Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom lodí na Tenerife Juh
Prenájom lodí bez kapitána na Tenerife Juh
Prenájom lodí bez lodného preukazu na Tenerife Juh
Prenájom lodí na juhu Tenerife

Ak hľadáte možnosti prenájmu lodí v Tenerife Juh, môžeme vám pomôcť. Na našej webovej stránke ponúkame rôzne člny, s ktorými si môžete vychutnať krištáľovo čisté vody Atlantiku a obdivovať nádhernú pobrežnú scenériu južného Tenerife. Máme lode všetkých veľkostí, od motorových člnov až po katamarány pre viac ako 200 osôb. Napíšte nám kedykoľvek a uveďte typ lode, ktorú chcete, počet cestujúcich a trvanie výletu. Verte nám, sme špecialisti v tejto oblasti a vieme vám poskytnúť nezabudnuteľné zážitky na mori.

Väčšina lodí uvedených nižšie vypláva z prístavu Puerto Colon pri Los Cristianos na juhu Tenerife. Zabezpečujeme tiež dopravu do hlavných letovísk na južnom Tenerife. Kontaktujte nás teraz prostredníctvom aplikácie WhatsApp a overte si dostupnosť dopravy do miesta, kde ste ubytovaní. Tešíme sa, že vám pomôžeme zažiť vzrušujúcu plavbu po Tenerife Juh a vychutnať si skvelé zážitky na modrom mori Tenerife.

Čas na prenájom jachty s kapitánom na Tenerife Juh

prenájom lode z puerto de golf del sur (12).min-min

Hlavnou výhodou prenájmu lode s kapitánom je, že sa nemusíte o nič starať. Stačí si užívať jazdu, opaľovať sa, zdieľať s rodinou a relaxovať. Naša profesionálna posádka sa postará o všetko. Kapitán nasmeruje loď na najzaujímavejšie miesta v zálive, aby potešil hostí.

Lode s kapitánom sú najvhodnejšie na oslavu špeciálnych udalostí na mori. Pozvite svojich blízkych na oslavu narodenín alebo rozlúčku so slobodou a doprajte im nezabudnuteľný deň. Na našej webovej stránke nájdete luxusné jachty, plachetnice, katamarány a rybárske lode, ktoré si môžete prenajať so skipperom a užívať si more bez starostí. Pozrite si zoznam na konci textu, dostupné lode a ich charakteristiky.

Čas na prenájom jachty bez kapitána Tenerife juh

CAPELLI TEMPEST-770 - Prenájom lodí na Malorke s licenciou wihtout skipper (2).min

Riadiť loď môžete sami, budete zodpovedným kapitánom. Ukážte svojim priateľom svoje schopnosti vodiča člna a vezmite ich na jazdu po zálive. Je to neuveriteľný zážitok užiť si more bez cudzích ľudí. Máme niekoľko lodí na prenájom bez posádky a niektoré sú k dispozícii v oboch režimoch.

Pre prenájom lode bez posádky na južnom Tenerife platia dve požiadavky: mať viac ako 18 rokov a predložiť platný lodný preukaz v prípade, že si vyberiete veľkú loď. Strava nie je zahrnutá v cene a palivo sa platí podľa nákladov na plavbu. Okrem toho sa vyžaduje záloha na dodanie lode, ktorá sa vráti pri vrátení lode. Neváhajte nám napísať na náš WhatsApp, aby sme vám objasnili akékoľvek nejasnosti, ktoré môžu vzniknúť.

Člny bez licencie na Tenerife Juh

Prenájom lodí Puerto Colon bez licencie

Na prenájom motorových člnov s maximálnou kapacitou 7 cestujúcich sa nevyžaduje lodný preukaz. Motorové člny s výkonom 15 koní sú ideálne pre začiatočníkov vo svete riadenia lodí. Pozvite svoju malú skupinu priateľov na výlet po mori.

Čo môžete robiť počas výletov loďou v južnej časti Tenerife

Súkromná párty na lodi Tenerife

Toto sú dôvody, prečo toľko ľudí prichádza na juh ostrova Tenerife na výlety loďou po Atlantiku a vy si ich môžete vychutnať tiež:

  • Opalte si pokožku a doprajte si revitalizačné slnečné kúpele na Tenerife South. Ostrov má privilegované podnebie s mnohými hodinami slnečného svitu denne v každom ročnom období.
  • Ochutnajte dobré jedlo, niektoré výlety zahŕňajú obed formou bufetu, v prípade luxusných jácht ho sprevádza šéfkuchár ocenený michelinskou hviezdou, ktorý je pripravený pripraviť skutočné delikatesy.
  • Podeľte sa so svojimi priateľmi, spolupracovníkmi a rodinou. Oslávte špeciálne udalosti a podeľte sa so svojimi blízkymi na mori. Doprajte svojim hosťom jedinečný zážitok, aby si oddýchli a dobre sa zabavili
  • Sledujte veľryby v ich prirodzenom prostredí. Vody Tenerife sú domovom veľkého množstva morských živočíchov a tvoria súčasť migračnej trasy viacerých veľrýb.

Tenerife motorový čln Fairline 42 foot

 • Ochlaďte sa v mori. Po prehliadke kapitán ukotví loď, aby ste sa mohli spustiť a vychutnať si vodu. Využite možnosť zaplávať si a šnorchlovať v krištáľovo čistých vodách mora.
 • Navštívte najatraktívnejšie zaujímavé miesta na pobreží. Zoberieme vás na rôzne miesta, kde si môžete urobiť fotografie a obdivovať prírodné krásy Tenerife.
 • Plavte sa tak dlho, ako si želáte, máme možnosť prenájmu lodí od 1 hodiny až po niekoľko dní. Prispôsobíme sa želaniam klienta, pokiaľ ide o zmeny trasy, stravovanie a ďalšie služby.

Kontaktujte nás teraz pre prenájom lode v južnej časti Tenerife. Nechávame vám k dispozícii náš WhatsApp, aby ste si mohli urobiť rezerváciu. Na konci textu nájdete zoznam lodí, ktoré sú k dispozícii na okamžitú rezerváciu, kliknite na jednotlivé aktivity pre podrobné informácie. Pri každej aktivite nájdete aj kontaktný formulár, aby ste nám mohli napísať a uviesť svoje požiadavky. Môžeme vám dať niekoľko odporúčaní, aby ste si vybrali aktivity, ktoré najlepšie vyhovujú vašim plánom na dovolenku.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: