Tenerifes kūrortu ceļvedis: Los Cristianos – ideāli piemērots ģimenes brīvdienām

Tenerifes kūrortu ceļvedis: Los Cristianos – ideāli piemērots ģimenes brīvdienām

Iepriekšējā rakstā mēs runājām par Las Americas, Tenerifes dienvidu izklaides centru. Bet ko darīt, ja jūsu plānos nav iekļautas pastāvīgas ballītes un izklaides?Izvēlieties Los Cristianos un pārliecinieties, ka izdarījāt pareizo izvēli.

Los Cristianos vēsture

Atšķirībā no Las Americas, kas ir pilnībā tūrisma vieta, Los Cristianos ir īsta mazpilsēta ar aptuveni 19 tūkstošiem vietējo iedzīvotāju un savu vēsturi.
Savulaik bijis neliels zvejnieku ciemats, Los Cristianos kļuva par slavenu kūrortu, pateicoties zviedram Bengtam Rylanderam, kurš 1956. gadā ieradās šeit, lai uzlabotu savu veselību siltā klimatā. Tā kā viņš patiešām sāka justies labāk, būdams bijušais rakstnieks un televīzijas komentētājs, viņš izplatīja informāciju par brīnišķīgo vietu, ko bija atklājis. Šo notikumu piemiņai Los Cristianos galveno ielu nosauca par “Avenida de Suecia” (Zviedru prospektu). Vēl viena vieta, kas atgādina par zviedru ieguldījumu Los Cristianos kā kūrorta attīstībā, ir Zviedrijas luterāņu baznīca jūras krastā (bijusī Casa Sueca).

Ievads

Los Cristianos ir laba vieta ģimenēm ar bērniem, cilvēkiem, kas jau sasnieguši vecumu, un vienkārši tiem, kas dod priekšroku mierīgai atpūtai, nevis dejošanai līdz rītam.
Taču miers nav sinonīms garlaicībai. Los Cristianos piedāvā lielu daudzumu restorānu, bāru un veikalu, no kuriem daži, atšķirībā no Las Americas, ir veidoti vietējiem iedzīvotājiem. Tas nozīmē, ka jums būs iespēja nobaudīt augstas kvalitātes ēdienus un iepirkties, nemaksājot par to tūristu cenu. Mūsu raksts palīdzēs jums atklāt labākās vietas, kā arī sniegs padomus, kā vislabāk pavadīt laiku.

Pludmales Los Cristianos

Visticamāk, ka pirmā vieta, par kuru vēlaties uzzināt, ir pludmale, jo tieši tā ir tā, kas lika jums izvēlēties Tenerifi. Los Cristianos aicina jūs apmeklēt divas pludmales. Galvenā no tām ir Playa Los Cristianos. Playa Los Cristianos ir ne tikai smilšaina pludmale, bet arī osta, kas nozīmē, ka šeit ir pieejamas dažādas ūdenssporta aktivitātes. Vislabākā izklaide visai ģimenei būs izbrauciens ar laivu. Uz kuģa jūs varēsiet baudīt okeāna vēsmu, vērot vaļus vai delfīnus, snorkelēt bruņurupuču līcī. Neaizmirstamus iespaidus sniedz arī pusdienas un dzērieni. Neaizmirstiet savu fotokameru un peldkostīmu.

Ekskursijas

No Los Cristianos ostas jūs varat nokļūt arī uz kaimiņu salām: La Gomera, El Hierro un La Palma ar prāmi Fred Olsen Express.
Labas ziņas makšķerēšanas cienītājiem – no Los Cristianos ostas jūs varat doties okeāna zvejā, kas noteikti ieņems vienu no vadošajām vietām jūsu zvejas vēsturē.

Los Cristianos pludmales

Nākamā pēc Playa Los Cristianos ir Playa Las Vistas. Šī dzelteno smilšu pludmale ir viena no lielākajām un populārākajām Tenerifē. Playa Las Vistas ir viss nepieciešamais komfortablai atpūtai, tostarp ūdens sporta veidi, volejbola laukumi, bērnu rotaļu laukumi un īpaša zona cilvēkiem ar ierobežotām fiziskām spējām.

Los Cristianos restorāni

Las Vistas pludmales izmaksu pusē atrodas dažādu bāru, diskotēku un restorānu zona ar vienu no labākajiem okeāna skatiem Tenerifes dienvidos. Pavadiet kādu no vakariem, nogaršojot spāņu ēdienus vai vienkārši dzerot kokteili.

Bet, ja vēlaties ieturēt vakariņas patiešām vietējā atmosfērā, meklējiet dažādās Los Cristianos sānu ieliņās. Vienā no šīm ieliņām, netālu no ostas, atradīsiet El Cine – vietu, ko iecienījuši gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi, kuri jau daudzus gadus izvēlas Tenerifi savām brīvdienām. Šī vieta jūs iepriecinās ar ļoti svaigām jūras veltēm un siltu, ģimenisku atmosfēru.
Neskatoties uz to, ka El Cine ir apslēpta vieta, vakaros tā vienmēr ir ļoti aizņemta, tāpēc rezervējiet galdiņu jau iepriekš.

Runājot par vietējām vietām, mēs nevaram aizmirst par Croissanterie – nelielu itāļu bāru, kas atrodas vienā no Los Cristianos sānu ieliņām, kura stiepjas no centrālās baznīcas uz pludmali.
Ar visu atbildību varam teikt, ka tur jūs nobaudīsiet vienu no labākajām fokāčijām Tenerifes dienvidos.

Lai iegādātos labāko mājas saldējumu, dodieties uz La Golosa, kas atrodas piekrastes pusē, netālu no Zviedru baznīcas. Nesen tika atvērts otrs saldējuma punkts San Telmo, netālu no Las Vistas pludmales.

Iepirkties dodieties uz Zviedru prospektu un rajonu pie centrālās baznīcas. Un noteikti apmeklējiet vietējo tirgu, kas katru svētdienu tiek organizēts netālu no Los Cristianos pludmales.

Iepirkšanās

Apmeklējiet arī Fund Grube veikalu Las Vistas pludmales sākumā. Šis veikals iepriecinās jūs ar plašu kosmētikas, saulesbriļļu, apģērbu un apavu izvēli un zemākām cenām nekā Las Americas tirdzniecības centros. Pārbaudiet viņu akcijas piedāvājumus savā viesnīcā.
Tātad, kā redzat, Los Cristianos jūs atradīsiet daudz aktivitāšu un jums nebūs garlaicīgi. Tajā pašā laikā jūs varēsiet baudīt mierīgu un relaksējošu atpūtu attālināti no trokšņa, burzmas un cilvēku pūļiem. Un, ja reiz jums pietrūks ballīšu un izklaides, blakus esošā Las Americas vienmēr atvērs jums savu restorānu, bāru un naktsklubu durvis.

Saistītie raksti:

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom