Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Výlety so sprievodcom na Puerto Colon
Prehliadky a výlety so sprievodcom z Puerto Colón Tenerife

Ste v Puerto Colón a chcete vidieť najzaujímavejšie miesta na Tenerife? Potom ste na správnom mieste. Prostredníctvom tohto textu vám chceme ukázať všetky naše možnosti, ako sa prejsť po Tenerife a objaviť jeho čaro. Prispôsobíme sa vašim požiadavkám v prípade, že chcete navštíviť konkrétne miesta ostrova. Je pre nás potešením ponúknuť vám jedinečné a nezabudnuteľné zážitky na Tenerife. Ak nás chcete kontaktovať, napíšte nám na WhatsApp, radi vám pomôžeme objasniť vaše pochybnosti, dáme vám niekoľko návrhov a urobíme rezerváciu.

Charakteristika výletov a exkurzií so sprievodcom z Puerto Colon

Puerto Colon, hlavný prístav v Costa Adeje na výlet loďou
Objavte naše fantastické prehliadky a výlety so sprievodcom, aby ste spoznali hlavné turistické atrakcie Tenerife. Naše výlety majú na starosti profesionálni sprievodcovia, ktorí sú nadšení pre svoju prácu a počas prehliadky vám poskytnú nezabudnuteľné zážitky. Veľmi dobre poznajú históriu Tenerife a radi sa s vami podelia o všetko, čo o ostrove vedia.

Ponúkame aj súkromné prehliadky a výlety, počas ktorých spoznáte Tenerife exkluzívnym spôsobom. To znamená, že si môžete prenajať súkromnú exkurziu bez prítomnosti cudzích ľudí počas prehliadky. Týmto spôsobom vám ponúkame osobnejší a bližší prístup.

Tu je zoznam miest, ktoré môžete navštíviť, ak si prenajmete naše prehliadky a výlety so sprievodcom z Puerto Colon.

Exkurzie so sprievodcom do Národného parku Teide

Súkromná exkurzia do národného parku Teide (3)
Vďaka našim exkurziám so sprievodcom spoznáte veľkú horu Teide, ktorá sa týči do výšky viac ako 3700 metrov nad morom. Vychutnajte si jej majestátnu krajinu a prejdite sa po členitých chodníkoch sopečného pôvodu. Pozrite si sprievodcu na konci textu s podrobnejšími informáciami, aby ste zistili, čo ponúkajú naše rôzne prehliadky so sprievodcom.

V Národnom parku Teide môžete tiež rozjímať nad hviezdami a vychutnávať si nočnú oblohu Tenerife. Máme pre vás nočnú prehliadku, s ktorou môžete prenocovať v parku a získať prístup k teleskopom astronomickej stanice, aby ste mohli preskúmať vesmír a jeho zázraky.

Navštívte plantáže a vinárstva na Tenerife

ochutnávka vínnej révy na tenerfe (1)
Naše prehliadky so sprievodcom z Puerto Colon zahŕňajú aj aktivity, ktoré potešia chuťové bunky. Zoberieme vás na návštevu plantáží na Tenerife a vo vinárstvach sa zoznámite s procesom výroby vína. Po prehliadke môžete ochutnať vína a potvrdiť si, že sú najlepšie v Európe.

Exkurzia na ostrov La Gomera

VIP exkurzia La Gomera (3)
Nie je nutné, aby ste zostali na Tenerife, Kanárske súostrovie je široké a s rôznymi atrakciami pre svojich návštevníkov. Vezmeme vás za poznaním La Gomery, jej histórie, kultúry, prírodných scenérií a mnohých ďalších zaujímavostí.

Výlety loďou z Puerto Colon

fatima-loď-čarter-tenerife-puerto-colon (5)
Toto je jedna z aktivít, ktorá nesmie chýbať na vašom zozname pri pobyte v Puerto Colon. Nezabudnite, že Tenerife je privilegovaným ostrovom na pozorovanie veľrýb v jeho prirodzenom prostredí. Nenechajte si ujsť príležitosť priblížiť sa k týmto nádherným morským živočíchom z bezpečia lode.

Vďaka našim lodným výletom z Puerto Colon môžete vidieť veľryby v ich prirodzenom prostredí, navštíviť Útesy obrov a zátoku Masca, zaplávať si v mori a mnoho ďalšieho.

fatima-boot-charter-teneriffe-puerto-colon (9)
Väčšina našich lodných výletov zahŕňa jedlo a osviežujúce nápoje. Pozývame vás, aby ste si prečítali sprievodcu na konci textu, v ktorom sa dozviete o lodných výletoch, ktoré sú k dispozícii z Puerto Colon.

Môžete si tiež prenajať súkromné lodné výlety, aby ste sa mohli plaviť po zálive bez prítomnosti cudzích ľudí na palube. Je to skvelá možnosť, ak chcete osláviť špeciálnu udalosť alebo ak si chcete len oddýchnuť a cítiť morský vánok na tvári.

Pomoc a doprava

Pozývame vás, aby ste nám vopred napísali a rezervovali si naše prehliadky a výlety so sprievodcom z Puerto Colon. Nezabudnite, že Tenerife je rušný ostrov, takže niektoré aktivity sa rýchlo vypredajú. Ponúkame dopravu s vyzdvihnutím a odvozom do Puerto Colon a ďalších letovísk na juhu Tenerife. Napíšte nám na náš WhatsApp, aby ste nám oznámili svoju adresu a overili si dostupnosť dopravy. Môžete nám tiež napísať, ak máte akékoľvek otázky alebo chcete predložiť návrh. Ďakujeme, že ste si u nás rezervovali výlety z Puerto Colon, je nám potešením byť vašou dôveryhodnou spoločnosťou pri objavovaní ostrova a vychutnávaní jeho pôvabov.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: