Ramūs atostogų kurortai Tenerifėje

Ramūs atostogų kurortai Tenerifėje

Atvykstate atostogauti į Tenerifę, kad pailsėtumėte nuo sunkaus darbo ir miesto gyvenimo šurmulio? Tuomet, be abejo, pirmas jums kylantis klausimas yra, kokie yra ramiausi poilsio kurortai Tenerifėje. Kur galite pailsėti ir atsipalaiduoti be nereikalingo šurmulio?

Būkite su mumis ir sužinokite, kokius Tenerifės kurortus pasirinkti savo atostogoms, kad būtumėte toliau nuo triukšmingų vietovių, turistinės tuštybės ir naktinio gyvenimo židinių.

Daugeliui žmonių Tenerifė asocijuojasi su vakarėlių ir turizmo centru – Playa de Las Americas. Tačiau Tenerifė siūlo kur kas daugiau įvairovės, kur kiekvienas gali rasti tai, ko jam reikia. Jei per atostogas Tenerifėje ieškote ramybės ir tylos, rekomenduojame apsilankyti ramiuose kurortuose, pvz:

Toliau šiame straipsnyje atidžiau apžvelgsime šias vietas ir sužinosite visus kiekvienos iš jų ypatumus.

Tikimės, kad ši informacija padės išsiaiškinti jums rūpimus klausimus ir lengviau apsispręsti, kur konkrečiai norėtumėte praleisti atostogas.

 

Los Cristianos
quiert holiday resort los cristianos

Skirtingai nuo kitų garsių pietų Tenerifės kurortų, kuriuos nuo pat pradžių kuriame kaip turistines vietas, Los Cristianos, prieš pradedant vystyti turizmą, buvo nedidelis žvejų kaimelis. Tai reiškia, kad Los Cristianos jums pasiūlys ne tik pažangią turizmo infrastruktūrą, bet ir šiek tiek Kanarų architektūros bei vietinio gyvenimo.
Be to, šis kurortas yra netoli Las Americas ir Kosta Adechės, todėl viešnagės metu galėsite mėgautis ramybe ir kartu ištrūkti į naktinio gyvenimo ir pramogų centrą.

 

Playa Paraíso

Playa Paraíso yra nedidelis kurortas, esantis intymioje zonoje Tenerifės pietvakariuose. Čia tvyro rami ir atsipalaidavusi atmosfera, tačiau yra viskas, ko reikia atostogoms: geros kokybės viešbučiai, tokie kaip „Hard Rock” ar „Riu Buena Vista”, prekybos centrai, keletas barų ir restoranų. Playa Paraiso rasite uolėtą pakrantę ir nedidelį paplūdimį – Playa Las Galgas. Jei vieną dieną pasiilgstate pramogų ir linksmybių, galite apsilankyti Playa de Las Americas arba Costa Adeje. Iki jų nuvyksite per 30 minučių autobusu arba per 10-15 minučių automobiliu.

 

La Caleta

La Caleta – tai nedidelis žvejų kaimelis Kosta Adechėje. Jis garsėja šviežios žuvies ir jūros gėrybių restoranais, yra keletas barų ir paplūdimys, žinomas kaip skraidyklių nusileidimo vieta.
Jei norite, galite pėsčiomis nuvykti į kitą kurortą – prabangųjį Playa del Duque ir pasimėgauti jo paplūdimiais bei prekybos centrais.

 

Puerto Santjagas

Šis gražus kurortas yra šiek tiek toliau nuo garsiųjų Playa de Las Americas ir Kosta Adechės nei visos anksčiau paminėtos vietos. Jis yra Tenerifės pietvakariuose, visai šalia Los Gigantes. Čia yra gražus juodo smėlio paplūdimys, nedidelis žvejų uostas ir keli restoranai, kuriuose galima paragauti šviežio tarptautinio ir Kanarų maisto – žodžiu, viskas, ko reikia ramioms atostogoms Tenerifėje.

 

Los Gigantes
Things To Do in Puerto Santiago

 

Šis žavus pakrantės miestelis garsėja neįtikėtinomis Los Gigantes uolomis. Taigi šauniausia, kad čia apsistoję galėsite kiekvieną atostogų dieną matyti šį fantastišką gamtos stebuklą. Tačiau Los Gigantes kurorte yra ir daugiau puikių dalykų: brangūs natūralūs baseinai, ypatingas juodojo smėlio paplūdimys Playa de Arena ir fantastiški vaizdai. Čia taip pat yra daug puikių restoranų, keletas barų, prekybos centrų ir parduotuvių. Taigi jei norite gero gamtos ir turizmo infrastruktūros balanso – ši vieta yra puikus pasirinkimas atostogoms Tenerifėje.

Susiję straipsniai:

Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom