Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom lodí na Playa Paraiso
Prenájom lodí bez kapitána na Playa Paraiso
Prenájom lodí bez lodného preukazu na Playa Paraiso
Prenájom lodí v blízkosti Playa Paraiso Tenerife

Tentoraz vám chceme povedať o našich možnostiach prenájmu lodí v blízkosti Playa Paraiso. Čítajte ďalej a dozviete sa, aké typy lodí máme k dispozícii a aké aktivity si môžete užiť počas výletu. Napíšte nám na WhatsApp hneď teraz, aby sme vám mohli urobiť rezerváciu a dať vám niekoľko odporúčaní. Prispôsobíme sa vášmu vkusu a potrebám. Je nám cťou byť vašou dôveryhodnou spoločnosťou pri rezervácii vašich ďalších výletov po mori Tenerife.

Mariny pri Playa Paraiso

Puerto Colon, hlavný prístav v Costa Adeje na výlet loďou

V tejto časti vám ponúkame stručný prehľad prístavov, ktoré sa nachádzajú v blízkosti Playa Paraíso a do ktorých sa dostanete taxíkom za niekoľko minút.

Najskôr tu máme Puerto Colón, odkiaľ odchádza väčšina aktivít, ktoré sú k dispozícii na našej webovej stránke na prenájom lodí v blízkosti Playa Paraíso. Máme tu aj Puerto de las Galletas, vzdialené 23 minút, s rôznymi vodnými aktivitami a mnohými možnosťami prenájmu lodí. Puerto de los Gigantes ponúka nádherný výhľad na útesy Los Gigantes a rôzne možnosti pozorovania veľrýb v ich prirodzenom prostredí.

Prenájom lodí v blízkosti Playa Paraiso Tenerife

Mali by ste navštíviť aj prístav Los Cristianos, ktorý je jedným z najdôležitejších prístavov na Tenerife s mnohými možnosťami plavby v zálive. Od Playa Paraíso je vzdialený len 16 minút. Nakoniec tu máme Puerto Santiago, vzdialené 25 minút od mesta, odkiaľ si môžete pozrieť útesy, obdivovať nádherné výhľady na pobrežie a prenajať si lode na oddych v mori.

Čo môžete robiť s požičovňou lodí v blízkosti Playa Paraíso

mallorca boat charter luxury (1)22

Užite si s rodinou a priateľmi jedinečný a nezabudnuteľný zážitok na palube pohodlných lodí s priateľskou atmosférou. Podeľte sa o osviežujúce nápoje, pocíťte vietor na tvári a opáľte si pokožku pod ostrým tenerifským slnkom.

Tí, ktorí hľadajú relax a pokoj, zvyčajne odpočívajú v tienistej časti lode, aby mohli obdivovať nádheru Atlantiku a nechať more, aby vás zbavilo starostí. Pozývame vás, aby ste si pozreli sprievodcu aktivitami na konci textu, kde nájdete podrobnosti o rôznych aktivitách. Napíšte nám na WhatsApp, aby sme vám objasnili vaše pochybnosti a urobili rezerváciu.

Prehliadka katamaránu Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Počas našich výletov loďou budete môcť vidieť delfíny a veľryby v ich prirodzenom prostredí. Zachyťte krásne fotografie týchto priateľských zvierat plávajúcich v blízkosti lode. Po pozorovaní veľrýb loď zamieri do zátoky, aby sa cestujúci mohli osviežiť kúpaním vo vodách Atlantiku. Nasaďte si masku na šnorchlovanie a preskúmajte morské dno Tenerife a jeho tajomstvá.

Čarter lode s plachetnicou

Pampano Luxury Yacht Astondoa 40 Tenerife Boat Charter

Prenájmom súkromnej lode s kapitánom budete mať možnosť vychutnať si more exkluzívnym spôsobom. Je to skvelá možnosť, ako sa podeliť so svojimi blízkymi bez prítomnosti cudzích ľudí na palube.

Na prenájom lode a plavbu po zálive je oprávnený akýkoľvek dôvod. Mnohí naši klienti si často prenajímajú loď v blízkosti Playa Paraiso na oslavu narodenín, výročia svadby, rozlúčky so slobodou a iné významné udalosti. Vezmite svojho partnera na romantickú dovolenku na mori. Náš kapitán sa postará o to, aby ste mali všetko pod kontrolou a aby ste si túto aktivitu užili naplno.

azimut 60 tenerife luxury motor yacht charter (1)

Na prenájom jachty s kapitánom ponúkame luxusné jachty pre náročných. Ponúkame aj pohodlné plachetnice, priestranné katamarány a rybárske lode na plavbu po mori Tenerife.

Prenájom jachty bez kapitána

tenerife-plachtenie-čarter-loďí-biele-tenerife (5)

Ak máte preukaz vodiča lode, môžete si prenajať loď bez kapitána, aby ste mohli viesť plavbu. Určite si trasu, ktorú budete nasledovať, a plaviť sa so slobodou rýb v mori. Keďže jazdu vediete vy, máte právomoc vybrať si, kam sa pôjde a ako dlho sa bude trvať na každej zastávke.

Ak si chcete prenajať loď bez kapitána, musíte mať viac ako 18 rokov a predložiť vodičský preukaz. Pred vyplávaním musíte tiež zaplatiť zálohu, ktorá vám bude vrátená po návrate z plavby.

Prenájom lode bez vodičského preukazu

CAPELLI TEMPEST-770 - Prenájom člna na Malorke s vodičským preukazom wihtout skipper (2).min

Ak nemáte lodný preukaz, môžete riadiť jeden z našich malých člnov až pre sedem osôb. Vezmite svojich priateľov na iný druh dňa na mori a predveďte im svoje zručnosti pri riadení lode.

Niektoré z člnov, ktoré sú k dispozícii na našej webovej stránke, si môžete prenajať spoločne alebo na súkromné účely. Ak chcete objasniť svoje pochybnosti, napíšte nám na WhatsApp a my vám radi pomôžeme.

Prenájom člna v blízkosti Playa Paraiso je jednoduchý prostredníctvom našej webovej stránky. Vieme, že výber správneho člna môže byť zložitá úloha, ale môžeme vám pomôcť tým, že vám dáme niekoľko návrhov. Mali by ste zvážiť cenu aktivity, typ lode, jej kapacitu, trvanie a ponúkané služby. Napíšte nám hneď teraz na náš WhatsApp a nájdite si tú najlepšiu aktivitu pre vás. Môžete tiež vyplniť kontaktný formulár pripojený ku každej aktivite na konci textu. Dúfame, že si pobyt v Playa Paraiso užijete a spoznáte zázraky mora na palube našich nádherných lodí na Tenerife.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: