Pirmasis leidimas: 27 lapkričio, 2021 |

Banginių stebėjimas Tenerifės pietuose

Banginių ir delfinų stebėjimo kelionės yra vienos populiariausių ekskursijų Tenerifėje. Šie protingi gyvūnai ištisus metus gyvena amžinojo pavasario saloje. Todėl Tenerifėje visada yra geriausias metų laikas vykti į banginių stebėjimo kelionę.

Visus metus galima užsisakyti kelionę stebėti delfinų arba banginių. Pas mus galite rinktis iš daugybės laivų ir nuo 3 iki 4,5 valandų trukmės. Geriausiai delfinus ir banginius pamatysite iš Puerto Colon arba Los Cristianos uosto. Abu uostai yra visai netoli Kosta Adechės ir Playa de las Americas Tenerifės pietuose.

Banginių stebėjimas suteiks jums galimybę ramiai praleisti laiką su šeima ar draugais. Vienos iš dažniausiai stebimų banginių rūšių yra pilotuojantys banginiai ir dugniniai delfinai. Jei norite maloniai praleisti laiką atostogaudami Tenerifėje, banginių stebėjimas yra labai malonus pasirinkimas.

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

 

Į mūsų siūlomas užsisakyti banginių stebėjimo keliones taip pat įeina užkandžiai jūroje. Į mūsų keliones laivu įskaičiuoti neriboti gėrimai laive. Plaukioti su delfinais ar banginiais Tenerifėje neleidžiama pagal tarptautinius įstatymus. Šie gyvūnai yra saugomi ir tam yra rimtų priežasčių.

Jei ketinate užsisakyti banginių stebėjimo kelionę Tenerifėje, pažvelkite į kelionių laivu skyrių, ten rasite visų rūšių laivus, kuriais galima stebėti banginius iš Puerto Kolono. Jei negalite apsispręsti, kuri kelionė Jums labiausiai tinka, tiesiog užpildykite kontaktinę formą ir mes Jums padėsime asmeniškai!

Stebėti banginius ir delfinus jų natūralioje aplinkoje, o ne nelaisvėje, yra daug maloniau ir artimesnė pažintis su gyvūnais.

Nesvarbu, ar jūsų viešbutis yra Los Cristianos, Las Americas, Costa Adeje ar Playa Paraiso, banginių stebėjimo kelionės prasideda netoli jūsų viešbučio, tad apsispręskite, kurį laivą pasirinkti, ir pradėkite mėgautis atostogomis!

Susiję straipsniai:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom