervovat náš přímý autobus z jihu (Las Americas, Los Cristianos, Costa Adeje).

 

Hlavní nákupní centra

Všechna hlavní nákupní centra Santa Cruz de Tenerife se nacházejí v těsné blízkosti centrálního autobusového nádraží. To znamená, že nebudete muset ztrácet čas hledáním toho správného místa a budete se soustředit na to hlavní – nakupování. Pokud přijedete do Santa Cruz autobusem, první, co uvidíte, bude obrovské nákupní centrum – el Corte Ingles. Nedaleko najdete další dvě nákupní centra: el Meridiano a Tres de Mayo. Nyní si o každém z nich řekneme něco více.

El Corte Ingles

El Corte Ingles je známá španělská síť nákupních center s obchody po celém Španělsku. Můžete zde nakoupit vše od kosmetiky a oblečení přes elektroniku až po interiérové dekorace a potraviny. Pro obyvatele zemí mimo EU poskytuje El Corte Ingles slevy na některé značky. Pro její získání stačí zajít s pasem na turistické informační místo.
V El Corte Ingles najdete všechny nejoblíbenější španělské i mezinárodní značky:
Gloria Ortiz, Guess, Hugo Boss, Karen Millen, Lacoste, Ralph Lauren, Levi’s, Nike, New Balance, Pandora, Purificación García, Reebok, Ugg Australia a mnoho dalších.

Santa Cruz de Tenerife Shopping

Tres de Mayo

Hned vedle El Corte Ingles se nachází další nákupní centrum – Tres de Mayo. Za pozornost stojí především kvůli obrovským obchodům Adolfo Domínguez a Puruficación García. Tyto luxusní španělské značky nabízejí vysoce kvalitní oblečení, tašky, boty a doplňky.
Nákupní centrum Tres de Mayo bude zajímavé i pro ty, kteří chtějí nakoupit elektroniku – nachází se zde totiž také světoznámý Media Market.

 

El Meridiano

V této oblasti najdete ještě jedno nákupní centrum Santa Cruz de Tenerife – El Meridiano. Pozornost turistů i místních přitahuje množstvím známých levných značek. Najdete zde značky Zara, Pull&Bear, Calzedonia, Bershka, Massimo Dutti a samozřejmě slavný Primark.

Calle Castillo

Dalším místem, které stojí za vaši pozornost, je známá nákupní ulice Calle Castillo. Nachází se v centru města, nedaleko náměstí Plaza España. Takto mimochodem byste si mohli udělat malou prohlídku památek. Vrátíme-li se k nakupování, Calle Castillo je plná mezinárodně známých i některých místních obchodů, kde najdete vše, oblečením počínaje a kanárskými specialitami konče.

 

Mercado de Nuestra Señora de Africa

Při procházce do ulice Calle Castillo z oblasti velkých nákupních center projděte kolem tohoto slavného trhu. Samotná autentická a velmi zvláštní budova si zaslouží vaši pozornost. Kromě toho si zde můžete koupit čerstvé ovoce a zeleninu, koření a další španělské a kanárské produkty. Upozorňujeme, že trh se zavírá kolem 14. hodiny.

 

Prodejní stránky

Pokud budete mít štěstí a navštívíte Tenerife v období výprodejů, můžete nakoupit věci se slevou 30-60 %. Kvůli snížené dani jsou ceny na Tenerife obecně o něco nižší než v pevninském Španělsku, takže s dalšími slevami můžete udělat dobrý a rozumný nákup. Termíny výprodejů jsou: 7. ledna – 6. března a 1. července – 31. srpna.

Pracovní dobaObvykle jsou nákupní centra a obchody v Santa Cruz de Tenerife otevřeny od pondělí do soboty. Velká nákupní centra jsou otevřena bez přestávky, ale některé obchody ve městě zavírají na siestu. Neděle není nejvhodnějším dnem pro návštěvu Santa Cruz, vše je zavřené, včetně restaurací a kaváren.

Související články:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom