První publikace: 13 listopadu, 2021 |

Pozorování velryb: Výlety lodí na Tenerife

Tenerife je rozhodně místem, kde můžete pozorovat velryby a delfíny. Najdete zde tolik výletů lodí, že bude těžké se rozhodnout, který si vybrat.

Žádné obavy, vždy nás můžete požádat o pomoc. V tomto článku bychom vám rádi řekli více o aktivitě pozorování velryb. Vždy to bude skvělá volba pro vaši dovolenou.
Nezáleží na tom, zda jste romantický pár, rodina s dětmi nebo skupina přátel, tato úžasná aktivita bude tou správnou volbou a zde jsou její hlavní výhody:

 

Relaxace

Výlet lodí vřele doporučujeme absolvovat na začátku vaší dovolené. Pohodlná jachta, šumění vln, teplé slunce a lehký mořský vánek vás zbaví všech problémů a starostí.

Po tomto výletu lodí se odpojíte od práce a stresu a začnete si dovolenou užívat a vychutnávat.

 

Velryby a delfíni

Tato část výletu lodí nenechá lhostejnými ani děti, ani dospělé. Hned po vyplutí z přístavu Puerto Colon loď nabere směr sousední ostrov La Gomera a udělá zastávku.

Tento bod mezi Tenerife a La Gomerou je stálým domovem delfínů skákavých (vzpomínáte si na Flippera?) a velryb pilotních. Organizátoři výletů zaručují, že uvidíte některého z těchto inteligentních a půvabných živočichů, jak si hraje právě v blízkosti lodi.

Pampano Luxusyacht Astondoa 40 Teneriffa Bootscharter

Plavání a šnorchlování

Jaké potěšení je spojit opalování na palubě lodi s osvěžujícím koupáním v čistých vodách El Puertito (Želví zátoka).

Mimochodem, zde budete mít možnost setkat se s jedním z dalších obyvatel Tenerife – želvami.

 

Útesy Los Gigantes

Pokud máte rádi moře a neuvěřitelné přírodní scenérie, vyberte si 5hodinový výlet lodí do Los Gigantes. Kromě zážitků, které jsme zmínili výše, získáte ještě jeden nezapomenutelný zážitek – velkolepý výhled na útesy Los Gigantes.

Žádná slova nemohou vyjádřit, co člověk cítí při pohledu na tyto obrovské, od 500 do 800 m vysoké skály, které se zvedají přímo z vidět.

 

Závěr

Nyní tedy víte, proč je pozorování velryb na Tenerife povinnou aktivitou. Pokud však stále pochybujete, máme pro vás ještě jeden argument: na Tenerife najdete velký výběr lodí, od těch obrovských až po jachty se sníženým počtem pasažérů.

Délka plavby může být také různá, od 3 do 5 hodin. Stačí navštívit náš obchod a vybrat si ideální variantu pro vás.

Zde najdete různé druhy výletů lodí na Tenerife, které se zabývají pozorováním velryb!

Zanechte nám komentář, abychom znali váš názor. A pokud se vám tento článek líbí, nezapomeňte ho sdílet na Facebooku a Twitteru!

Související články:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0