Pirmizrāde: 11 novembris, 2021 | Pēdējoreiz atjaunots: 13 novembris, 2021 | Autors: Jan Daniel

Vaļu vērošana Tenerifes dienvidos

Viens no populārākajiem ceļojumiem Tenerifē ir vaļu un delfīnu vērošana. Šie inteliģentie dzīvnieki mūžīgā pavasara salā dzīvo visu gadu. Tāpēc vienmēr ir labākais gadalaiks, kad doties uz vaļu vērošanas braucienu Tenerifē.

Visa gada garumā ir iespējams rezervēt ceļojumu, lai redzētu delfīnus vai vaļus. Pie mums jūs varat izvēlēties starp labu skaitu laivu un 3 līdz 4,5 stundu ilgu braucienu. Vislabākās garantijas delfīnu un vaļu vērošanai jums būs, sākot no Puerto Colon vai Los Cristianos ostas. Abas ostas atrodas ļoti tuvu Costa Adeje un Playa de las Americas Tenerifes dienvidos.

Vaļu vērošana sniegs jums iespēju baudīt atpūtu kopā ar ģimeni vai draugiem. Viens no visbiežāk novērotajiem vaļu sugu pārstāvjiem ir pilotvaļņi un delfīni ar apakšējiem deguniem. Ja meklējat patīkamu brīvdienu pavadīšanu Tenerifē, vaļu vērošana ir ļoti patīkama iespēja.

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

 

Braucienos, kurus mēs piedāvājam rezervēt vaļu vērošanai, ir iekļauta arī atspirdzinoša maltīte pie jūras. Mūsu laivu braucienos ir iekļauti neierobežoti dzērieni uz klāja. Peldēties kopā ar delfīniem vai vaļiem Tenerifē nav atļauts saskaņā ar starptautiskajiem likumiem. Šie dzīvnieki ir aizsargājami, un tam ir pamatoti iemesli.

Ja plānojat rezervēt vaļu vērošanas braucienu Tenerifē, ielūkojieties laivu braucienu sadaļā, tur atradīsiet visu veidu laivas, ar kurām var doties uz vaļu vērošanu no Puerto Colon. Ja nevarat izlemt, kurš ceļojums jums ir vispiemērotākais, vienkārši aizpildiet kontaktformu, un mēs jums palīdzēsim personīgi!

Vērot vaļus un delfīnus to dabiskajā vidē, nevis nebrīvē, ir daudz patīkamāk un tuvāk dzīvniekiem.

Nav svarīgi, vai jūsu viesnīca atrodas Los Cristianos, Las Americas, Costa Adeje vai Playa Paraiso, vaļu vērošanas braucieni sākas netālu no jūsu viesnīcas, tāpēc pieņemiet lēmumu par to, kuru laivu izvēlēties, un sāciet baudīt brīvdienas!

 

Saistītie raksti:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0