První publikace: 16 června, 2022 |

Co dělat na Tenerife na Den otců?

Dnes vám chceme dát ty nejlepší tipy na oslavu Dne otců na Tenerife, protože táta si to zaslouží. Je to král domu, ten, kdo tvrdě pracuje pro rodinu, a v tento den mu chceme poděkovat za všechnu jeho lásku.

Výlet na kole na začátek dne

Jak všichni víme, na Tenerife je mnoho cyklistických tras s různými charakteristikami a intenzitou.

Doporučujeme vám vzít tatínka na začátek dne na kolo. Je to aktivita, kterou můžete dělat všichni společně jako rodina, pomůže vám posílit vaše pouto a načerpat energii.

Rodinný den na pláži

Father day tenerife beach

Všichni v rodině milují pláž a zejména táta, proto si nenechte ujít příležitost jít tento den na pláž. Pozvěte tatínkovy přátele a jejich rodiny, aby byla skupina větší a den příjemnější.

Využijte příležitosti k dlouhé rodinné procházce po pláži. Tyto dny bychom měli využít k zamyšlení a připomenutí si bratrské lásky, která nás drží pohromadě.

Půjčte si na Tenerife loď

los-gigantes motor-boat-charter-tenerife (11)

Mnoho rodin volí tuto možnost, aby potěšily tatínka v jeho den. Na ostrově jsou k dispozici různé lodě pro všechny chutě a většina otců lodě miluje.

Doporučujeme vám pronajmout si na Tenerife rybářskou loď a dopřát mu možnost relaxovat při rybaření. Poté se můžete podělit o grilování čerstvých ryb.

Pokud nechcete, aby se váš otec o nic staral, můžete si na jihu Tenerife, konkrétně v Puerto Colon, hlavním přístavu Costa Adeje, pronajmout jachtu nebo plachetnici s kapitánem, aby se mohl jen kochat výhledem a zároveň si vychutnávat osvěžující nápoj. V Bananapalmbay máme různé možnosti pro všechny chutě, pokud chcete, můžete nám napsat a my vám rádi pomůžeme vybrat tu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Hotelový den pro rodiče

Hotely na Tenerife připravují báječné nabídky na uvítání otců v jejich den. Některé hotely organizují pro tatínka opravdu báječné plány včetně ochutnávky piva a dalších aktivit, aby se ve svůj den cítil jako král.

Nabízejí také focení a rodinné aktivity v bazénech a dalších prostorách hotelu. Jen je třeba rezervovat včas, protože s blížícím se Dnem otců na Tenerife se nabídka vyprodává.

Speciální jídlo v restauracích na Tenerife

Que hacer en Tenerife el día de los padres

To je možnost, která v plánu dne nesmí chybět. Můžete si objednat typická jídla z Kanárských ostrovů, ale také japonská, indická, mexická a z dalších zeměpisných šířek. Stačí si jen vybrat typ jídla, které má tatínek rád, a rezervovat si stůl.

Jídlo doplňte nejlepšími dezerty a víny Tenerife.

Dárky pro tátu

Que hacer en Tenerife el día de los padres

Tento den nebude úplný, pokud tátovi nedáte dárek, na který už dlouho čeká.

Chceme vám připomenout, že jste na Tenerife a mezi dárky nesmí chybět dobré víno, je dobré pro zdraví a on vám bude velmi vděčný.

Tímto končíme naše doporučení ke Dni otců na Tenerife, zahrnuli jsme všechny možnosti, jak si s rodinou užít a zajistit, aby se o tátu dobře postarali. Na závěr dne se s ním podělte o sklenku vína a dejte mu najevo, jak moc si vážíte jeho úsilí pro rodinu.

Pronájem lodí na Tenerife
Tematické parky na Tenerife
Vodní sporty na Tenerife
Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!
Související články:
Pláže v Tenerife