Looduslikud basseinid Agaetes

Looduslikud basseinid Agaetes

Agaete looduslikud basseinid on kolm vulkaanilist kivibasseini, kus saab pere koos värskendavalt supelda ja lõbutseda. Kutsume teid tutvuma selle looduse imega, mis võtab vastu sadu turiste, kes on armunud selle võlu ja rahulikkusesse.

Neid tuntakse ka Las Salinas de Agaete nime all. Nad pakuvad Gran Canaria tüüpilistest randadest erinevat keskkonda. Siin ei leia te luiteid, peent liiva ega kaldal mürisevaid laineid.

Sellest postitusest saate teada, mis on Agaete looduslikud basseinid, miks need nii populaarsed on ja kuidas sinna pääseda.

Piscinas Naturales en Agaete -.min

Mida teha Agaete looduslikes basseinides

Las Salinas de Agaete loodusbasseinides on kolm uhket vulkaanilist kivibasseini, mis sobivad suurepäraselt lõõgastumiseks ja mere nautimiseks. Need on omavahel ja merega ühendatud maa-aluste kanalite kaudu.

Kuna need on kaitstud lainete eest, pakuvad nad rahulikku vett, et nautida merd lõõgastunult. Tänu nendele tingimustele sobivad need ideaalselt perekondadele. Lapsed saavad rahulikult supelda ilma lainete tekitatud ohuta. Basseinidesse sisenemiseks ja sealt väljumiseks on olemas trepid, mis hõlbustab juurdepääsu kõigile pereliikmetele.

Agaete looduslikes basseinides saab päevitada, end kristallselges vees värskendada ja sukelduda, et avastada pinna all peidus olevaid iludusi. Kui tõusulaine tõuseb, sisenevad basseinidesse lained ja kalad. Kui tõusu ja mõõna langevad, jäävad kalad lõksu, luues huvitava veealuse keskkonna sukeldumiseks ja uurimiseks.

Nautige oma silmi ranniku kargetel vaadetel. Laske end võrgutada kaljude ja kaljude poolt, mis kaitsevad ilusat ja viljakat Agaete orgu. Ärge unustage külastada El Roque Partido ehk Dedo de Dios’i, mis on taevasse suunatud sõrme kujuline vulkaaniline kalju.

Puerto de Agaete.min

Teenused

Agaete soolakõrtsis leiate järgmised teenused:

  • Vannid
  • Söökla
  • Suvel vetelpäästja
  • Parkimisala

Seal on ka solaarium, kus saab rahulikult päevitada ilma liiva täis saamata.

Asukoht

Need looduslikud basseinid asuvad Agaete linnas Gran Canaria loodeosas ja on saare tuntuimad. Nende nimi tuleneb nende kunagisest funktsioonist kui soolakambritest. Iidsetel aegadel käisid inimesed seal meresoola otsimas, mis hiljem muudeti nendeks imelisteks basseinideks, mida me saame tänapäeval nautida.

Agaete

Pueblo de Agaete.min

Agaete on kalandustraditsioonidega linn, kus on rohkesti praetud kala, soolakala ja merekirevust. Siit leiate erinevaid kultuuri- ja vaba aja veetmise võimalusi. See küla on suurte luuletajate sünnikoht, kes leiavad oma inspiratsiooni selle oru ilust, mere lõhnast ja kalamehe atmosfäärist.

Mööda promenaadi leiate poode, käsitöömüüki ja kümneid restorane, mis pakuvad värsket kala igal kellaajal. Hellitage oma maitseelamust ja valmistuge nautima kala selle erinevates esitusviisides. Te ei suuda otsustada puljongide, praetud või traditsiooniliste praetud kalaroogade vahel.

Kuidas jõuda Agaete basseinidesse

Kui soovite külastada Agaete looduslikke basseinid, saate sinna autoga Las Palmasest, mis asub vaid 30 minuti kaugusel. Samuti saab sinna jalgsi Puerto de las Nievesi Paseo de los Poetas’e pealt. Kui olete Tenerifel ja soovite ühelt saarelt teisele üle minna, võtab reis praamiga veidi üle tunni. See sobib ideaalselt külastajatele, kes soovivad tutvuda Kanaari saartega, ilma et nad jääksid ilma vaatamisväärsustest ilma. Soovitame teil oma puhkust hoolikalt planeerida, et saaksite tutvuda kõigi Kanaari saarestiku võludega.

Rannad aastal Gran Kanaaria
Saistītie raksti:
Seotud tegevused: