Pagrindiniai Tenerifės kurortai

Pagrindiniai Tenerifės kurortai

Įvadas

Šiame straipsnyje kalbame apie pagrindinius Tenerifės kurortus.

Galime tvirtai pasakyti, kad visi pagrindiniai Tenerifės kurortai yra pakrantėje. Šiaurinėje salos pusėje turime Puerto de la Krusą, kuriame vyrauja drėgnesnis klimatas. Šioje salos pusėje augmenija taip pat žalesnė.

Pietinėje pusėje yra Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje ir Los Gigantes – pagrindiniai atostogų kurortai. Skaitykite toliau ir sužinokite svarbios informacijos apie kiekvieną iš jų.

Nepamirškite patikrinti straipsnyje pateiktų nuorodų, kad gautumėte daugiau informacijos apie kiekvieną kurortą

Playa de las Americas

Atostogų kurortas Playa de las Americas buvo specialiai pastatytas 1960 m. ir laikomas Tenerifės naktinio gyvenimo centru. Jei ketinate apsistoti Playa de las Americas, pėsčiomis pasiekiami įvairūs paplūdimiai, prekybos centrai ir restoranai.

Taip pat čia rasite daugybę įvairiausių barų, pramogų ir naktinio gyvenimo:

  • Karaokė barai
  • gyva muzika
  • Sporto barai
  • pramogų barai
  • Britų ir airių barai
  • Diskotekos
  • Paplūdimio klubai

Playa de las Americas yra už 30 min. kelio autobusu nuo Tenerifės pietinio Reina Sofijos oro uosto.

Taip pat rekomenduojame peržiūrėti mūsų straipsnį apie tai, ką veikti Playa de las Americas, jei esate apsistoję šiame kurorte, jame rasite ekskursijų ir veiklos, kurią lengva įgyvendinti apsistojus šiame kurorte.

Mes rekomenduojame Playa de las Americas ypač jauniems žmonėms.

Puerto de la Cruz

Šis kurortas yra šiaurinėje Tenerifės dalyje, kuri yra daug žalesnė nei pietinė dalis. Čia yra visame pasaulyje žinomas Loro parkas. Taip pat Puerto de la Kruso mieste yra Botanikos sodas.

Jei norite ramesnių atostogų, rekomenduojame šį kurortą specialiai La Paz, kas ispaniškai reiškia Ramybė ☮️.

Puerto de la Cruz pagrindinis paplūdimys vadinamas Playa Jardin, kuriame yra gražus juodas smėlis, tačiau taip pat neturėtumėte praleisti ir Lago Martianez baseinų. Kanarų architektas César Manrique suprojektavo baseinų kompleksą, kuriame gausu vulkaninės kilmės uolienų. Tikrai verta apsilankyti ir atkreipti į jį dėmesį. Centro aikštė Plaza del Charco ir jos apylinkės išsaugojo vietinį kanarietišką ir istorinį charakterį.

Žvilgtelėkite į mūsų straipsnį ir sužinokite, kokią veiklą siūlome iš Puerto de la Kruso.

Kosta Adechė

Kosta Adechė įsikūrusi pietinėje Tenerifės pakrantėje. Bene populiariausias kurortas šeimoms. Čia rasite prabangių viešbučių, pavyzdžiui, Bahia del Duque, Jardines de Nivaria arba Hard Rock Hotel Tenerife.

Visai šalia Kosta Adechės yra Playa de las Americas. Čia taip pat yra Puerto Colon uostas, kuris yra puiki išvykimo vieta banginių ar delfinų stebėjimui ir vandens sportui, pavyzdžiui, vandens motociklams, parasparniams ir bananų valtims. Čia rasite daug paplūdimių, iki kurių galima nueiti pėsčiomis.

Peržiūrėkite mūsų straipsnį apie tai, ką veikti Kosta Adechėje, ir rasite išsamų kurorte siūlomų pramogų sąrašą (įskaitant vandens sportą, ekskursijas po salą, safarį, jachtų nuomą, keliones laivu ir kt.)

Los Gigantes

Iš Los Gigantes kurorto atsiveria įspūdingi vaizdai į Los Gigantes uolas. Svarbus akmeninis darinys, kurio aukštis siekia 500 metrų ir daugiau.

Geriausias būdas įvertinti juos visu ūgiu – kelionės laivu. Los Gigantes – tai kurortas, idealiai tinkantis atsijungti ir ramiau praleisti atostogas Tenerifėje.

Čia yra suvenyrų parduotuvių, restoranų, kavinių ir keletas barų. Šiame kurorte taip pat yra juodojo smėlio paplūdimys.

Los Cristianos

Los Cristianos kadaise buvo mažas žvejų kaimelis. Dabar dėl turizmo jis tapo turistiniu kurortu. Šiame kurorte taip pat rasite paplūdimį pakrantėje.

Iš Los Cristianos uosto išplaukia keltai į La Gomerą ir La Palmą. Los Kristianose rasite daug restoranų. Mums ypač patinka šalia uosto esantis restoranas „El Cine”.

Apsipirkti galite nuvykti į Švedijos alėją, prekybos centrą Pasarella arba Santjago 6.

Perskaitykite mūsų straipsnį apie tai, ką veikti Los Kristianose, kad gautumėte daugiau konkrečios informacijos apie šį kurortą.

Tikimės, kad šis vadovas padės jums išsirinkti tinkamą kurortą atostogoms Tenerifėje. Jei taip, pasidalykite šiuo straipsniu su savo draugais.

Susiję straipsniai:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom