Playa de las vistas Rand

Playa de las vistas Rand

Playa de las Vistas, tuntud ka kui Las Vistas Beach, on väga atraktiivne rand nii kohalike kui ka ülejäänud hispaanlaste jaoks.

Samuti võtab see pidevalt vastu turiste kogu maailmast, kes armuvad selle võlu. Suurim külastajate sissevool on suvel, kuid see meelitab jätkuvalt keskmiselt kogu ülejäänud aasta jooksul.

Tänu oma lainemurdjate reale pakub see väga rahulikku vett, mis sobib ideaalselt lastega külastamiseks. Ärge muretsege lainete pärast, nautige lihtsalt rahu ja vaikust ning lõõgastuge.

Asukoht

Omavalitsus: Arona

Asub Tenerife lõunaosas Los Cristianose meresadama kõrval samanimelises linnas. Kuna see on Los Cristianose rannale väga lähedal, siis saate jalutada ühelt teisele mööda promenaadi.

Hotellid ja restoranid

Playa de Las Vistas Tenerife South

Seda ümbritsevad hotellid ja korterid, mistõttu on see üks kõige külastatavamaid randu turistide poolt aastaringselt.

Las Vistase promenaad on ääristatud toidukioskitega, kui soovid suupisteid süüa. Seal on ka palju poode, restorane ja McDonalds.

Liiv

See pakub maitsvat kuldset liiva. Külastajad naudivad liival lamamist, et päevitada, nautida Atlandi ookeani päikest ja lõõgastuda mere kohina saatel.

Juurdepääsetavus

Las Vistas on üks kaheteistkümnest Tenerife saare ligipääsetavaks rannaks määratletud rannast. See tähendab, et see on kohandatud liikumispuudega inimestele, kus on olemas kaldteed ja kõnniteed, mis hõlbustavad juurdepääsu, samuti dušid ja parkimiskohad ratastooliga liiklejatele.

Mida leiate siit

lamamistoolid ja päikesevarjud

Kui eelistate varjus viibida, on külastajatele rohkelt kohti, kus saab tasu eest rentida mugavaid võrkkiigesid.

Sport

Paljud turistid lähevad randa lõbutsema ja liikuma. Võrkpall on üks populaarsemaid rannaspordialasid ja seda saab siin mängida. Rannas on mitu võrkpallivõrku, mida saate koos pere ja sõpradega nautida.

Kui teile meeldivad ka veespordialad, saate nautida jetisuusatamist, banaanipaadiga sõitmist ja paraplaanil purjetamist.

Kunstlik saar

Fuente Playa de las Vistas

Kui selle looduslikust võlu ei oleks veel piisav, pakub see ka väikest kunstlikku saart koos purskkaevuga, mis tulistab külastajate rõõmuks vett taevasse. Saate unikaalseid fotosid, mis näevad välja nagu midagi fantaasiamerest.

Autoparkla

Las Vistase promenaadil, väga lähedal rannale, asub meresadama parkla. Kuna see on parim koht, kuhu oma auto jätta, peame märkima, et see on tasuline.

Mõned turistid otsivad lähedalasuvatest tänavatest tasuta kohta ja lähevad siis jalgsi randa. Nii säästavad nad parkimise pealt ja naudivad samal ajal jalutuskäiku.

Turvalisus puhkajale

Seal on Punase Risti poolt loodud vetelpäästjaam. See on alati järelevalve all ja seal on vetelpäästjad, kes on alati valvel, et midagi ei juhtuks.

Lipud

Kuigi rand on hästi valvatud, on meie endi ülesanne hoolitseda enda eest. Selleks on olemas erinevad lipud, mis näitavad külastajatele, kuidas vesi on. Siin on värvikood, mida peaksite alati meeles pidama:

  • Punane: ei sobi suplemiseks
  • Kollane: ujumiseks sobiv, kuid ettevaatusega.
  • Roheline: suplemiseks sobiv

Mida ei tohi teha

Ranna ja teiste külastajate rahulikkuse kaitsmiseks on märgitud, et te ei tohi:

  • tuua kaasa koeri
  • Telkida
  • jätta sigaretituhka liivale
  • Mängida muusikat

Rannad aastal Tenerife

See on suurepärane linnarand, kus saab päevitada ja nautida Tenerife merd. Tänu linna...
See on Tenerife kaunis rand, mis on paljudele turistidele veel tundmatu, nii et see...
Playa Fañabé on veetlev hele liivarand, kus on suurepärased vaba aja veetmise...
See on linnarand, mis asub Puerto Santiago kai ja promenaadi ääres. Seda külastavad...
Tegemist on Tenerife piirkonnas väga populaarse linnarannaga, kus on palju külastajaid,...
Playa de Troya I ja II on kaks Costa Adejes asuvat randa. Siit leiad kogu mere, lainete...
See on ka Playa los Guios’e nime all tuntud imearmas ja looduse poolt õnnistatud...
See on Costa Adejes asuv linnarand, mis pakub kõike, mida vajate vapustavaks päevaks...