Prvá publikácia: 18 marca, 2024 |

Výlety so sprievodcom na Tenerife Juh
Prehliadky a výlety so sprievodcom na juhu Tenerife

Rezervujte si rôzne prehliadky a výlety so sprievodcom na južnom Tenerife na našej webovej stránke. Ako spoločnosť poskytujúca služby v oblasti cestovného ruchu sa snažíme poskytnúť vám nezabudnuteľné zážitky počas vašej dovolenky na Tenerife. Využite naše rôzne možnosti objavovania ostrova a vychutnajte si jeho pôvaby po vode i po súši. Naše výlety idú ruka v ruke s profesionálnymi sprievodcami, ktorí majú na starosti zaviesť vás na najzaujímavejšie miesta Tenerife a ponúknuť vám príjemné zážitky s vysokou mierou spokojnosti. Ak nás chcete kontaktovať, napíšte nám priamo na WhatsApp. Prispôsobíme sa aj vašim požiadavkám, ak chcete spoznať konkrétne miesta ostrova alebo navrhnúť variácie našich itinerárov.

Výlety loďou na juhu Tenerife

tenerife-plachtenie-loďou-čarter-biele-tenerife (1)
Spoločné výlety loďou vám umožnia plaviť sa okolo najkrajších miest v zálive. Navrhli sme dokonalé trasy s veľkou spokojnosťou našich klientov. Počas výletu loďou uvidíte veľryby v ich prirodzenom prostredí, čo je fascinujúca aktivita a jedna z najobľúbenejších medzi turistami. Po pozorovaní loď zakotví v krásnej zátoke, aby sa cestujúci mohli schladiť v mori. Ponorte sa do vôd Atlantického oceánu a nechajte sa obklopiť jeho energiou a teplom. Nasaďte si masku so šnorchlom, aby ste mohli preskúmať podmorské dno a objaviť jeho čaro.

Prehliadka katamaránu Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)
Objednajte si jeden z našich spoločných výletov na katamaráne a opaľujte sa, užívajte si spoločné nápoje a bavte sa s priateľmi. Ak dávate prednosť exkluzívnejším lodným zážitkom, ponúkame vám luxusné jachty, plachetnice a motorové člny, na ktorých sa môžete plaviť po Tenerife v spoločnosti svojich blízkych a našej posádky. Súkromné výlety loďou sú ideálne na oslavu špeciálnych udalostí na palube, ako sú narodeniny, rozlúčka so slobodou, výročie svadby a iné. Pozrite si sprievodcu na konci textu, aby ste sa dozvedeli o dostupných lodiach a ich vlastnostiach.

Autobusové výlety a exkurzie na Tenerife so sprievodcom

VIP exkurzia La Gomera (4)
Teraz je čas povedať vám o našich autobusových výletoch so sprievodcom, počas ktorých sa môžete prejsť po čarovných dedinkách a mestách Tenerife. Vychutnajte si jedinečné dobrodružstvo s našimi odbornými sprievodcami, ktorí majú na starosti, aby ste pocítili Tenerife všetkými zmyslami. Nezabudnite, že vám môžeme navrhnúť výlety na mieru, aby sme vás zaviedli na miesta, ktoré chcete na Tenerife spoznať.

Exkurzie so sprievodcom do národného parku Teide

VÝLETY NA TENERIFE TEIDE ASCENT
Prevedieme vás najkrajšími chodníkmi Teide, aby ste si vychutnali jeho krajinu a nadýchali sa čerstvého vzduchu. Národný park Teide je zaujímavým miestom a najnavštevovanejším miestom dobrodruhov, ktorí prichádzajú na Tenerife. Chráni ho impozantná hora Teide, ktorá sa týči do výšky viac ako 3700 m n. m. a slúži ako kráľ ostrova. Navrhli sme niekoľko výletov, počas ktorých si môžete vychutnať park, vystúpiť na vrchol a vyviezť sa lanovkou.

Teide by Night Tenerife (2)
Pripravili sme aj výlety na návštevu Teide v noci. V tejto oblasti budete môcť veľmi zreteľne vidieť nočnú oblohu, pretože je to jedno z mála miest na svete, kde je to možné. Môžete využiť výkonné ďalekohľady astronomickej stanice v parku, aby ste preskúmali vesmír a obdivovali zázraky vesmíru.

Exkurzie po symbolických mestách a mestečkách Tenerife

Tenerife Quad Bike Safari do Tenerifského lesa a Masca (1)
Na konci textu nájdete zoznam všetkých výletov, ktoré sú k dispozícii na objavovanie Tenerife. Môžete navštíviť dedinky ako Masca a Garachico s veľkým historickým a kultúrnym bohatstvom. Vezmeme vás aj na prechádzku ulicami Santa Cruz de Tenerife a San Cristobal de la Laguna. V týchto dvoch mestách budete môcť obdivovať dobre zachované staré budovy, ktoré nesú históriu Tenerife pripevnenú na svojich múroch.

Výhody prenájmu prehliadok so sprievodcom na juhu Tenerife

tenerife day trip teide masca icod garachico
S našimi prehliadkami so sprievodcom spoznáte ostrov lepšie, ako keby ste to robili na vlastnú päsť, pretože máme pripravené plány a máme profesionálnych sprievodcov, úplných znalcov Tenerife. Prenájmom prehliadok so sprievodcom na Tenerife ušetríte čas aj peniaze. Nemusíte sa o nič starať, pretože sa postaráme o to, aby sme pre vás navrhli ten najlepší zážitok za jednotnú cenu.

Vďaka profesionálnemu a vášnivému sprievodcovi budete môcť precítiť Tenerife všetkými zmyslami a zachytiť podstatu každého miesta. Naše dni nosia Tenerife vo svojom srdci a veľmi dobre poznajú jeho históriu, zvyky a tradície. Vďaka nim pocítite skutočnú lásku ku každému miestu a nakazíte sa radosťou miestnych obyvateľov.

Pomoc a doprava

Nezabudnite, že sa prispôsobíme vašim preferenciám, takže vám ľahko navrhneme prehliadky a výlety na juhu Tenerife podľa vašich záujmov. Zahŕňame dopravu so službou vyzdvihnutia a odvozu v najdôležitejších turistických centrách Tenerife Juh, ako sú Playa de Las Americas, Los Cristianos a ďalšie. Napíšte nám hneď teraz na náš WhatsApp a povedzte nám, ktoré miesta chcete spoznať a kde vás vyzdvihneme. Je pre nás potešením s vami spolupracovať a ďakujeme vám za dôveru a prajeme príjemnú dovolenku na ostrove večného slnka!

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: