Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Výlety so sprievodcom na Playa de las Americas
Prehliadky a výlety so sprievodcom z Playa de las Américas

Rezervujte si u nás rôzne prehliadky a výlety so sprievodcom z Playa de las Americas. Na stránke bananapalmbay.com sa snažíme poskytovať našim turistom a návštevníkom kvalitné turistické aktivity. Ponúkame vám rôzne možnosti spoznávania Tenerife po vode aj po súši. Máme profesionálnych sprievodcov, ktorí vás prevedú objavovaním ostrova príjemným spôsobom a s vysokou mierou spokojnosti. Napíšte nám teraz na náš WhatsApp a porozprávajte sa o tom, aké aktivity si chcete prenajať, môžeme vám dať niekoľko návrhov alebo vytvoriť konkrétny itinerár podľa miest, ktoré chcete spoznať.

Výhody rezervácie výletov so sprievodcom z Playa de las Américas

Celodenná prehliadka Tenerife
Odporúčame vám spoznávať Tenerife spolu s profesionálmi v tejto oblasti. Vždy bude väčším zadosťučinením absolvovať prehliadku so sprievodcom ako na vlastnú päsť. V prvom rade ušetríte čas a peniaze, pretože výlety sa riadia konkrétnym programom, aby ste optimalizovali čas a vyťažili z aktivity maximum.

Ďalšou výhodou je, že vďaka cestovaniu s profesionálnymi sprievodcami spoznáte ostrov do hĺbky a dozviete sa mnoho zaujímavostí. Naši sprievodcovia sa s vami podelia o to, čo vedia o histórii, zvykoch, gastronómii a anekdotách jednotlivých miest. Bezpochyby ide o fascinujúcu aktivitu, ktorú si počas dovolenky na Tenerife nemôžete nechať ujsť.

Výlety loďou z Playa de las Américas

biely raj tenerife katamaránová prehliadka s počúvaním veľrýb a delfínov Spoločné lodné výlety vás zavedú na niektoré z najkrajších miest v zálive. Jedným z nich sú majestátne útesy Los Gigantes. Sú to obrovské steny sopečnej skaly, ktoré sa týčia a chránia pobrežie Tenerife. Keď sa ocitnete v blízkosti útesov, pocítite, ako ich kúzlo vniká do celej atmosféry. Je to relaxačná činnosť, ktorá nám pomáha spojiť sa s prírodou a naplniť sa jej pokojom.

Bahia de Masca - záliv Los Gigantes Masca (1)
Ak si objednáte jeden z našich výletov loďou na útesy, vezmeme vás aj do nádhernej zátoky Masca. Ide o malú pláž s čiernym pieskom ukrytú medzi útesmi, ktorá na vás čaká svojím čarom a prírodnými krásami. Využite príležitosť vychutnať si vodu, zaplávať si a šnorchlovať.

Nerozmýšľajte a príďte si s nami užiť more. Rezervujte si výlet za pozorovaním veľrýb a vychutnajte si blízkosť delfínov a veľrýb. Opalujte sa, relaxujte a zdieľajte so svojimi blízkymi ďaleko od ruchu mesta.

Výlety a exkurzie na Tenerife pohodlným autobusom

Výlety autobusom
Ponúkame vám autobusové výlety so sprievodcom, počas ktorých spoznáte Tenerife a jeho pôvaby. Cestujte pohodlným autobusom s odbornými sprievodcami, ktorí majú na starosti poskytnúť vám počas dovolenky nezabudnuteľné zážitky.

Budete mať tiež možnosť prenajať si súkromné výlety pre väčšiu exkluzivitu. Nebudete sa musieť deliť o zážitky s cudzími ľuďmi, takže táto aktivita bude príjemnejšia a výhodnejšia. Napíšte nám na WhatsApp a oznámte nám svoje preferencie a miesta, ktoré by ste chceli navštíviť.

Tu je niekoľko odporúčaní, aké miesta by ste mali navštíviť, ak ste ubytovaní v Playa de Las Americas

Exkurzie do Národného parku Teide

VÝLETY DO NÁRODNÉHO PRÍRODNÉHO PARKU TENERIFE TEIDE
Prevedieme vás najkrajšími a najzaujímavejšími trasami parku, kde si môžete vychutnať jeho sopečnú krajinu a osobitý reliéf. Okrem toho je park domovom mnohých druhov rastlín a živočíchov, pričom niektoré endemické druhy nenájdete nikde inde na svete.

Ponúkame vám aj možnosť navštíviť park v noci, aby ste mohli jasne obdivovať nočnú oblohu. Na astronomickej základni parku si môžete prenajať výkonné ďalekohľady a pozorovať hviezdy a iné prvky vesmíru.

Exkurzie do čarovných miest a dedín Tenerife

tenerife day trip teide masca icod garachico
Na konci textu nájdete kompletný zoznam s jednotlivými aktivitami, ktoré máme k dispozícii na spoznávanie Tenerife. Rezervujte si naše autobusové výlety a navštívte Icod de los vinos, Garachico a rozprávkovú dedinku Masca medzi horami a údoliami.

santa cruz de tenerife nákupná doprava z juhu tenerife (1)
Prevezieme vás aj do dvoch najdôležitejších miest na Tenerife, San Cristobal de la Laguna a Santa Cruz de Tenerife. Poďte si vychutnať ich architektúru, kultúru a kanárske chute.

Pomoc a doprava

Ak si chcete rezervovať niektorú z našich prehliadok a výletov zo strediska Playa de las Americas, pozývame vás, aby ste nám vopred napísali. Keďže ide o veľmi rušnú turistickú oblasť, rekreačné aktivity sa rýchlo vypredajú. Pre vaše pohodlie je v cene zahrnutá aj doprava do Playa de las Americas. Napíšte nám na WhatsApp a urobte si rezerváciu. Môžete nám tiež napísať o odporúčania, sme tu pre vás.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: