Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom lodí na La Caleta
Prenájom lodí bez kapitána na La Caleta
Prenájom lodí bez lodného preukazu na La Caleta
Prenájom lodí v blízkosti zátoky Tenerife

Pozrite si naše dostupné možnosti prenájmu lodí v blízkosti potoka La Caleta Tenerife. Príďte si vychutnať more a jeho zázraky na palube pohodlných a priestranných lodí. Vydajte sa na výlet loďou okolo zátok Tenerife, opaľujte sa, zabávajte sa s priateľmi a ochladzujte sa v teplých vodách Atlantiku. Ak ste ubytovaní v La Calete, presun do najbližších prístavov na juhu Tenerife vám zaberie len 20 minút jazdy taxíkom. Ak si chcete urobiť rezerváciu, okamžite nám napíšte na náš WhatsApp. Na konci textu si môžete pozrieť aj zoznam aktivít, v ktorom sa dozviete, ktoré aktivity sú k dispozícii, spolu s kontaktným formulárom na rezerváciu.

Prístavy na juhu Tenerife v blízkosti La Caleta

Prenájom lodí v blízkosti zátoky Tenerife

Tu je zoznam najdôležitejších prístavov na juhu Tenerife, z ktorých si môžete prenajať rôzne lode na plavbu po Atlantiku.

  • Puerto Colón sa nachádza 12 minút od La Calety. Je to veľký prístav s množstvom aktivít pre turistov a miesto stretnutí milovníkov slnka, mora a zábavy. Väčšina aktivít, ktoré sú k dispozícii na našej webovej stránke na prenájom lodí v blízkosti La Calety, sa začína v Puerto Colón.
  • Puerto de las Galletas sa nachádza 20 minút od La Calety. Hoci je menej preplnené ako Puerto Colón, tiež ponúka množstvo vodných aktivít a rôzne možnosti prenájmu lodí.
  • Puerto de los Gigantes sa nachádza na juhozápade Tenerife vedľa Playa de los Guíos. Dostanete sa tam za 28 minút, keďže je vzdialené 25 kilometrov od La Caleta. Z prístavu môžete vidieť útesy Los Gigantes. Vo vodách v blízkosti prístavu Los Gigantes žije veľké množstvo veľrýb, ktoré môžete ľahko vidieť z lode.
  • Prístav Los Cristianos je ďalším z najdôležitejších prístavov Tenerife. Nachádza sa len 10 minút od La Calety. Odchádzajú odtiaľto rôzne lode, ktorými si môžete vychutnať more a dostať sa na ďalšie ostrovy súostrovia.
  • Puerto Santiago sa nachádza na západe Tenerife, 25 minút od La Calety. Môžete si odtiaľ prenajať lode na plavbu po Atlantiku, pozrieť si útesy a vychutnať si nádherný výhľad na záliv.

Puerto Colon, hlavný prístav v Costa Adeje na výlet loďou

Prenájom lodí na plavbu po zátokách Tenerife

Naše majestátne lode čakajú na to, aby vás odviezli vychutnať si more a jeho pôvaby. Prenajmite si pohodlnú plachetnicu, priestranný katamarán alebo luxusnú jachtu a zažite zážitok na vysokej úrovni. Máme aj motorové a motorové člny pre väčšie dobrodružstvo a zábavu.

prenájom lodí tenerife 19

Ponúkame rôzne typy prenájmu lodí v blízkosti La Caleta. Prenájom člnov bez kapitána, takže môžete byť sami kapitánom a voľne jazdiť po zálive. Ak chcete riadiť loď bez kapitána alebo kapitána, musíte predložiť platný lodný preukaz. Ponúkame aj malé, ľahko ovládateľné člny, ktoré môžete riadiť sami bez lodného preukazu. Vyskúšajte si svoje schopnosti kapitána lode a vezmite svojich priateľov a rodinu na iný druh dňa na mori.

Čo môžete očakávať od prenájmu lodí v blízkosti La Caleta

prenájom lode z puerto de golf del sur (8).min-min

Vynikajúca klíma Tenerife je jednou z výhod prenájmu lodí v blízkosti La Calety a priľahlých oblastí. Vďaka strategickej polohe ostrova sa budete môcť prechádzať po zálive a užívať si vodné aktivity v každom ročnom období.

Ľahnite si na palubu lode a opaľujte sa alebo si oddýchnite v tieni a vychutnajte si bezstarostnú jazdu. V cene prenájmu lode je zahrnuté jedlo a občerstvenie. Podrobnosti o jednotlivých aktivitách a charakteristike výletu nájdete v sprievodcovi na konci textu.

Tenerife prenájom motorového člna Fairline 42 stôp

Prenajmite si loď a pozrite si veľryby a delfíny v ich prirodzenom prostredí. Vody medzi Tenerife a susedným ostrovom La Gomera sú domovom bohatého morského života. Môžete tu vidieť delfíny skákavé, delfíny drsnozubé, veľryby pilotné, veľryby plutvonožce, veľryby plutvonožce, veľryby vorvaňovité a ďalšie. Druh druhov, ktoré uvidíte počas výletu za veľrybami, závisí od ročného obdobia, v ktorom ostrov navštívite.

Vydajte sa na úpätie Útesov obrov, aby ste si vychutnali nádherný výhľad na more a pocítili pokoj oceánu. Na Tenerife si môžete tiež prenajať lode na športový rybolov, navštíviť susedný ostrov La Gomera a mnoho ďalšieho.

Súkromný prenájom lodí na oslavu špeciálnych udalostí

Tenerife Speed Boat Charter, Puerto Colon

Špecializujeme sa na prenájom lodí na oslavu špeciálnych udalostí na palube. Príďte s nami osláviť výročie svadby, žiadosť o ruku, rozlúčku so slobodou, stretnutie vedúcich pracovníkov a ďalšie. Napíšte nám na WhatsApp, aby sme vám pomohli s rezerváciou, a uveďte veľkosť skupiny, vybranú aktivitu a dátum, kedy chcete aktivitu uskutočniť.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa prenájmu lodí v blízkosti La Calety, kontaktujte nás. Stačí kliknúť na ikonu WhatsApp a poslať nám svoje otázky. Radi vám pomôžeme nájsť ideálny čln. Nezabudnite nám napísať niekoľko dní vopred, najmä v hlavnej sezóne, keď vybavujeme najväčší počet požiadaviek.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: