Puerto del Carmeni rannad

Puerto del Carmeni rannad

Puerto del Carmen asub Lanzarote saare kaguosas ja on üks piirkonna tähtsamaid turismikeskusi. Seal on palju teenuseid turistide nautimiseks ja 6 kilomeetrit lopsakaid randu.

Algselt oli see kalapüügipiirkond, kuid on arenenud, et pakkuda täielikku turismipakkumist. Tänapäeval toimub La Tiñosa nime all tuntud piirkonnas endiselt lakkamatu kalandustegevus ja selleks, et säilitada piirkonna olemust, on hotellihooned ehitatud traditsioonilist arhitektuuri austades.

Puerto del Carmeni rannad

Rannajoon ulatub 8 kilomeetrile, mille ääres on kõikvõimalikke teenuseid. Samuti on teil võimalus harrastada erinevaid veealaseid tegevusi, nagu sukeldumine, snorgeldamine, surfamine ja palju muud. Paljud turistid valivad Puerto del Carmeni rannad oma reisiplaani selle suurepärase kliima ja kvaliteetsete teenuste tõttu.

Playa Grande rand

Playas de Puerto del Carmen

See on kilomeetri jagu kuldsetest liivadest ja rahulikust veest koosnev linnarand. See on piirkonna kõige populaarsem rand ja siin toimuvad kõik Puerto del Carmeni tegevused. Kõrval asuval promenaadil on mitmesuguseid poode, restorane ja vaba aja veetmise kohti igale maitsele.

Siit leiate kõik, mida supleja vajab, et nautida merd mugavalt. Rannas on dušid, tualetid, riietusruumid, vetelpäästjad, päikesevoodid ja -varjud ning turvaline parkimisala.

Matagorda

Ranna pikkus on 800 meetrit ja laius 30 meetrit. See on üks saare kõige tihedama liiklusega lahtesid, kuna seda ümbritsevad hotellid ja korterid. Leiate päikesevoodid ja päikesevarjud, kuid kui soovite, võite lamada liival, et päevitada ja saada mõnusalt päevitada.

Los Pocillos

Puerto del Carmen Becahes - Lanzarote (1)

Asub kesklinnas, Matagorda ja Playa Grande vahel. See on 1 kilomeetri pikkune ja 150 meetri laiune ning tervitab sadu turiste, kes seda külastavad. Seda iseloomustab kuldne liiv ja rahulik vesi.

Rannaallikate avenüü

Avenida de las Playas kulgeb paralleelselt Puerto del Carmeni randadega. Selle ostu- ja vaba aja veetmise võimalused on aidanud kaasa piirkonna populaarsusele. Seda mööda jalutades leiate mitmesuguseid restorane, kauplusi ja palju päevaseid ja öiseid vaba aja veetmise võimalusi. Alleel on jalgrattatee, mida saab läbida kahel rattal ja nautida meretuult täies ulatuses.

Kuidas sinna jõuda

Puerto del Carmeni randadesse pääsemine on väga lihtne. Teil tuleb vaid sõita mööda alleed ja parkida oma valitud ranna lähedale. Saate sinna ka bussiga, kasutades mõnda Puerto del Carmenisse sõitvat bussiliini. Nüüd, kui olete rannas, peate lihtsalt nautima imelist päeva Lanzarote merel.

Rannad aastal Puerto del Carmen

Saistītie raksti: