Pirmasis leidimas: 14 lapkričio, 2021 |

Informacija apie Tenerifę: Amžinojo pavasario atostogų sala

Kai dėl kasdienės rutinos dienos atrodo vienodos, kai miesto gyvenimo stresas ir problemos darbe pasiekia aukščiausią tašką, geriausia nutraukti ratą: atostogauti ir pabėgti į rojų. Kalbant apie rojų, neįmanoma nepaminėti Tenerifės.

„Vidinio pavasario sala” užima vieną iš pirmųjų vietų rojaus sąraše. Komfortiškas klimatas (20-26 °C žiemą ir 23-29 °C vasarą) leidžia mėgautis sala ištisus metus.

Ir visai nesvarbu, kaip mėgstate leisti atostogas: Tenerifėje kiekvienas gali rasti tinkamos veiklos.

Gamtos mylėtojams Tenerifė siūlo daugybę įspūdingų, nepamirštamų kraštovaizdžių: Teidė – ugnikalnis ir aukščiausias Ispanijos taškas; Anagos kalnai – seniausia salos dalis, susiformavusi maždaug prieš 7-9 milijonus metų, su kvapą gniaužiančiais panoraminiais vaizdais ir nuostabiais laurų miškais; garsiosios Los Gigantes klifai, kurių aukštis virš jūros siekia 500-800 metrų. Neįtikėtinai įspūdingų vietų sąrašą būtų galima tęsti gana ilgai.

Tenerifė – sala su ilga istorija. Taigi mėgstantiems lankytinas vietas, muziejus ir istoriją Tenerifėje taip pat bus ką veikti. Vietos, kurias būtina pamatyti: La Laguna, Candelaria, La Orotava, Garachico ir Piramides Güimar.

Ir, žinoma, Tenerifė yra rojus tiems, kurie mėgsta amžinas dienas leisti paplūdimyje, mėgaudamiesi saule ir gaiviu, švariu vandenynu. Kad atostogos būtų dar įsimintinesnės, poilsį paplūdimyje galite derinti su įvairiomis vandens pramogomis: pasiplaukiojimais vandens motociklais, valtimis, skrydžiais parasparniais ir daugeliu kitų.

Nepamirškite paragauti tipiškų Kanarų bulvių ir mojos bei šviežių jūros gėrybių ir žuvies, sėdėdami viename iš pajūrio restoranų su taure vietinio vyno.

Tikrai, atostogas Tenerifėje prisiminsite visam laikui ir čia sugrįšite vėl ir vėl.

Susiję straipsniai:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0