První publikace: 16 června, 2022 |

Co dělat na Tenerife na Den přátel?

Pokud přemýšlíte o oslavě Dne přátel na Tenerife a nemůžete přijít na to, co podniknout, abyste si to užili se svými přáteli, zde najdete ty nejlepší možnosti:

Výměna dárků

Dárek je symbolem lásky k tomu, kdo ho dostává. Obchody na Tenerife se připravují na Den přátel s exkluzivními předměty. Nezapomeňte nakupovat včas, abyste našli dokonalý dárek pro svého nejlepšího přítele.

Pronájem lodi pro zvláštní příležitosti

Neptuno Tenerife Private Boat Charter

Když už jste na Tenerife, nemůžete si nechat ujít příležitost dát dohromady skupinu přátel a sdílet je na palubě lodi.

Máme různé možnosti pro různé potřeby. Pokud je vaše skupina přátel malá, doporučujeme vám pronajmout si motorový člun. Mají kapacitu pro 6 až 8 osob a v nich můžete být tím, kdo loď řídí.

Pokud se však chcete sejít ve větším počtu, doporučujeme vám katamarán, na kterém se můžete plavit po Atlantiku a přitom se podělit o sklenku cavy.

Pronájem lodi na oslavy na Tenerife je velmi oblíbený díky možnostem, které nabízí. Vy a vaši přátelé můžete relaxovat na sluneční palubě, obdivovat výhled pod baldachýnem a odpojit se od práce. Pak můžete skočit do vody a plavat, šnorchlovat a hrát si jako děti. Pokud je to plán, který jste hledali, napište nám, abychom vám pomohli objasnit některé otázky a provedli vás rezervací.

Vodní zábava v aquaparcích na Tenerife

Siam Park, Water Park in Tenerife South

Vodní parky jsou další skvělou alternativou pro den strávený s přáteli. Přátelství je neocenitelný poklad a měli bychom svým přátelům připomínat, jak moc si jich vážíme.

V tento den místní obyvatelé obvykle navštěvují parky, jako je například Siam Park. Najdete zde řadu extrémních atrakcí a jízd.

Po hraní a zábavě se mohou vydat do restaurace v parku, kde je čeká nejlepší thajské jídlo, které hosty potěší.

Vodní sporty

Jetski in tenerife south

Jsme na Tenerife a milujeme vodu. Doporučujeme vám oslavit den přátel se spoustou adrenalinu a zábavy. Proto vám navrhujeme, abyste si naplánovali paraski, jízdu na vodním skútru, surfování, wakeboarding a potápění.

Přátelství se slaví společnými aktivitami a budováním vzpomínek, na které se bude vzpomínat při dalších setkáních. Proto vám doporučujeme ty nejlepší věci, které můžete na Tenerife podniknout na Den přátel. Nezapomeňte to oslavit se svými kamarády, rodinou, přáteli a sousedy. Každá příležitost k oslavě je skvělou záminkou k zábavě a v naší společnosti pracujeme na tom, aby se tak stalo. Šťastný Den přátel!

Pronájem lodí na Tenerife
Tematické parky na Tenerife
Vodní sporty na Tenerife
Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!
Související články:
Pláže v Tenerife