Pirmizrāde: 11 novembris, 2021 | Pēdējoreiz atjaunots: 13 novembris, 2021 | Autors: Jan Daniel

Informācija par Tenerifi: Tenerife: Mūžīgā pavasara brīvdienu sala

Kad ikdienas rutīna padara jūsu dienas vienādas, kad pilsētas dzīves stress un darba problēmas sasniedz augstāko punktu, labākais, ko darīt, ir pārraut šo loku: doties atvaļinājumā un aizbēgt uz paradīzi. Runājot par paradīzēm, nav iespējams nepieminēt Tenerifi.

“Iekšējā pavasara sala” ieņem vienu no pirmajām vietām paradīzes sarakstā. Ērts klimats (20° – 26°c ziemā un 23° -29°c vasarā) ļauj baudīt salu visu gadu.

Un nav svarīgi, kā vēlaties pavadīt atvaļinājumu: Tenerifē ikviens var atrast sev piemērotas aktivitātes.

Dabas mīļotājiem Tenerife piedāvā daudz iespaidīgu, neaizmirstamu ainavu: Teide – vulkāns un Spānijas augstākais punkts; Anagas kalni – salas senākā daļa, kas veidojusies pirms aptuveni 7-9 miljoniem gadu, ar elpu aizraujošiem panorāmas skatiem un apbrīnojamu lauru mežu; slavenās Los Gigantes klintis, kuru augstums virs jūras ir 500-800 metri. Neticami iespaidīgo vietu sarakstu varētu turpināt diezgan ilgi.

Tenerife ir sala ar senu vēsturi. Tāpēc tiem, kam patīk ekskursijas, muzeji un vēsture, Tenerifē atradīsiet arī aktivitātes. Obligāti apmeklējamās vietas: La Laguna, Candelaria, La Orotava, Garachico un Piramides Güimar.

Un, protams, Tenerife ir paradīze tiem, kam patīk pavadīt mūžīgas dienas pludmalē, baudot sauli un atsvaidzinošu, tīru okeānu. Lai padarītu brīvdienas neaizmirstamākas, atpūtu pludmalē varat apvienot ar dažām dažādām ūdens aktivitātēm: braucieniem ar ūdens motocikliem, laivu, paraplanierismu un daudzām citām.

Un neaizmirstiet nobaudīt Kanārijai raksturīgos kartupeļus un moho, kā arī svaigas jūras veltes un zivis, sēžot kādā no piekrastes restorāniem pie glāzes vietējā vīna.

Noteikti brīvdienas Tenerifē jūs atcerēsieties uz visiem laikiem un atgriezīsieties šeit atkal un atkal.

Saistītie raksti:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0