Tenerifės kurortų vadovas: Los Cristianos – puikus poilsis šeimai

Tenerifės kurortų vadovas: Los Cristianos – puikus poilsis šeimai

Ankstesniame straipsnyje kalbėjome apie Las Americas, pietų Tenerifės pramogų centrą. Tačiau ką daryti, jei jūsų planuose nėra nuolatinių vakarėlių ir pramogų?Nedvejodami rinkitės Los Cristianos ir būkite tikri, kad pasirinkote teisingai.

Los Cristianos istorija

Skirtingai nei Las Amerikoje, kuri yra visiškai turistinė vieta, Los Cristianos yra tikras nedidelis miestelis, kuriame gyvena apie 19 tūkst. gyventojų ir kuris turi savo istoriją.
Anksčiau buvęs nedidelis žvejų kaimelis, Los Cristianos tapo garsiu kurortu dėka švedo Bengto Rylanderio, kuris 1956 m. atvyko pagerinti savo sveikatos dėl šilto klimato. Pradėjęs iš tiesų geriau jaustis, jis, buvęs rašytojas ir televizijos komentatorius, paskleidė informaciją apie nuostabią vietą, kurią atrado. Šiems įvykiams atminti pagrindinė Los Kristianoso gatvė buvo pavadinta „Avenida de Suecia” (Švedijos prospektu). Dar viena vieta, primenanti apie švedų indėlį į Los Kristianoso, kaip kurorto, vystymąsi, yra švedų liuteronų bažnyčia ant jūros kranto (buvusi Casa Sueca).

Įžanga

Los Kristianosas – puiki vieta šeimoms su vaikais, garbaus amžiaus žmonėms ir tiems, kurie mieliau renkasi ramų poilsį nei šokius iki ryto.
Tačiau ramybė nėra nuobodulio sinonimas. Los Cristianos siūlo daug restoranų, barų ir parduotuvių, iš kurių kai kurie, priešingai nei Las Amerikoje, buvo pastatyti vietiniams gyventojams. O tai reiškia, kad turėsite galimybę paragauti aukštos kokybės maisto ir apsipirkti nemokėdami už tai turistinės kainos. Mūsų straipsnis padės jums atrasti geriausias vietas ir patars, kaip geriausiai praleisti laiką.

Los Cristianos paplūdimiai

Greičiausiai pirmoji vieta, apie kurią norite sužinoti, yra paplūdimiai, nes būtent dėl jų pasirinkote Tenerifę. Los Kristianosas kviečia apsilankyti dviejuose paplūdimiuose. Pagrindinis iš jų yra Playa Los Cristianos. Be smėlėto paplūdimio, Playa Los Cristianos turi uostą, o tai reiškia, kad čia galima užsiimti įvairiomis vandens sporto šakomis ir pramogomis. Geriausia pramoga visai šeimai bus kelionė laivu. Laive mėgausitės vandenyno vėju, pamatysite banginius ar delfinus, nardysite vėžlių įlankoje. Į kainą įskaičiuoti pietūs ir gėrimai bei nepamirštami įspūdžiai. Nepamirškite fotoaparato ir maudymosi drabužių

Ekskursijos

Iš Los Kristianoso uosto taip pat galite nuvykti į kaimynines salas: La Gomera, El Hierro ir La Palma keltu „Fred Olsen Express”.
Gera žinia žvejybos mėgėjams – iš Los Cristianos uosto galite išplaukti į žvejybą vandenyne, kuri tikrai užims vieną iš pirmaujančių vietų jūsų žvejybos istorijoje.

Los Cristianos paplūdimiai

Po Los Cristianos paplūdimio seka Las Vistas paplūdimys. Šis geltono smėlio paplūdimys yra vienas didžiausių ir populiariausių Tenerifėje. Playa Las Vistas paplūdimyje yra visi patogiam poilsiui reikalingi dalykai, įskaitant vandens sportą, tinklinio aikštelę, vaikų žaidimų aikšteles ir specialią zoną žmonėms su ribotomis fizinėmis galimybėmis.

Los Cristianos restoranai

Las Vistas paplūdimio išlaidų pusėje yra įvairių barų, diskotekų ir restoranų zona, iš kurios atsiveria vienas geriausių pietinės Tenerifės dalies vandenyno vaizdų. Vieną iš vakarų praleiskite ragaudami ispaniškus patiekalus arba tiesiog gerdami kokteilius.

Tačiau jei norite pavakarieniauti tikrai vietinėje aplinkoje, pasižvalgykite po įvairias šonines Los Cristianos gatveles. Vienoje iš jų, netoli uosto, rasite „El Cine” – vietą, kurią pamėgo vietiniai gyventojai ir turistai, jau daugelį metų renkantys Tenerifę savo atostogoms. Ši vieta jus pradžiugins labai šviežiomis jūros gėrybėmis ir šilta, šeimyniška atmosfera.
Nepaisant to, kad „El Cine” yra pasislėpusi, vakarais čia visada būna labai daug žmonių, todėl staliuką rezervuokite iš anksto.

Kalbėdami apie vietines vietas, negalime pamiršti Croissanterie – nedidelio itališko baro, įsikūrusio vienoje iš šalutinių Los Cristianos gatvelių, kuri driekiasi nuo centrinės bažnyčios iki paplūdimio.
Su visa atsakomybe galime teigti, kad čia paragausite vienos geriausių focaccios Tenerifės pietuose.

Geriausių naminių ledų ieškokite La Golosoje, kuri įsikūrusi pakrantės pusėje, netoli Švedų bažnyčios. Neseniai jie atidarė antrą ledų punktą San Telmo mieste, netoli Las Vistas paplūdimio.

Apsipirkti eikite į Švedų alėją ir rajoną prie centrinės bažnyčios. Ir būtinai apsilankykite vietiniame turguje, kuris kiekvieną sekmadienį rengiamas netoli Los Cristianos paplūdimio.

Apsipirkimas

Taip pat apsilankykite Fund Grube parduotuvėje, esančioje Las Vistas paplūdimio pradžioje. Ši parduotuvė jus nudžiugins plačiu kosmetikos, akinių nuo saulės, drabužių ir avalynės pasirinkimu ir mažesnėmis kainomis nei Las Vistas prekybos centruose. Pasidomėkite jų akcijos pasiūlymais savo viešbutyje.
Taigi, kaip matote, Los Kristianose rasite daug veiklos ir tikrai nenuobodžiausite. Tuo pat metu gausite ramų ir atpalaiduojantį poilsį atokiau nuo triukšmo, šurmulio ir žmonių minios. O jei vieną kartą pasiilgsite vakarėlių ir pramogų, greta esantis Las Americas visada atvers jums savo restoranų, barų ir naktinių klubų duris.

Susiję straipsniai:

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom