Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Autobusové výlety na Tenerife Juh
Prehliadky ostrovov na Tenerife Juh
Prenájom motorového člna na Tenerife Juh
Rybárske člny na Tenerife Juh
Rybárske výlety na Tenerife Juh
Vodný skúter na Tenerife Juh
Výlety katamaránom na Tenerife Juh
Výlety loďou na Tenerife Juh
Výlety z Tenerife Juh

Ak sa nachádzate na juhu Tenerife a chcete vidieť zvyšok ostrova, čítajte ďalej. Predstavujeme vám sprievodcu tým, čo vidieť na Tenerife a výlety z Tenerife Juh, s ktorými môžete preskúmať ostrov a spoznať jeho kultúru a históriu. Nastúpte do našich luxusných autobusov a preskúmajte ostrov a objavte jeho tajomstvá. Ak chcete súkromnú exkurziu, kontaktujte nás prostredníctvom aplikácie WhatsApp, prispôsobíme sa vašim preferenciám a potrebám skupiny. Je pre nás potešením byť vaším sprievodcom pri spoznávaní ostrova a poskytnúť vám prvotriedny zážitok.

Výhody výletov z južnej časti Tenerife

Ak chcete spoznať zvyšok ostrova, navrhujeme výlety z Tenerife juh, prostredníctvom ktorých môžete:

  • poznať históriu a kultúru Tenerife od profesionálnych sprievodcov, ktorí sú zapálení pre svoju prácu.
  • Objaviť nádhernú krajinu Tenerife, prejsť sa po horách, symbolických dedinkách, lesoch, pobreží a ikonických mestách.
  • Obdivujte starobylé stavby Tenerife popri moderných budovách a atraktívnych luxusných hoteloch.
  • Prístup na exkluzívne miesta pre súkromné účely, na ktoré by ste sa sami nedostali
  • Zúčastnite sa špecifických aktivít, ako je ochutnávka vína, gastronomické ochutnávky, pozorovanie divokej prírody a ďalšie.
  • Optimalizujte si čas strávený na ostrove, pretože výlety so sprievodcom sú navrhnuté tak, aby ste spoznali veľa miest v čo najkratšom čase.

Ponúkame dopravu z miesta, kde ste ubytovaní na juhu Tenerife, stačí nám oznámiť miesto, aby sme vyhodnotili dostupnosť transferu.

Záujímavé miesta na Tenerife, ktoré musíte navštíviť

Teraz, keď už viete, prečo by ste mali spoznať Tenerife prostredníctvom našich prehliadok, vám chceme povedať o jeho najdôležitejších zaujímavých miestach:

Národný park Teide

Súkromný výlet do Teide (7)

Objavte podmanivú sopečnú krajinu s veľkou sopkou, ktorej vrchol je vo výške viac ako 3700 metrov nad morom. Reč je o Teide, najvyššej sopke Španielska. Vďaka našim výletom z južnej časti Tenerife môžete vystúpiť na jej vrchol a vidieť ostrov na vlastné oči. Ak bude jasná obloha, budete môcť vidieť aj susedné ostrovy. Objednajte si náš výlet na Teide a venujte jeden deň výlučne prechádzkam po jeho roklinách a vychutnávaniu krásy jeho flóry a fauny.

Vilaflor

Prejdite sa jeho očarujúcou mesačnou krajinou. Je to krajina sopečného pôvodu vykúpaná v bielej hline, ktorá jej dodáva jedinečný, nadpozemský vzhľad. Je ideálna na zhotovenie surrealistických fotografií, ktoré si môžete zarámovať a pochváliť sa nimi na dovolenke.

Garachico

Kostol Garachico (5).min

Atraktívne mesto na Tenerife s bohatou históriou a nábrežím, ktoré bolo kedysi najdôležitejšie na ostrove. Zachovali sa tu historické budovy, ktoré sa oplatí navštíviť a odfotografovať.

Masca

Obec Masca - Pueblo de Masca - Tenerife (5)

Ide o známu dedinu na Tenerife, ktorá sa nachádza vo vidieckom parku Teno. Nachádza sa na neohrozených horách a čarovných údoliach, ktoré sa končia obrovskými útesmi s výhľadom na more. Architektúra dediny si zachováva tradičnú podstatu s bielymi domami s oranžovými strechami. Z dediny vychádzajú veľkolepé turistické chodníky.

Rezervujte si naše výlety z južnej časti Tenerife a navštívte Teide, Vilaflor, Garachico a Masca. Napíšte nám na náš WhatsApp a my vám radi pomôžeme.

Hory Anaga

Anaga Tenerife

Objavte prírodné krásy vidieckeho parku Anaga a jeho bohatú biodiverzitu. Tvoria ho rozsiahle lesy na horách, ktoré sa končia nádherným pobrežím plným skál. Ponúka tiež veľa možností na pešiu turistiku.

Taganana

Taganana je pekná dedinka vo vidieckom parku Anaga s hlboko zakorenenou identitou. Kedysi ju obývali Guančovia, čo jej dodáva väčšiu kultúrnu hodnotu a robí z nej očarujúce miesto pre milovníkov prírody.

Santa Cruz de Tenerife

santa cruz de tenerife nákupná doprava z juhu tenerife (1)

Urobte si krásne fotografie mesta, v ktorom starobylé budovy koexistujú vedľa moderných stavieb. Pozrite si námestie Plaza de España a veľkú mestskú aulu.

Máme pre vás pripravené výlety, s ktorými môžete spoznať Santa Cruz de Tenerife, pohorie Anaga a dedinu Taganana. Napíšte nám teraz a rezervujte si miesto.

Exkurzie na štvorkolkách krajinou Tenerife

Squad Quad Safari Tenerife South (11)

Štvorkolky sú fantastické vozidlá na prechádzky lesným terénom a zábavu vášho života. Máme pre vás pripravené výlety po cestách a lesných cestách, na ktorých môžete objavovať divokú stránku Tenerife. Viac informácií nájdete v zozname nižšie, kde sú uvedené podrobnosti o jednotlivých aktivitách.

Všetky výlety z Tenerife South sú k dispozícii na súkromný prenájom. Napíšte nám na WhatsApp, aby ste uviedli svoju požiadavku a určili trasu výletu. Spoznajte najatraktívnejšie miesta ostrova s odbornými sprievodcami. Ak si želáte navštíviť iné časti ostrova, dajte nám vedieť a my sa prispôsobíme vašim požiadavkám.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: