Mida teha aastavahetusel Tenerifel

Mida teha aastavahetusel Tenerifel

Guide

Aastavahetuse veetmine Tenerifel on üks neist elamustest, mis oma intensiivsuse tõttu jääb meile eluks ajaks meelde. Pärast aastavahetuse õhtusööki Tenerifel on kombeks minna tänavale, et koos suure perena nautida. Selles postituses saate teada kõikidest võimalustest, mida Tenerife pakub aastavahetuseks ja saate teada, miks kõik tahavad tulla siia uut aastat tervitama.

Peame mainima, et aastavahetuse ajal on Tenerifel keskmiselt 20 kraadi sooja. Saarel on aastaringselt suurepärane kliima, nii et Tenerife elanikel on luksus veeta aastavahetust tänavatel ja randades rahulikult. See on üks kõige atraktiivsemaid omadusi külaliste jaoks, kes tulevad siia külma eest põgenema.

Mida teha aastavahetusel Tenerifel?

¿Que hacer en Nochevieja en Tenerife?

Enne kui jätkame, tahaksime teile rääkida, kuidas Hispaanias aastavahetust tähistatakse. Pidu algab 31. detsembril ja kestab kuni 1. jaanuari varajaste hommikutundideni.

Üks tähtsamaid traditsioone on 12 õnneviinamarja, mida süüakse kell 12 öösel kellakella 12 rütmis. Räägitakse, et kes neid õigel ajal sööb, saab jõukat aastat. See on väga lõbus ja oluline tegevus. Tulge ja sööge koos meiega viinamarju, et tervitada aastat õigel jalal.

Pärast uue aasta saabumist kuuleme pudelite korkide avamist ja ühist rõõmu. Kõik naeravad, teevad nalja ja õnnitlevad üksteist, pikendades lõbu paariks tunniks või nii kauaks, kui keha kannatab. Kuulete ka möödasõitvaid autosid, mis puhuvad sarvedega.

Tenerifel on see veelgi lõbusam, sest rõõm on meil veres. Kui te soovite tulla, siis siin on parimad võimalused, et öelda hüvasti vanale aastale ja tervitada uut, nagu me oskame Tenerifel teha.

Aastavahetuse pidu laevas

Üks parimaid viise, kuidas uut aastat Tenerifel tervitada, on teha seda merel ja ujumisriietes. Rentides Tenerifel aastavahetuse veetmiseks paadi koos kapteniga, saate nautida erinevaid teenuseid, nagu avatud baar, buffet-toit, meeldiv muusika ja võimalus ujuda Atlandi ookeani värskendavates vetes. Loomulikult oleme sobivas kohas, et olla tunnistajaks tulede ja värvide vaatemängule, mis kesköö paiku öötaevast valgustavad.

Välispidu tänavatel, väljakutel ja randades

Platsid on Tenerifel uue aasta vastuvõtu lemmikkohad. Kõik on riietunud oma parimatesse riietesse ja pudel käes, et nautida Tenerife parimat aastavahetuse pidu. Kui südaöö läheneb, vaatavad inimesed kella, et näha, millal jõuab käeosa kõige kõrgemale. Esimese kellamärkimise ajal panevad kõik oma viinamarjad suhu ja nii edasi kuni viimase löögini. Kui kell on lõppenud, kõlab üksmeelselt “Head uut aastat” ning kõik kallistavad ja suudlevad õnnelikult, olenemata sellest, kas nad teineteist tunnevad või mitte.

Samal ajal kui rannas tähistatakse restoranide terrassidel, rannapromenaadil ja rannapeol. Uue aasta tervitamiseks Tenerifel soovitame Playa de Las Américas ja Costa Adeje. Pole ime, et meie saar on hispaanlaste jaoks üks populaarsemaid sihtkohti, kus uut aastat rannas tervitada.

Meeleolu baarides, pubides ja diskoteekides

Tenerifel tähistatakse aastavahetust ka privaatsetes salongides ja ööklubides. Seal toimuvad kuulsad cotillones, mis on tantsu, jookide ja õhtusöögiga peod, mis on mõeldud selleks puhuks.

Aastavahetuse tähistamine hotellis

Mõned inimesed eelistavad seda veeta hotellis, kus on kõik ette valmistatud, et anda Tenerifel parim uusaastaõhtu õhtusöök. Saate nautida elavat muusikat luksusorkestritega, tantsu ja meelelahutust eksklusiivses atmosfääris.

Kus on parim koht aastavahetuse tähistamiseks Tenerifel?

Kui oled Tenerifel ja tahad teada, kus veeta aastavahetust, siis siin on mõned saare tuntuimad kohad, kus pidu ja lõbu kõlab kaugele.

Aastavahetuse tähistamine Los Cristianos Tenerifel

Selles Arona linnas peetakse väidetavalt saare parimaid pidusid. Siin saate nautida live-orkestreid, tipp-DJ-d, cotillioni ja muidugi suurepärast ilutulestikku.

Plaza de España Santa Cruz de Tenerifel

Tule väljakule pidutsema ja tantsima elava muusika rütmis. Kõik on kaunistatud paljude tulede ja värvidega, et tervitada uut aastat parima energiaga.

San Sebastiani väljak Adejes

See on maagiline koht, mis toob kokku linna kõige rõõmsameelsemad inimesed. Ühinege rahvaga, et jagada uue aasta rõõmu.

Puerto de la Cruz

See on üks populaarsemaid kohti, kus Tenerifel aastavahetust tähistada. Leiad palju restorane, mis on selleks puhuks valmis ja kus korraldatakse üritusi, et tervitada uut aastat rõõmsalt ja lõbusalt.

La Laguna

Lisaks aastavahetuse üritustele, mida tähistatakse kõigis Tenerife linnades, on La Lagunas veel üks, populaarne ülikooli aastavahetuse üritus. See üritus toimub detsembri eelviimasel neljapäeval, et tuua kokku piirkonna üliõpilased, kes kasutavad võimalust jätta aastale hüvasti suure peoga oma klassikaaslaste seltsis.

Aastavahetuse ilutulestik

new years eve tenerife (5)

Tenerifel, nagu igal pool mujal maailmas, on ilutulestik aastavahetuse peo täheks. Ükskõik, kus sa ka ei viibiks, kas hotellis, rannas või laeval, sa pead minema välja ja vaatama ilutulestikku. Sajad värvilised ilutulestikud täidavad taeva maagia ja lootusega. Samuti saate teada, millistel aladel toimub laskmine, et lasta rakette õhku ja saata nendega oma unistused ja soovid.

See on ainulaadne hetk aastas, mil jätame ühe etapi seljataha ja valmistume uueks, optimistlikult ja õnnelikult. Vaadake koos oma laste, partneri, pere ja sõpradega taevasse. Naerge, laulge ja nutke, laske oma emotsioonidel pinnale tulla ja kallistage neid kõiki nii tugevalt kui võimalik. Aastavahetuse ilutulestik Tenerifel on madala müratasemega.

Kõik on kutsutud tähistama aastavahetust Tenerifel

Tasub mainida, et uusaastaööl kehtib Tenerifel keeluaeg, mis oli meede, mis võeti kasutusele koronaviiruse ohu tõttu. Suure inimeste arvu tõttu otsustati, et tänavatel ei ole inimesi, kuid see on nüüdseks möödas ja me võime taas muretult õnnelikult olla. Teil ei ole midagi kaotada ja palju nautida, nii et tulge ja ühinege meiega, et süüa viinamarju ja veeta lõbusalt aega.

Tenerifel toimuvad aastavahetuse üritused edastatakse televisioonis kõigi nende jaoks, kes peavad jääma koju või on haiglas. Eesmärk on, et kõik osaleksid ja et neil oleks õnnelik uus aasta.

Kirjutage meile, et aidata teil planeerida oma aastavahetuse tähistamist Tenerifel, meil on parimad plaanid ja soovitused. Jätke sõnum WhatsAppis ja me aitame teid hea meelega, pidage meeles, et igal aastal saabub meile suur külaliste sissevool, seega peaksite oma broneeringud tegema mitu päeva ette.

Kalapüügiretked aastal Tenerife

Paadi tšarterid aastal Tenerife

Saare ekskursioonid aastal Tenerife

Veesport aastal Tenerife

Mida meie kliendid ütlevad:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Saistītie raksti:

Rannad aastal Tenerife