Mida teha aastavahetusel Tenerifel

Mida teha aastavahetusel Tenerifel

Aastavahetuse veetmine Tenerifel on üks neist elamustest, mis oma intensiivsuse tõttu jääb meile eluks ajaks meelde. Pärast aastavahetuse õhtusööki Tenerifel on kombeks minna tänavale, et koos suure perena nautida. Selles postituses saate teada kõikidest võimalustest, mida Tenerife pakub aastavahetuseks ja saate teada, miks kõik tahavad tulla siia uut aastat tervitama.

Peame mainima, et aastavahetuse ajal on Tenerifel keskmiselt 20 kraadi sooja. Saarel on aastaringselt suurepärane kliima, nii et Tenerife elanikel on luksus veeta aastavahetust tänavatel ja randades rahulikult. See on üks kõige atraktiivsemaid omadusi külaliste jaoks, kes tulevad siia külma eest põgenema.

Mida teha aastavahetusel Tenerifel?

¿Que hacer en Nochevieja en Tenerife?

Enne kui jätkame, tahaksime teile rääkida, kuidas Hispaanias aastavahetust tähistatakse. Pidu algab 31. detsembril ja kestab kuni 1. jaanuari varajaste hommikutundideni.

Üks tähtsamaid traditsioone on 12 õnneviinamarja, mida süüakse kell 12 öösel kellakella 12 rütmis. Räägitakse, et kes neid õigel ajal sööb, saab jõukat aastat. See on väga lõbus ja oluline tegevus. Tulge ja sööge koos meiega viinamarju, et tervitada aastat õigel jalal.

Pärast uue aasta saabumist kuuleme pudelite korkide avamist ja ühist rõõmu. Kõik naeravad, teevad nalja ja õnnitlevad üksteist, pikendades lõbu paariks tunniks või nii kauaks, kui keha kannatab. Kuulete ka möödasõitvaid autosid, mis puhuvad sarvedega.

Tenerifel on see veelgi lõbusam, sest rõõm on meil veres. Kui te soovite tulla, siis siin on parimad võimalused, et öelda hüvasti vanale aastale ja tervitada uut, nagu me oskame Tenerifel teha.

Aastavahetuse pidu laevas

Üks parimaid viise, kuidas uut aastat Tenerifel tervitada, on teha seda merel ja ujumisriietes. Rentides Tenerifel aastavahetuse veetmiseks paadi koos kapteniga, saate nautida erinevaid teenuseid, nagu avatud baar, buffet-toit, meeldiv muusika ja võimalus ujuda Atlandi ookeani värskendavates vetes. Loomulikult oleme sobivas kohas, et olla tunnistajaks tulede ja värvide vaatemängule, mis kesköö paiku öötaevast valgustavad.

Välispidu tänavatel, väljakutel ja randades

Platsid on Tenerifel uue aasta vastuvõtu lemmikkohad. Kõik on riietunud oma parimatesse riietesse ja pudel käes, et nautida Tenerife parimat aastavahetuse pidu. Kui südaöö läheneb, vaatavad inimesed kella, et näha, millal jõuab käeosa kõige kõrgemale. Esimese kellamärkimise ajal panevad kõik oma viinamarjad suhu ja nii edasi kuni viimase löögini. Kui kell on lõppenud, kõlab üksmeelselt “Head uut aastat” ning kõik kallistavad ja suudlevad õnnelikult, olenemata sellest, kas nad teineteist tunnevad või mitte.

Samal ajal kui rannas tähistatakse restoranide terrassidel, rannapromenaadil ja rannapeol. Uue aasta tervitamiseks Tenerifel soovitame Playa de Las Américas ja Costa Adeje. Pole ime, et meie saar on hispaanlaste jaoks üks populaarsemaid sihtkohti, kus uut aastat rannas tervitada.

Meeleolu baarides, pubides ja diskoteekides

Tenerifel tähistatakse aastavahetust ka privaatsetes salongides ja ööklubides. Seal toimuvad kuulsad cotillones, mis on tantsu, jookide ja õhtusöögiga peod, mis on mõeldud selleks puhuks.

Aastavahetuse tähistamine hotellis

Mõned inimesed eelistavad seda veeta hotellis, kus on kõik ette valmistatud, et anda Tenerifel parim uusaastaõhtu õhtusöök. Saate nautida elavat muusikat luksusorkestritega, tantsu ja meelelahutust eksklusiivses atmosfääris.

Kus on parim koht aastavahetuse tähistamiseks Tenerifel?

Kui oled Tenerifel ja tahad teada, kus veeta aastavahetust, siis siin on mõned saare tuntuimad kohad, kus pidu ja lõbu kõlab kaugele.

Aastavahetuse tähistamine Los Cristianos Tenerifel

Selles Arona linnas peetakse väidetavalt saare parimaid pidusid. Siin saate nautida live-orkestreid, tipp-DJ-d, cotillioni ja muidugi suurepärast ilutulestikku.

Plaza de España Santa Cruz de Tenerifel

Tule väljakule pidutsema ja tantsima elava muusika rütmis. Kõik on kaunistatud paljude tulede ja värvidega, et tervitada uut aastat parima energiaga.

San Sebastiani väljak Adejes

See on maagiline koht, mis toob kokku linna kõige rõõmsameelsemad inimesed. Ühinege rahvaga, et jagada uue aasta rõõmu.

Puerto de la Cruz

See on üks populaarsemaid kohti, kus Tenerifel aastavahetust tähistada. Leiad palju restorane, mis on selleks puhuks valmis ja kus korraldatakse üritusi, et tervitada uut aastat rõõmsalt ja lõbusalt.

La Laguna

Lisaks aastavahetuse üritustele, mida tähistatakse kõigis Tenerife linnades, on La Lagunas veel üks, populaarne ülikooli aastavahetuse üritus. See üritus toimub detsembri eelviimasel neljapäeval, et tuua kokku piirkonna üliõpilased, kes kasutavad võimalust jätta aastale hüvasti suure peoga oma klassikaaslaste seltsis.

Aastavahetuse ilutulestik

new years eve tenerife (5)

Tenerifel, nagu igal pool mujal maailmas, on ilutulestik aastavahetuse peo täheks. Ükskõik, kus sa ka ei viibiks, kas hotellis, rannas või laeval, sa pead minema välja ja vaatama ilutulestikku. Sajad värvilised ilutulestikud täidavad taeva maagia ja lootusega. Samuti saate teada, millistel aladel toimub laskmine, et lasta rakette õhku ja saata nendega oma unistused ja soovid.

See on ainulaadne hetk aastas, mil jätame ühe etapi seljataha ja valmistume uueks, optimistlikult ja õnnelikult. Vaadake koos oma laste, partneri, pere ja sõpradega taevasse. Naerge, laulge ja nutke, laske oma emotsioonidel pinnale tulla ja kallistage neid kõiki nii tugevalt kui võimalik. Aastavahetuse ilutulestik Tenerifel on madala müratasemega.

Kõik on kutsutud tähistama aastavahetust Tenerifel

Tasub mainida, et uusaastaööl kehtib Tenerifel keeluaeg, mis oli meede, mis võeti kasutusele koronaviiruse ohu tõttu. Suure inimeste arvu tõttu otsustati, et tänavatel ei ole inimesi, kuid see on nüüdseks möödas ja me võime taas muretult õnnelikult olla. Teil ei ole midagi kaotada ja palju nautida, nii et tulge ja ühinege meiega, et süüa viinamarju ja veeta lõbusalt aega.

Tenerifel toimuvad aastavahetuse üritused edastatakse televisioonis kõigi nende jaoks, kes peavad jääma koju või on haiglas. Eesmärk on, et kõik osaleksid ja et neil oleks õnnelik uus aasta.

Kirjutage meile, et aidata teil planeerida oma aastavahetuse tähistamist Tenerifel, meil on parimad plaanid ja soovitused. Jätke sõnum WhatsAppis ja me aitame teid hea meelega, pidage meeles, et igal aastal saabub meile suur külaliste sissevool, seega peaksite oma broneeringud tegema mitu päeva ette.

Paadi tšarterid aastal Tenerife

Saistītie raksti:

Lihavõttepühade tähistamine Tenerifel aitab teil tugevdada oma sidet Jumalaga. Meie...
Me kõik läheme hulluks, kui Tenerifel läheneb must reede. See on päev, mil kauplused...
Meil on Tenerifel emadepäevaks nii palju plaane, et te ei tea, millise neist valida....
Täna tahame anda teile parimaid näpunäiteid isadepäeva tähistamiseks Tenerifel, sest...
Kui mõtled sõprade päeva tähistamisele Tenerifel ja ei oska välja mõelda, mida oma...
Tenerifel saate jõule veeta teistmoodi, meil on soe kliima, mis teeb meid parimaks...
Täna tutvustame teile parimaid ettepanekuid, kuidas tähistada sõbrapäeva Tenerifel....
Iirlased jagavad oma traditsioone ja pidusid hea meelega ülejäänud maailmaga. Kui...
Kui otsite, mida teha Tenerifel peetaval poissmeeste- või tüdrukutepeol, siis ärge...
Sel võimalusel tahame jagada teiega täielikku nimekirja Los Cristianose...

Rannad aastal Tenerife

See on Tenerife kaunis rand, mis on paljudele turistidele veel tundmatu, nii et see...
Playa de Troya I ja II on kaks Costa Adejes asuvat randa. Siit leiad kogu mere, lainete...
Tegemist on Tenerife piirkonnas väga populaarse linnarannaga, kus on palju külastajaid,...
Playa Fañabé on veetlev hele liivarand, kus on suurepärased vaba aja veetmise...
See on suurepärane linnarand, kus saab päevitada ja nautida Tenerife merd. Tänu linna...
See on ka Playa los Guios’e nime all tuntud imearmas ja looduse poolt õnnistatud...
Playa de las Vistas, tuntud ka kui Las Vistas Beach, on väga atraktiivne rand nii...
See on linnarand, mis asub Puerto Santiago kai ja promenaadi ääres. Seda külastavad...
See on Costa Adejes asuv linnarand, mis pakub kõike, mida vajate vapustavaks päevaks...