Pirmizrāde: 13 februāris, 2023 |

Autobusu ekskursijas Playa de las Americas

Šajā rakstā mēs piedāvājam jums pilnīgu informāciju par ekskursijām ar autobusu Playa de las Americas. Mūsu mērķis ir sniegt jums ieteikumus par interesantākajām vietām, ko apmeklēt Tenerifē, un par to, kā rezervēt naktsmītnes. Mēs ceram, ka jums patiks uzturēties uz salas un izbaudīt visu, ko tā var piedāvāt. Tenerifē jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai izbaudītu brīvdienas – labu ēdienu, mākslu, vēsturi, dabas pieminekļus, pludmales un vulkānus.

Ļaujiet mums pavadīt jūs, lai pastaigātos pa burvīgiem ciematiem un izbaudītu autentiskas Tenerifes garšas. Lai noskaidrotu savas šaubas, rakstiet mums tieši tagad mūsu WhatsApp. Ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties autobusu ekskursijas Tenerifē.

Autobusu ekskursijas no Playa las Americas uz skaistākajām vietām Tenerifē

Playa de las Americas ir Tenerifes tūrisma centrs, kurā ir daudz iespēju izklaidēties un baudīt brīvdienas. Jūs atradīsiet dažādas atpūtas un izklaides iespējas visai ģimenei. Izbaudiet tās saulainās pludmales, terases un restorānus, kā arī dažādus veikalus, kur iegādāties visu nepieciešamo.

Tagad, kad esat izbaudījuši visu, ko piedāvā Playa de las Américas, mēs aicinām jūs turpināt iepazīt Tenerifi. Lai jums palīdzētu, esam izveidojuši dažādu ekskursiju sarakstu, lai profesionāla gida pavadībā iepazītu Tenerifes ciematus.

Zemāk mēs jums pastāstīsim par galvenajiem salas apskates objektiem un to, kāpēc jums tos vajadzētu apmeklēt brīvdienu laikā Tenerifē. Teksta beigās atradīsiet pilnu Playa de las Americas autobusu ekskursiju sarakstu, lai jūs zinātu sīkāku informāciju par katru ekskursiju un varētu veikt rezervāciju.

Teides nacionālā parka apmeklējums

Teide half day tour in tenerife with cable car or without

Mēs piedāvājam dažādas autobusu ekskursijas, lai apmeklētu Teides kalnu un citus tuvējos ciematus, piemēram, Garachico, Masca un Vilaflor. Jūs varat izvēlēties kādu no 8 stundu privātajām Teides ekskursijām, lai profesionāla gida pavadībā iepazītu parka burvību.

Teides nacionālais parks ir slavenākais un pazīstamākais parks Tenerifē. Tā ir priviliģēta dabas vide, kas kādreiz bija paradīze gvančiem – pamatiedzīvotājiem, kuri apdzīvoja Tenerifi pirms tās kolonizācijas. Šai etniskajai grupai šis dabas bagātību pilnais apgabals bija dievu dāvana, turklāt Teides kalns bija aizsargs.

Teide ekskursijas Playas de las Americas ļauj nodarboties arī ar zvaigžņu tūrismu. Aicinām jūs doties uz Teide naktī, lai izbaudītu skaidrās debesis un vērotu zvaigznes, pateicoties astronomiskās stacijas teleskopiem. Vai zinājāt, ka no Teide var redzēt līdz pat 83 zvaigznājiem? Daudzi cilvēki šeit nakšņo, lai izbaudītu parka klusumu un atspirdzinošu saullēktu. Nāc kopā ar draugiem un ģimeni, lai ar trošu vagoniņu uzkāptu virsotnē, no kurienes paveras skaists skats uz parku.

Iepazīstiet Garachico, Masca un Vilaflor ciematus

Tenerife Quad Bike Safari to Tenerife Forest and Masca (1)

Mēs aicinām jūs autobusu ekskursiju laikā uz Teide apmeklēt arī citas salas vietas:

Vispirms mēs vēlamies pastāstīt par Garačiko – skaistu pilsētu ar stāstu, kas jums ir ko pastāstīt. Sākumā tā bija auglīga osta ar spēcīgu tirdzniecības apmaiņu, bet pēc tam, kad to iznīcināja vulkāns, viss mainījās. Osta tika nopostīta, un Garačiko bija jāatjauno. Pateicoties tam, joprojām ir saglabājušās tradicionālās arhitektūras pēdas. Garačiko klints ir liela vulkāniska klints, kas paceļas netālu no ciemata krasta un piešķir tam raksturīgu un oriģinālu izskatu.

Vēl viena neaizmirstama vieta Tenerifē ir Maskas ciemats ar savu neatkārtojamo skaistumu un īpašo būtību. Šis ciems gaida jūs starp ielejām un kalniem, lai parādītu jums labākās savas tradīcijas. Maskas aiza ir ļoti nozīmīgs šīs pilsētas apskates objekts, un tās takas ved uz piekrasti. Šis maršruts ir piemērots pieredzējušiem pārgājieniem, jo tas prasa zināmu grūtības pakāpi. No otras puses, mums ir Maskas līcis, kas atrodas gravas pakājē. Šajā skaistajā vulkānisko smilšu līcī ir vēsa vide, kur atpūsties un baudīt jūru. Uz to var nokļūt tikai pa gravu vai ar laivu Tenerifē.

Vēl viens no Tenerifes ciematiem, ko nedrīkst palaist garām, irVilaflora, kas atrodassalas augstākajā punktā. Tas ir fantastisks ciemats ar bagātu vēsturi un nodevību. Šeit jūs atradīsiet slaveno “Mēness ainavu”, kas liek mums justies tā, it kā mēs staigātu pa Mēnesi. Tās reljefs ir vulkāniskās darbības un vēja erozijas rezultāts.

Tenerifes pilsētas un dabas ainavas

Mums ir lieliska ekskursija, kas aizvedīs jūs uz Santa Cruz de Tenerife un La Laguna, ļoti svarīgām salas pilsētām. Ar šo ekskursiju ar autobusu Playa de las Americas mēs jūs aizvedīsim arī uz Anagas lauku parku, lai pastaigātos pa Tagananas ciemata ielām.

Santa Krusa de Tenerife ir Tenerifes galvaspilsēta un ideāla vieta, kur nobaudīt Tenerifei raksturīgo gastronomiju. Tās ielās ir dažādi koloniālā perioda vēstures pieminekļi. Jūs varēsiet uzņemt skaistas fotogrāfijas no tās laukumiem un parkiem.

La Laguna ir vēl viena skaista Tenerifes pilsēta, kas pasludināta par pasaules mantojuma objektu. Tās īpatnības un attīstība piesaistīja UNESCO uzmanību, kas piešķīra tai šo atzinību, lai tā varētu kalpot par paraugu citu pilsētu attīstībai. Šeit atrodas La Lagūnas Universitāte, kas veicina pilsētas jaunības atmosfēru. Jūs varat arī izbaudīt brīvdienas dažādās atpūtas un izklaides vietās. Tā ir lieliska vieta, kur baudīt Tenerifes kultūru un mākslu. Iepazīstiet šo skaisto pilsētu ar mūsu autobusu ekskursijām Tenerifē.

La Laguna - Tenerife North (4).min

Taču jums vajadzētu ne tikai iepazīt mūsu skaistās salas pilsētas, bet arī apmeklēt tās mežus un parkus. Tagad mēs vēlamies jums pastāstīt par Parque Rural de Anaga– dabas brīnumu Tenerifes masīvā. Tā atrodas virs kalniem un burvīgām ielejām ar gravām, kas ved uz piekrasti. Šajā parkā atrodas Taganana – neliels lauksaimnieku ciemats kalnos. Mēs aicinām jūs pastaigāties starp tās baznīcām, klosteriem un skaistajiem laukumiem.

Ekskursija pa Tenerifi, arhitektūra un dabas skaistumi

Mums ir brīnišķīga ekskursija, lai iepazītos ar salas ikoniskajiem ciematiem, par kuriem mēs jums pastāstīsim tālāk:

Icod de los vinos ir viens no skaistākajiem Tenerifes ciematiem, kas ik gadu piesaista daudz apmeklētāju. Viens no šīs pilsētas svarīgākajiem apskates objektiem ir slavenais Drago Milenario – vecākais pūķa koka eksemplārs uz planētas. Daži apgalvo, ka šis koks ir vairāk nekā 3000 gadu vecs, bet citi – ka tas nav vecāks par 800 gadiem. Mēs zinām tikai to, ka tas ir aizsargājošs koks, kas mūs sargājis ilgu laiku.

Icod de los Vinos El Drago Milenario The Dragon.min

Milžu klintis ir vēl viens no svarīgākajiem Tenerifes apskates objektiem. Tie ir milzu klinšu veidojumi, kas aizsargā Tenerifes rietumu piekrasti. Dažviet tie paceļas līdz pat 600 metru augstumā. Zem ūdens tie ir iegremdēti 30 metru dziļumā, radot dzīvībai bagātu jūras vidi. Apkārtējā jūrā Tenerifē ir daudz laivu braucienu, lai vērotu vaļus un delfīnus, jo šī ir viena no labākajām vietām, kur redzēt šos skaistos dzīvniekus.

Playa los gigantes tenerife

Mēs aizvedīsim jūs arī uz La Candelaria, ļoti reliģisku pilsētu, kur atrodas Kanāriju salu patroneses, Kandelārijas Dievmātes bazilika. No otras puses, La Orotava atrodas skaistā ielejā. Tās interjerā jūs varēsiet baudīt tradicionālo arhitektūru un daudzas Tenerifes vēsturiskās iezīmes. Visbeidzot mēs vēlamies pieminēt Erjosas dabas skaistumu. Eta ir ciemats ziemeļu kalnos, no kura paveras skaistākie salas skati.

Nogaršojiet Tenerifes vīnus un garšas

Mēs piedāvājam arī lieliskas ekskursijas ar autobusu, lai apmeklētu dažas no Tenerifes plantācijām un nogaršotu Tenerifes vīnus. Apmeklējiet salas banānu un citu augļu plantācijas. Mēs jūs iepazīstināsim arī ar vīna darīšanas procesu un degustāciju, lai izbaudītu aizraujošās garšas.

Mēs dodamies uz kaimiņu salu La Gomera

Rezervējiet mūsu autobusu ekskursijas no Playa de las Americas uz La Gomeru. Šī ir Tenerifes kaimiņu sala, uz kuru būtu labi doties, ja ceļojat pa Tenerifi. Nāc un iepazīsties ar tās vēsturi, kultūru un pastaigājies pa skaistajiem ciematiem. Izvēlieties ekskursiju uz La Gomeru vai VIP privāto ekskursiju ar mikroautobusu, lai gūtu ērtāku pieredzi.

Rezervācija un kontakti

Mēs ceram, ka jums ir patikuši mūsu ieteikumi, kā rezervēt ekskursijas ar autobusu Playa de las Americas. Apbrīnojiet mūsu ainavu skaistumu, uzņemiet skaistas fotogrāfijas un nobaudiet autentiskas garšas. Mēs piedāvājam ekskursijas ar autobusu un mikroautobusu, lai apmierinātu klientu vajadzības. Rakstiet mums tagad mūsu WhatsApp, lai atrisinātu savas šaubas un veiktu rezervācijas. Mēs ceram, ka esam atbildējuši uz jūsu jautājumiem un ka jūs pēc iespējas ātrāk iepazīsiet katru Tenerifes stūrīti.

VIP Excursion La Gomera (10)

Autobusu ekskursijas vietnē Playa de las Americas
Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!