Butihondo rand

Butihondo rand

Tere tulemast Butihondosse, randa, kus on kõik vajalik, et veeta imeline päev merel täieliku mugavuse ja mitmekesiste teenustega igale maitsele. See sobib suurepäraselt ka liberaalidele, kes naudivad päikesepaistet igal sentimeetril oma nahal.

Butihondo meelitab sadu turiste oma ilu ja hiilgusega. Lamage kuldsel liival ja nautige saare säravaimat päikesepaistet koos väga leebe tuulega. Selle rahulik ja kristallselge vesi kutsub teid ujuma ja nautima lõbusat veesporti koos sõpradega. See on suurepärase asukohaga pool-linnakeskkonnas neile, kes soovivad nautida päikest ja liiva, ilma et nad peaksid linnast lahkuma.

Butihondo ranna asukoht

Playa Butihondo

Leiad selle Fuerteventura saare lõunaosas La Pájara vallas. Selles paikkonnas leiate palju paradiislikke randu ja looduse mõõtmatu iluga ümbrust.

See asub konkreetselt turismikompleksis Morro Jable ja linnastu Esquinzo Butihondo kõrval. Kuna see asub Esquinzo kuru kõrval, siis mõned tunnevad seda ka Esquinzo rannana.

Morro Jable on kaunis küla Fuerteventural, mis oli varem tuntud kui vaikne kaluriküla. Nüüdseks on see arenenud, et pakkuda maailmale mitmeid turismiteenuseid, ja sellest on saanud turismikuurort, mis võtab igal aastal vastu tuhandeid külastajaid.

Teenused

Siit leiate kõik, mida te rannas otsite, et nautida merd mugavalt, meil on järgmised teenused:

  • Päikesevoodid ja päikesevarjud rendile
  • Dušid
  • Tualetid
  • Rannabaarid
  • Päikesevoodid

Sport

Leiad erinevaid rajatisi, mis aitavad sul harrastada veespordialasid. Kõige populaarsem tegevus on purjelauasõit, mida saate nautida koos pere ja sõpradega. Külastajate ohutuse tagamiseks on valves vetelpäästjad.

Nudistide rand

Butihondo Beach - Fuerteventura (1)

Butihondo on kolmekilomeetrine rand, mis on jagatud kolmeks alaks. Üks neist aladest on loodud nudismile, seal on suurepärane asukoht, et nautida randa ja liiva privaatselt ja turistidest eemal.

Perekondlik õhkkond

Kogu ranna pikkusest on ainult üks osa nudismile mõeldud ja ülejäänud osa on mõeldud kogu perele nautimiseks. Võite tuua lapsed ja lasta neil rannas mängida tänu rahulikele lainetele aastaringselt.

Parkimine

Te ei pea muretsema, kuhu oma auto jätta. Ranna ümbruses on palju kohti, kuhu oma auto parkida.

Hotellid ja restoranid

Rannale väga lähedal on palju hotelle, kortereid ja restorane, nii et saate mugavalt ööbida. Leiad erinevaid võimalusi igale maitsele ja eelarvele. Valida saate Jandia Princess, Fuerteventura Princess, Magic Life ja paljud teised.

Need hotellid pakuvad kõiki teenuseid, nii et teil ei ole millestki puudust. Gastronoomiline pakkumine on väga mitmekesine ja te saate nautida suurepäraseid roogasid, mis rõõmustavad teie maitseelamust.

Kuidas sinna jõuda

Võite võtta bussiliini, mis sõidab Morro Jable’i külla.

Kui lähete maanteed mööda, võtke FV-2, mida tuntakse ka Butihondo hargnemiskohana. Pärast parkimist võtke hotellide vahel kulgev muldtee.

Soovitused puhkajale

Kui külastate Butihondo randa, palume teil järgida järgmisi soovitusi, et säilitada ranna puutumatust:

  • Vältige karjumist ja valju muusikat.
  • Kasutage keskkonnasõbralikke päikesekaitsevahendeid
  • Ärge kasutage rannas asuvates duššides seepi
  • Ärge liigutage kive ega võtke neid koju kaasa
  • Ärge jätke prügi ega toidujääke maha
Rannad aastal Fuerteventura
Saistītie raksti: