Pirmasis leidimas: 27 lapkričio, 2021 |

Banginių stebėjimas: Tenerifės kelionės laivu

Tenerifė tikrai yra vieta, kur galima stebėti banginius ir delfinus. Čia rasite tiek daug kelionių laivu, kad bus sunku nuspręsti, kurią iš jų pasirinkti.

Nesijaudinkite, visada galite kreiptis pagalbos į mus. Šiame straipsnyje norėtume plačiau papasakoti apie banginių stebėjimą. Tai visada bus puikus pasirinkimas jūsų atostogoms.
Nesvarbu, ar esate romantiška pora, šeima su vaikais, ar draugų kompanija, ši nuostabi veikla bus tinkamas pasirinkimas, o štai pagrindiniai jos privalumai:

 

Atsipalaidavimas

Kelionę laivu labai rekomenduojama atlikti atostogų pradžioje. Patogi jachta, bangų ošimas, šilta saulė ir lengvas vandenyno vėjelis nuims visas jūsų problemas ir rūpesčius.

Po kelionės laivu atsijungsite nuo darbų ir streso, pradėsite mėgautis atostogomis ir mėgautis laiku.

 

Banginiai ir delfinai

Ši kelionės laivu dalis nepaliks abejingų nei vaikų, nei suaugusiųjų. Vos išplaukęs iš Puerto Kolono uosto, laivas pasuks kaimyninės La Gomeros salos link ir sustos.

Šiame taške tarp Tenerifės ir La Gomeros nuolat gyvena delfinai (ar prisimenate Flipperį?) ir bandomieji banginiai. Kelionių organizatoriai garantuoja, kad pamatysite vieną iš šių protingų ir grakščių gyvūnų, žaidžiančių visai šalia laivo.

Pampano Luxusyacht Astondoa 40 Teneriffa Bootscharter

Plaukiojimas ir nardymas su vamzdeliu

Koks didelis malonumas suderinti saulės vonias ant laivo borto su gaivinančiu maudymusi švariame El Puertito (Vėžlių įlankos) vandenyje.

Beje, čia turėsite galimybę susipažinti su dar vienais Tenerifės gyventojais – vėžliais.

 

Los Gigantes uolos

Jei mėgstate jūrą ir neįtikėtinus gamtos peizažus, rinkitės 5 valandų kelionę laivu į Los Gigantes. Be jau minėtų įspūdžių, patirsite dar vieną nepamirštamą patirtį – įspūdingą Los Gigantes uolų vaizdą.

Jokiais žodžiais neįmanoma išreikšti, ką žmogus jaučia žiūrėdamas į šias didžiules, nuo 500 iki 800 m. aukščio uolas, kylančias tiesiai iš reginio.

 

Išvada

Taigi dabar suprantate, kodėl banginių stebėjimas yra privalomas užsiėmimas Tenerifėje. Bet jei vis dar abejojate, turime dar vieną argumentą: Tenerifėje rasite didelį laivų pasirinkimą, nuo didžiulių iki jachtų su mažesniu keleivių skaičiumi.

Kelionės trukmė taip pat gali būti skirtinga – nuo 3 iki 5 valandų. Tiesiog apsilankykite mūsų parduotuvėje ir išsirinkite jums tinkamiausią variantą.

Čia rasite įvairių rūšių kelionių laivu Tenerifėje, kuriomis stebimi banginiai!

Palikite mums komentarą, kad sužinotume jūsų nuomonę. Ir nepamirškite pasidalyti „Facebook” ir „Twitter”, jei jums patiko šis straipsnis!

Susiję straipsniai:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0