Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Prenájom lodí na Puerto Colon
Prenájom lodí bez kapitána na Puerto Colon
Prenájom lodí v Puerto Colon

Tentoraz vám chceme povedať o prenájme lodí v Puerto Colón. Tento prístav sa nachádza veľmi blízko Playa de las Americas, Los Cristianos a Costa Adeje, takže priťahuje veľké množstvo turistov, ktorí si chcú užiť more.

Vychutnajte si nasledujúci text, v ktorom vám povieme o rôznych možnostiach prenájmu lodí v Puerto Colón. Prispôsobíme sa vášmu vkusu, potrebám a rozpočtu. Napíšte nám hneď teraz na náš WhatsApp, aby sme sa porozprávali a pomohli vám s rezerváciou.

Čo robiť počas výletov loďou v Puerto Colón

prenájom lode tenerife 16

Počas výletov loďou v Puerto Colon budete môcť vidieť delfíny a veľryby v ich prirodzenom prostredí a urobiť si krásne fotografie. Vychutnajte si ich blízkosť a očarujúce piruety. Potom sa môžete osviežiť kúpaním na pláži pozdĺž pobrežia a šnorchlovaním preskúmať morské dno. Využite túto chvíľu na spoločný pobyt s rodinou a priateľmi, pocíťte vietor na tvári a opáľte si pokožku pod teplým tenerifským slnkom. Ak chcete, relaxujte v tieni a obdivujte nádherný výhľad na Atlantický oceán, Tenerife a susedný ostrov La Gomera.

Vďaka vyše 4-hodinovému prenájmu lode v Puerto Colon môžete navštíviť útesy Los Gigantes a ich krásnu zátoku Masca. V cene je zahrnutý obed, nápoje a občerstvenie. Tieto charakteristiky sú spoločné pre takmer všetky aktivity, avšak pre zistenie ich charakteristík by ste si mali pozrieť podrobnosti o výlete. Napíšte nám teraz na náš WhatsApp, aby sme vám objasnili vaše pochybnosti a urobili rezerváciu.

Prenájom lode s kapitánom v Puerto Colón

Tenerife prenájom motorového člna Fairline 42 stôp

Súkromné lode s kapitánom ponúkajú možnosť vychutnať si more exkluzívnym spôsobom. Len vy a vaši hostia bez prítomnosti cudzích ľudí na lodi. Je to veľká výhoda, ktorá nám umožňuje osláviť špeciálne udalosti pohodlným a exkluzívnym spôsobom. Príďte si užiť romantický výlet s partnerom alebo dobrodružstvo na mori s priateľmi a rodinou. Mnohí naši klienti si prenajímajú súkromné lode v Puerto Colon na oslavu narodenín a rozlúčky so slobodou a so slobodou. Každý dôvod je platný na prenájom lode a strávenie vysnívaného dňa na mori.

Zabudnite na riadenie lode a jej prevádzku, o to sa postará naša odborná posádka. Len si užívajte more a spoločnosť svojich blízkych.

Dáme vám k dispozícii luxusné jachty na exkluzívnu jazdu po mori. Tieto lode majú avantgardný dizajn a dostatok priestoru, aby uspokojili aj ten najvyberanejší vkus. Ponúkame aj pohodlné plachetnice, rybárske lode a priestranné katamarány pre veľké skupiny. Prispôsobíme sa vašim požiadavkám. V tomto odvetví pôsobíme už mnoho rokov a ubezpečujeme vás, že máme loď, ktorú potrebujete.

Čas na prenájom jachty bez kapitána v Puerto Colon

CAPELLI TEMPEST-770 - Prenájom lode na Malorke s licenciou wihtout skipper (4).min

Ponúkame aj člny bez kapitána, na ktorých sa môžete sami previezť po zálive. Určite si trasu a pokojne sa plaťte. Môžete sa rozhodnúť, kde sa zastavíte a ako dlho to bude trvať, v tomto prípade ste to vy, kto riadi jazdu.

Ak chcete riadiť jeden z týchto člnov, musíte mať minimálne 18 rokov a platný lodný preukaz. Vyžaduje sa záloha, ktorá sa vráti po vrátení člna. Palivo sa účtuje podľa spotreby počas plavby a strava nie je v cene, preto si ju musíte priniesť so sebou.

Člny bez licencie v Puerto Colon

Prenájom motorového člna tenerife bez kapitána (15)

Na druhej strane ponúkame malé člny, ktoré môžete riadiť, aj keď nemáte lodný preukaz. Ponúkame motorové člny s výkonom 15 koní a kapacitou pre 7 cestujúcich. Tento typ aktivity je ideálny na to, aby ste si vyrazili s malou skupinou priateľov a ukázali im svoje schopnosti kapitána lode.

Kontaktujte nás pre prenájom člna v Puerto Colon. Zverte všetko do našich rúk, už viac ako desať rokov pomáhame našim klientom užívať si Tenerife a jeho čaro. V nasledujúcom zozname nájdete zoznam lodí, ktoré sú k dispozícii na prenájom s kapitánom alebo bez neho. Niektoré z nich sú k dispozícii v oboch modalitách. Nezabudnite nás kontaktovať niekoľko dní vopred, aby ste si boli istí, že nájdete loď na požadovaný termín.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: