Pirmizrāde: 13 novembris, 2021 |

Klusās atpūtas kūrorti Tenerifē

Vai esat ieradušies atvaļinājumā uz Tenerifi, lai atpūstos no smaga darba un pilsētas dzīves burzmas? Tad, protams, pirmais jautājums, kas jums rodas, ir, kādi ir klusākie atpūtas kūrorti Tenerifē. Kur jūs varat atpūsties un relaksēties bez liekas burzmas?

 

Palieciet kopā ar mums, lai uzzinātu, kurus Tenerifes kūrortus izvēlēties savām brīvdienām, lai būtu prom no trokšņainiem rajoniem, tūristu burzmas un naktsdzīves karstajiem punktiem.

 

Daudziem cilvēkiem Tenerife asociējas ar tās ballīšu un tūrisma centru – Playa de Las Americas. Taču Tenerife piedāvā daudz lielāku daudzveidību, kur ikviens var atrast to, kas viņam nepieciešams. Ja brīvdienās Tenerifē meklējat mieru un klusumu, iesakām apmeklēt klusos kūrortus, piemēram,:

Tālāk šajā rakstā mēs aplūkosim šīs vietas tuvāk, un jūs uzzināsiet visas katras no tām īpatnības.

Cerams, ka šī informācija palīdzēs jums noskaidrot sev interesējošos jautājumus un vieglāk izlemt, kur tieši jūs vēlaties pavadīt brīvdienas.

 

Los Cristianos
quiert holiday resort los cristianos

Atšķirībā no citiem slaveniem kūrortiem Tenerifes dienvidos, kurus mēs jau no paša sākuma veidojam kā tūrisma galamērķus, Los Cristianos savulaik bija neliels zvejnieku ciemats, pirms sāka attīstīties tūrisms. Tas nozīmē, ka Los Cristianos jums piedāvās ne tikai modernu tūrisma infrastruktūru, bet arī nedaudz kanāriju arhitektūras un vietējās dzīves.
Turklāt šis kūrorts atrodas netālu no Las Americas un Costa Adeje, tāpēc uzturēšanās laikā varēsiet baudīt klusumu un vienlaikus aizbēgt uz naktsdzīves un izklaides centru.

 

Playa Paraíso

Playa Paraíso ir neliels kūrorts Tenerifes dienvidrietumos, intimajā zonā. Tajā valda klusa un mierīga atmosfēra, taču ir viss, kas nepieciešams jūsu brīvdienām – labas kvalitātes viesnīcas, piemēram, Hard Rock vai Riu Buena Vista, lielveikali, daži bāri un restorāni. Playa Paraiso atrodas klinšaina piekraste un neliela pludmale – Playa Las Galgas. Ja kādu dienu jums pietrūks izklaides un jautru aktivitāšu, varat apmeklēt Playa de Las Americas vai Costa Adeje. Tas aizņems aptuveni 30 minūtes ar autobusu vai 10-15 minūtes ar automašīnu.

 

La Caleta

La Caleta ir neliels zvejnieku ciemats Kosta Adeje. Tas ir slavens ar saviem restorāniem, kuros piedāvā svaigas zivis un jūras veltes, tajā ir daži bāri un pludmale, kas pazīstama kā izkāpšanas vieta paraplanierismam.
Ja vēlaties, varat doties pastaigā uz nākamo kūrortu – grezno Playa del Duque un izbaudīt tā pludmales un tirdzniecības centrus.

 

Puertoriko Santjago

Šis jaukais kūrorts ir nedaudz tālāk no slavenās Playa de Las Americas un Costa Adeje nekā visas iepriekš minētās vietas. Tas atrodas Tenerifes dienvidrietumos, blakus Los Gigantes. Tajā ir skaista melno smilšu pludmale, neliela zvejnieku osta un daži restorāni ar svaigiem starptautiskiem un kanāriju ēdieniem – vārdu sakot, viss, kas nepieciešams nesteidzīgām un mierīgām brīvdienām Tenerifē.

 

Los Gigantes
Things To Do in Puerto Santiago

 

Šī burvīgā piekrastes pilsētiņa ir slavena ar savām neticamajām Los Gigantes klintīm. Tāpēc, nakšņojot šeit, lieliski būs redzēt šo fantastisko dabas brīnumu katru dienu jūsu atvaļinājuma laikā. Taču Los Gigantes kūrortā ir arī citas lieliskas lietas: vērtīgi dabiskie peldbaseini, ļoti īpaša melno smilšu pludmale Playa de Arena un fantastiski skati. Šeit ir arī daudz jauku restorānu, daži bāri, lielveikali un veikali. Tātad, ja vēlaties, lai jūsu atpūtai Tenerifē būtu labs līdzsvars starp dabu un tūrisma infrastruktūru, šī vieta ir lieliska izvēle.

Saistītie raksti:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0