Informacije o Tenerifih: Večna pomlad: počitniški otok Tenerife: večna pomlad

Informacije o Tenerifih: Večna pomlad: počitniški otok Tenerife: večna pomlad

Keď každodenná rutina spôsobuje, že vaše dni vyzerajú rovnako, keď stres z mestského života a problémy v práci dosiahnu najvyšší bod, najlepšie je prerušiť tento kruh: vziať si dovolenku a utiecť do raja. Keď už hovoríme o rajoch, nemožno nespomenúť Tenerife.

„Ostrov vnútorného prameňa“ zaujíma jedno z popredných miest v zozname rajov. Príjemné podnebie (20° – 26° C v zime a 23° – 29° C v lete) umožňuje užívať si ostrov po celý rok.

A je jedno, ako najradšej trávite dovolenku: na Tenerife si každý nájde vhodné aktivity.

Pre milovníkov prírody ponúka Tenerife množstvo pôsobivých, nezabudnuteľných scenérií: Pohorie Anaga – najstaršia časť ostrova, ktorá vznikla asi pred 7-9 miliónmi rokov, s úchvatnými panoramatickými výhľadmi a úžasným vavrínovým lesom; slávne klipy Los Gigantes s výškou 500-800 metrov nad morom. V zozname neuveriteľne pôsobivých miest by sa dalo pokračovať pomerne dlho.

Tenerife je ostrov s dlhou históriou. Takže pre tých, ktorí majú radi pamiatky, múzeá a históriu, sa na Tenerife tiež nájdu aktivity. Miesta, ktoré musíte vidieť: La Laguna, Candelaria, La Orotava, Garachico a Piramides Güimar.

A samozrejme, Tenerife je rajom pre tých, ktorí radi trávia večné dni na pláži, užívajú si slnko a osviežujúci, čistý oceán. Aby bola vaša dovolenka ešte nezabudnuteľnejšia, môžete relax na pláži spojiť s niektorými z rôzne prezentovaných vodných aktivít: vodné skútre, výlety loďou, paragliding a mnohé ďalšie.

A nezabudnite ochutnať typické kanárske zemiaky a mojos, ako aj čerstvé morské plody a ryby, pri posedení v jednej z prímorských reštaurácií s pohárom miestneho vína.

Určite si dovolenku na Tenerife zapamätáte navždy a budete sa sem opakovane vracať.

Súvisiace články:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom