Pirmizrāde: 11 novembris, 2021 | Pēdējoreiz atjaunots: 13 novembris, 2021 | Autors: Jan Daniel

Vaļu vērošana: Tenerifes laivu braucieni

Tenerife noteikti ir vieta, kur var vērot vaļus un delfīnus. Šeit jūs atradīsiet tik daudz laivu braucienu, ka būs grūti izlemt, kuru no tiem izvēlēties.

Neuztraucieties, jūs vienmēr varat lūgt mūsu palīdzību. Šajā rakstā mēs vēlamies jums pastāstīt vairāk par vaļu vērošanu. Tā vienmēr būs lieliska izvēle jūsu brīvdienām.
Nav svarīgi, vai esat romantisks pāris, ģimene ar bērniem vai draugu kompānija, šī pārsteidzošā aktivitāte būs pareizā izvēle, un šeit ir izklāstīti tās galvenie ieguvumi:

 

Atpūta

Braucienu ar laivu ir ļoti ieteicams veikt jūsu brīvdienu sākumā. Komfortabla jahta, viļņu šalkoņa, silta saule un viegls okeāna vējš noņems visas jūsu problēmas un rūpes.

Pēc brauciena ar laivu jūs atslēgsieties no darba un stresa un sāksiet gūt prieku no brīvdienām un izbaudīsiet savu laiku.

 

Vaļi un delfīni

Šī laivu brauciena daļa neatstās vienaldzīgus ne bērnus, ne pieaugušos. Uzreiz pēc izbraukšanas no Puerto Kolonas ostas laiva dosies kaimiņsalas La Gomeras virzienā un apstāsies.

Šajā punktā starp Tenerifi un La Gomeru pastāvīgi uzturas delfīni (vai atceraties Flipperu?) un loču vaļi. Braucienu organizatori garantē, ka jūs redzēsiet kādu no šiem inteliģentajiem un graciozajiem dzīvniekiem, kas rotaļājas pavisam netālu no laivas.

Pampano Luxusyacht Astondoa 40 Teneriffa Bootscharter

Peldēšana un snorkelēšana

Kāds liels prieks ir apvienot sauļošanās peldi uz kuģa klāja ar atsvaidzinošu peldi El Puertito (Bruņurupuču līča) tīrajos ūdeņos.

Starp citu, šeit jums būs iespēja satikt vēl vienu Tenerifes iedzīvotāju – bruņurupučus.

 

Los Gigantes klintis

Ja jums patīk jūra un neticamas dabas ainavas, izvēlieties 5 stundu laivu braucienu uz Los Gigantes. Papildus iepriekš minētajiem piedzīvojumiem jūs gūsiet vēl vienu neaizmirstamu pieredzi – iespaidīgu skatu uz Los Gigantes klintīm.

Nekādi vārdi nevar izteikt to, ko cilvēks izjūt, skatoties uz šīm milzīgajām, no 500 līdz 800 m augstajām klintīm, kas paceļas tieši no skata.

 

Secinājums

Tagad jūs saprotat, kāpēc vaļu vērošana ir obligāta aktivitāte Tenerifē. Bet, ja jūs vēl šaubāties, mums ir vēl viens arguments: Tenerifē jūs atradīsiet lielu laivu izvēli, sākot no milzīgām laivām līdz jahtām ar samazinātu pasažieru skaitu.

Arī brauciena ilgums var būt dažāds – no 3 līdz 5 stundām. Vienkārši apmeklējiet mūsu veikalu un izvēlieties sev piemērotāko variantu.

Šeit jūs atradīsiet dažāda veida laivu braucienus Tenerifē, kas piedāvā vaļu vērošanu!

Atstājiet mums komentāru, lai uzzinātu jūsu viedokli. Un neaizmirstiet dalīties Facebook un Twitter, ja jums patīk šis raksts!

Saistītie raksti:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0