Esimene avaldamine: november 13, 2021 |

Vaiksed puhkekohad Tenerifel

Kas tulete Tenerifele puhkama, et puhata raskest tööajast ja kogu linnaelu sebimisest? Siis on kindlasti esimene küsimus, mis on kõige vaiksemad puhkekohad Tenerifel. Kus saab puhkust ja lõõgastust ilma asjatu lärmita?

Jää meiega koos avastama, millised Tenerife kuurordid valida oma puhkuseks, et olla eemal mürarikkast piirkonnast, turistide edevusest ja ööelu kuumadest kohtadest.

Paljude jaoks seostub Tenerife oma peo- ja turismikeskusega – Playa de Las Americas. Kuid Tenerife pakub palju rohkem mitmekesisust, kus igaüks leiab seda, mida ta vajab. Kui otsite oma puhkuse ajal Tenerifel rahu ja rahulikkust, soovitame vaadata vaiksete kuurortide, nagu nt:

Edaspidi vaatame neid kohti lähemalt ja saate teada kõik nende eripärad.

Loodetavasti selgitab see teave teie küsimusi ja muudab teie jaoks lihtsamaks otsuse, kus täpselt soovite oma puhkust veeta.

Los Cristianos
quiert holiday resort los cristianos

Erinevalt teistest Tenerife lõunaosa kuulsatest kuurortidest, mida me algusest peale turismisihtkohtadena loome, oli Los Cristianos enne turismi arengu algust väike kaluriküla. See tähendab, et Los Cristianos pakub teile mitte ainult arenenud turismiinfrastruktuuri, vaid ka natuke Kanaari arhitektuuri ja kohalikku elu.
Samuti asub see kuurort Las Americase ja Costa Adeje lähedal, nii et saate oma viibimise ajal nautida vaikust ja teha siiski mõned põgenemised ööelu ja meelelahutuse keskusesse.

 

Playa Paraíso

Playa Paraíso on väike kuurort, mis asub Tenerife edelaosas asuvas intiimses tsoonis. Atmosfäär on seal vaikne ja rahulik, kuid siiski on seal olemas kõik, mida puhkuseks vajate – kvaliteetsed hotellid, nagu Hard Rock või Riu Buena Vista, supermarketid, mõned baarid ja restoranid. Playa Paraisos on kivine rannik ja väike rand – Playa Las Galgas. Kui teil on ühel päeval puudu meelelahutusest ja lõbusatest tegevustest, võite külastada Playa de Las Americast või Costa Adejest. Bussiga kulub sinna umbes 30 minutit või autoga 10-15 minutit.

 

La Caleta

La Caleta on väike kaluriküla, Costa Adejes. See on kuulus oma restoranide poolest, kus pakutakse värsket kala ja mereande, seal on mõned baarid ja rand, mis on tuntud kui paragliidisõidu maandumispaik.
Kui soovite, võite jalutada järgmisesse kuurorti – luksuslikku Playa del Duque’i ja nautida selle randu ja kaubanduskeskusi.

 

Puerto Santiago

See armas kuurort on kuulsast Playa de Las Americasest ja Costa Adejest veidi kaugemal kui kõik eespool nimetatud kohad. See asub Tenerife edelaosas, kohe Los Gigantese kõrval. Seal on ilus must liivarand, väike kalasadam ja mõned restoranid värske rahvusvahelise ja kanaarlaste toiduainetega – ühesõnaga kõik, mida vajate Tenerifel puhkamiseks ja rahulikuks puhkuseks.

 

Los Gigantes

Things To Do in Puerto Santiago

See võluv rannikulinn on kuulus oma uskumatute Los Gigantese kaljude poolest. Nii et seal viibides on lahe näha seda fantastilist loodusimeest iga puhkusepäev. Kuid Los Gigantese kuurordis on veel rohkem toredaid asju: väärtuslikud looduslikud basseinid, väga eriline musta liivaga rand Playa de Arena ja fantastilised vaated. Samuti on seal palju toredaid restorane, mõned baarid, supermarketid ja kauplused. Nii et kui soovite looduse ja turismiinfrastruktuuri head tasakaalu – see koht on suurepärane valik teie puhkuseks Tenerifel.

 

Seotud artiklid:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0