Prvá publikácia: 14 novembra, 2021 |

Pozorovanie veľrýb na juhu Tenerife

Pozorovanie veľrýb a delfínov patrí medzi najobľúbenejšie výlety na Tenerife. Tieto inteligentné zvieratá žijú na ostrove večnej jari po celý rok. Preto je vždy najlepšie ročné obdobie na uskutočnenie výletu za pozorovaním veľrýb na Tenerife.

Počas celého roka je možné rezervovať si výlet za delfínmi alebo veľrybami. U nás si môžete vybrať z veľkého počtu lodí a trvania 3 až 4,5 hodiny. Najlepšie záruky, že uvidíte delfíny a veľryby, budete mať od prístavu Puerto Colon alebo Los Cristianos. Oba prístavy sa nachádzajú veľmi blízko Costa Adeje a Playa de las Americas na juhu Tenerife.

Pozorovanie veľrýb vám poskytne príležitosť užiť si pohodové chvíle s rodinou alebo priateľmi. Jedným z najčastejšie pozorovaných druhov sú veľryby pilotné a delfíny dnové. Ak hľadáte príjemné strávenie času počas dovolenky na Tenerife, pozorovanie veľrýb je veľmi príjemnou možnosťou.

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

 

Výlety, ktoré ponúkame na rezerváciu na pozorovanie veľrýb, zahŕňajú aj občerstvenie na mori. Neobmedzené množstvo nápojov na palube je súčasťou našich výletov loďou. Plávanie s delfínmi alebo veľrybami na Tenerife nie je podľa medzinárodných zákonov povolené. Tieto zvieratá sú chránené a existujú na to dobré dôvody.

Ak uvažujete o rezervácii výletu za veľrybami na Tenerife, pozrite sa do sekcie výletov loďou, nájdete tam všetky druhy lodí na pozorovanie veľrýb z Puerto Colon. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý výlet je pre vás najlepší, stačí vyplniť kontaktný formulár a my vám osobne pomôžeme!

Pozorovať veľryby a delfíny žijúce v ich prirodzenom prostredí, a nie v zajatí, je príjemnejší a bližší zážitok k zvieratám.

Nezáleží na tom, či sa váš hotel nachádza v Los Cristianos, Las Americas, Costa Adeje alebo Playa Paraiso, výlety za pozorovaním veľrýb začínajú v blízkosti vášho hotela, takže sa rozhodnite, ktorú loď si vyberiete, a začnite si užívať svoju dovolenku!

Súvisiace články:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom