První publikace: 25 března, 2024 |

Exkurze s průvodcem na Playa de las Americas
Prohlídky a výlety s průvodcem z Playa de las Américas

Rezervujte si u nás různé výlety a exkurze s průvodcem z Playa de las Americas. Na bananapalmbay.com se snažíme poskytovat turistům a návštěvníkům kvalitní turistické aktivity. Nabízíme vám různé možnosti poznávání Tenerife po vodě i po souši. Máme profesionální průvodce, kteří vás provedou ostrovem příjemným způsobem a s vysokou mírou spokojenosti. Napište nám nyní na náš WhatsApp a poraďte se, jaké aktivity si chcete pronajmout, můžeme vám dát několik návrhů nebo vytvořit konkrétní itinerář podle míst, která chcete poznat.

Výhody rezervace výletů s průvodcem z Playa de las Américas

Tenerife Day Tour
Doporučujeme vám poznávat Tenerife společně s profesionály v oboru. Vydat se na prohlídku s průvodcem bude vždy větší uspokojení než na vlastní pěst. Především ušetříte čas a peníze, protože výlety se řídí konkrétním programem, abyste optimalizovali čas a vytěžili z aktivity maximum.

Další výhodou je, že díky cestování s profesionálními průvodci poznáte ostrov do hloubky a dozvíte se mnoho zajímavostí. Naši průvodci se s vámi podělí o to, co vědí o historii, zvycích, gastronomii a anekdotách jednotlivých míst. Bezpochyby se jedná o fascinující aktivitu, kterou si během své dovolené na Tenerife nesmíte nechat ujít.

Výlety lodí z Playa de las Américas

white paradise tenerife katamaran whale and delphine listening tourSpolečné výlety lodí vás zavedou na některá z nejkrásnějších míst v zátoce. Jedním z nich jsou majestátní útesy Los Gigantes. Jsou to obrovské stěny sopečné skály, které se zvedají a chrání pobřeží Tenerife. V blízkosti útesů pocítíte, jak jejich kouzlo prostupuje celou atmosférou. Je to relaxační aktivita, která nám pomůže spojit se s přírodou a naplní nás jejím klidem.

Bahia de Masca - záliv Los Gigantes Masca (1)
Pokud si objednáte některý z našich výletů lodí k útesům, vezmeme vás také do krásné zátoky Masca. Jedná se o malou pláž s černým pískem ukrytou mezi útesy, která na vás čeká svým kouzlem a přírodními krásami. Využijte příležitosti k vodním radovánkám, koupání a šnorchlování.

Nerozmýšlejte se a přijeďte si s námi užít moře. Objednejte si výlet za pozorováním velryb a užijte si blízkost delfínů a velryb. Opalujte se, relaxujte a sdílejte se svými blízkými daleko od ruchu velkoměsta.

Výlety a exkurze na Tenerife s průvodcem pohodlným autobusem

Výlety autobusem
Nabízíme vám autobusové výlety s průvodcem, díky nimž poznáte Tenerife a jeho půvaby. Cestujte pohodlným autobusem s odbornými průvodci, kteří mají na starosti zprostředkovat vám nezapomenutelné zážitky během vaší dovolené.

Pro větší exkluzivitu budete mít také možnost pronajmout si soukromé výlety. Nebudete se muset dělit o zážitky s cizími lidmi, takže aktivita bude příjemnější a výhodnější. Napište nám na WhatsApp a sdělte nám své preference a místa, která byste rádi navštívili.

Zde je několik doporučení, jaká místa byste měli navštívit, pokud jste ubytováni v Playa de Las Americas

Exkurze do národního parku Teide

PĚŠÍ VÝLETY DO NÁRODNÍHO PARKU TENERIFE TEIDE
Provedeme vás nejkrásnějšími a nejzajímavějšími stezkami parku, kde se můžete kochat jeho sopečnou krajinou a zvláštním reliéfem. Kromě toho je park domovem mnoha druhů rostlin a živočichů, přičemž některé endemické druhy nenajdete nikde jinde na světě.

Nabízíme vám také možnost navštívit park v noci, abyste mohli s přehledem obdivovat noční oblohu. Na astronomické základně parku si můžete zapůjčit výkonné dalekohledy a pozorovat hvězdy a další prvky vesmíru.

Výlety do kouzelných měst a vesnic Tenerife

tenerife day trip teide masca icod garachico
Na konci textu najdete kompletní seznam s jednotlivými aktivitami, které máme k dispozici pro poznávání Tenerife. Objednejte si naše autobusové výlety a navštivte Icod de los vinos, Garachico a pohádkovou vesničku Masca mezi horami a údolími.

santa cruz de tenerife doprava za nákupy z jihu tenerife (1)
Zavedeme vás také do dvou nejvýznamnějších měst na Tenerife, San Cristobal de la Laguna a Santa Cruz de Tenerife. Přijeďte si vychutnat jejich architekturu, kulturu a kanárské chutě.

Pomoc a doprava

Vyzýváme vás, abyste nám předem napsali, pokud si chcete objednat některý z našich výletů a exkurzí s průvodcem z Playa de las Americas. Jelikož se jedná o turisticky velmi vytíženou oblast, jsou rekreační aktivity rychle vyprodány. Pro vaše pohodlí je doprava do Playa de las Americas zahrnuta v ceně. Napište nám na WhatsApp a proveďte rezervaci. Můžete nám také napsat o doporučení, jsme tu pro vás.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: