Esimene avaldamine: november 13, 2021 |

Teave Tenerife kohta: Tenerife: igavene kevadine puhkuse saar

Kui igapäevane rutiin muudab teie päevad ühesuguseks, kui linnaelu stress ja tööprobleemid jõuavad kõrgeimale tasemele, on parim asi, mida teha, see ring katkestada: võtta puhkust ja põgeneda paradiisi. Rääkides paradiisidest, on võimatu jätta mainimata Tenerifet.

“Sisemise kevade saar” võtab paradiiside nimekirjas ühe esikoha. Mugav kliima (20°-26°c talvel ja 23°-29°c suvel) võimaldab nautida saart kogu aasta vältel.

Ja pole tähtis, kuidas te eelistate oma puhkust veeta: Tenerifel leiab igaüks sobivaid tegevusi.

Loodusesõpradele pakub Tenerife palju muljetavaldavaid, unustamatuid maastikke: Teide – vulkaan ja Hispaania kõrgeim punkt; Anaga mäed – saare vanim osa, mis tekkis umbes 7-9 miljonit aastat tagasi, hingematva panoraamvaate ja hämmastava loorberimetsaga; kuulsad Los Gigantese kaljud, mille kõrgus mere kohal on 500-800 meetrit. Uskumatult muljetavaldavate kohtade loetelu võiks jätkata üsna pikalt.

Tenerife on pika ajalooga saar. Nii et neile, kellele meeldivad vaatamisväärsused, muuseumid ja ajalugu Tenerifel leiab ka tegevusi. Kohad, mida peab kindlasti vaatama: La Laguna, Candelaria, La Orotava, Garachico ja Piramides Güimar.

Ja muidugi on Tenerife paradiis neile, kellele meeldib veeta igavesti päevi rannas, nautida päikest ja värskendavat, puhast ookeani. Et oma puhkust veelgi meeldejäävamaks muuta, saate rannas lõõgastumist kombineerida mõne erinevalt pakutava veealase tegevusega: jetisuusatamine, paadimatkad, paragliding ja paljud teised.

Ja ärge unustage proovida tüüpilisi Kanaari kartuleid ja mojosid kuni värskete mereandide ja kalani, istudes ühes mereäärses restoranis koos klaasi kohaliku veiniga.

Kindlasti puhkus Tenerifel, mida mäletate igavesti ja naasete siia ikka ja jälle.

Seotud artiklid:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom