Mida Sa Coma’s teha

Mida Sa Coma’s teha

Mallorca loodeosas asub Sa Coma puhkekoht, mis koosneb ilusast valgest liivarannast ja seda ümbritsevatest piirkondadest, kus on palju turismi- ja vaba aja veetmise võimalusi. Vaatamata oma väiksusele on seal olemas kõik, mida külastaja vajab lõbusaks päevaks koos pere ja sõpradega.

Päev Sa Coma rannas

Sa Coma rand on üks Mallorca parimaid randu ja talle on omistatud sinine lipp. Seda iseloomustab valge liiv ja kristallselge türkiissinine vesi. Siit leiate kõik, mida vajate unustamatuks rannapäevaks.

Pakutavate teenuste hulka kuuluvad:

  • Päikesevoodid ja päikesevarjud rendile.
  • Baarid
  • Päästjad
  • tualetid ja dušid

Selle kaunid kristallilised veed meelitavad turiste üle kogu maailma, kes tulevad sukelduma ja purjelauasurfama. Tegemist on Mallorca privilegeeritud rannaga, kus mõnikord tulevad külastajaid tervitama delfiinid. Seda vaatemängu nautida on au ja loodetavasti on teil Sa Comas käies õnne seda kogeda.

Rand võtab turiste vastu aastaringselt ja ümbruskonnas on palju erinevaid hotelle.

Paadi prahtimine

mallorca boat charter luxury (1)22

Rendige erinevaid paate ja sõitke mööda saare rannikut, uurige lahedaid ja nautige Mallorca suurepäraseid maastikke. Sõltuvalt valitud paadist saate nautida erinevaid marsruute ja tegevusi. Kui olete merel, on teil võimalus peatuda ujumas või snorgeldada Atlandi ookeani värskendavates vetes.

Pakume paate alates 2 inimesest kuni suurte gruppideni, kus saate nautida suurepärast päeva koos pere ja sõpradega.

Kutsume teid tähistama oma sündmusi, nagu sünnipäevad, pulmad ja erinevad pidustused paadi pardal. Me kinnitame teile, et see on uskumatu kogemus, mida keegi ei unusta.

Veesport

Sa Comas saate teha erinevaid veespordialasid, nagu sukeldumine, purjelauasõit või lihtsalt ujumine kristallselges vees. See on väga populaarne tegevus külastajate seas, kes naudivad mereelu ja Vahemere ilu.

Külastage Drachi koopaid

Kui otsite rohkem lõbu, siis vaid 10 km kaugusel saate külastada seda kaunist iidset koobast, kus saate teha paadisõidu ja nautida maa-alust seiklust.

Ekskursioon viib teid läbi 1200 meetri pikkuse koopa, kus saate näha tuhandeid aastaid vanu stalaktiite ja stalagmiite. Järv on 25 meetri sügavune ja väga hästi valgustatud, kogu ekskursioon on suurepärase valgustusega ja te läbite järve meloodilist klassikalist muusikat kuulates. See on üks Sa Comas tehtavatest asjadest, mille peate oma reisikavasse lisama.

Külastage Safari loomaaeda

Turismikeskusest vaid mõne meetri kaugusel asub üks Hispaania kõige külastatavamaid loomaaedu. Teil on fantastiline kogemus metsloomadega jagamine, nagu oleksite džunglis tõelisel safaril. Võite teha ekskursioone autoga või võtta loomaaia poolt pakutava safarirongi.

Talaiot de na Pol arheoloogiline paik

Talaiotid on kivikonstruktsioonid, mis annavad tunnistust Hispaania eelajaloolisest elust. Neid võib leida Mallorcal ja Menorcal. Nii et kui olete Sa Comas, ärge jätke kasutamata võimalust külastada Talaiot de na Pol’i. See on kivimälestis, mis on ehitatud koopa kohale, mida kunagi läbis vesi ja mis on rekonstrueeritud, et säilitada saare pärandit ja ajalugu.

Jalgrattamatkad

Rannapiirkonnas leiate erinevaid jalgrattamarsruute, mis kulgevad mööda kuurortit ümbritsevaid tänavaid ja mägesid. Mõned asutused pakuvad jalgratta laenutusteenust, kui te ei ole oma jalgratast kaasa võtnud.

Külastage Porto Cristo kaluriküla

See asub Sa Comale väga lähedal ja sealt leiate palju restorane maitsvate kohalike roogadega. Seal toimuvad ka mitmesugused festivalid, kus taaselustatakse paljusid Mallorca traditsioone.

Saistītie raksti:

Paadisõit on üks parimaid kogemusi, mida saate Sa Comas viibimise ajal nautida. Meil on...