Informace o Tenerife: Věčně jarní prázdniny: ostrov Tenerife

Informace o Tenerife: Věčně jarní prázdniny: ostrov Tenerife

Když každodenní rutina způsobuje, že vaše dny vypadají stejně, když stres z městského života a problémy v zaměstnání dosáhnou nejvyššího bodu, je nejlepší prolomit kruh: vzít si dovolenou a utéct do ráje. Když už mluvíme o ráji, nelze nezmínit Tenerife.

„Ostrov vnitřního jara“ zaujímá jedno z předních míst v seznamu rájů. Příjemné klima (20° – 26°c v zimě a 23° -29°c v létě) umožňuje užívat si ostrov po celý rok.

A nezáleží na tom, jak nejraději trávíte dovolenou: na Tenerife si každý najde vhodné aktivity.

Pro milovníky přírody nabízí Tenerife spoustu působivých, nezapomenutelných scenérií: Pohoří Anaga – nejstarší část ostrova, která vznikla asi před 7-9 miliony let, s úchvatnými panoramatickými výhledy a úžasným vavřínovým lesem; slavné klipy Los Gigantes s výškou 500-800 metrů nad mořem. Ve výčtu neuvěřitelně působivých míst bychom mohli pokračovat ještě poměrně dlouho.

Tenerife je ostrov s dlouhou historií. Takže pro ty, kteří mají rádi památky, muzea a historii Tenerife také najde aktivity. Místa, která musíte vidět: La Laguna, Candelaria, La Orotava, Garachico a Piramides Güimar.

A samozřejmě Tenerife je rájem pro ty, kteří rádi tráví věčné dny na pláži, užívají si slunce a osvěžujícího, čistého oceánu. Aby byla vaše dovolená ještě nezapomenutelnější, můžete relaxaci na pláži spojit s některou z různě prezentovaných vodních aktivit: vodní skútry, výlety lodí, paragliding a mnoho dalších.

A nezapomeňte ochutnat typické kanárské brambory a mojos, stejně jako čerstvé mořské plody a ryby, při posezení v některé z přímořských restaurací se sklenkou místního vína.

Jisté je, že na dovolenou na Tenerife budete vzpomínat navždy a budete se sem znovu a znovu vracet.

Související články:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom