Garachico tenerife air view.min

Garachico

Garachico asub Tenerife saare kirdeosas, see on ajalooline küla, mis oli kunagi saare peamine kalapüügi- ja kaubandussadam. Nii oli see kuni 18. sajandil Trevejo vulkaanist mahajäämiseni.

Sealt leiate ajaloolisi mälestusmärke ja hästi säilinud sümboolset arhitektuuri, mistõttu on Garachico alates 1994. aastast tunnistatud kultuuriväärtuslikuks objektiks.

Garachico (5) Church.min

Linna tänavaid iseloomustab värviline munakivi, mille kaudu saab tutvuda selle ajalooliste hoonete ja kirikutega, mis on täis usku ja lootust. Te ei saa lahkuda ilma Castillo de San Migueli, Nuestra Señora de los Angelese kiriku ning Santo Domingo ja San Francisco kloostrite külastamiseta.

Enne vulkaanist põhjustatud katastroofi oli linn oluline koht, mis meelitas ligi palju jõukaid perekondi, kes võtsid endale ülesandeks kaunistada selle tänavad munakividega ja andsid sellele selle ainulaadse olemuse, mida me tänavatel kõndides ikka veel tunneme.

Garachico Tenerife Pools.min

Siin toimub kuulus San Roque festival, mis tõmbab ligi nii riigisiseseid kui ka rahvusvahelisi turiste. See on elav ja populaarne festival, kus kõik inimesed lähevad tänavatele, et pühakuga kaasas käia. Kui juhtub, et olete seal 16. augustil, siis saate tähistada koos vankrite, loomakarjade, inimeste rõõmu ja muusikabändidega, kes kõik koos liiguvad erakonna suunas.

Seda festivali on tähistatud alates 17. sajandist ja nüüdseks on see riiklikuks turismihuviks kuulutatud festival. Nende ajal teevad kalurid lisaks külas toimuvale palverännakule ka palverännakut vee peal. Erinevad paadid saadavad pühakut mööda rannikut.

Garachico maastik on kaetud Kanaari mändidega, mis katavad üle poole territooriumist, mis kaasnevad vulkaanilise maastikuga. Rannikul on palju banaaniistandusi ja keskosas on väikeste majade kõrval mitmesuguseid iseviljakultuure.

Garachico coastal view tenerife.min

Rannikurannad koosnevad vulkaanilise päritoluga mustast liivast ja mõnedel aladel kivikliivast. Maastiku kõrval on imposantsed kaljud ja tihe taimestik. El Caletón on rand, mis meelitab kõige rohkem külastajaid, see on populaarne oma loodusliku basseini tõttu. Siit leiate kõik vajalikud teenused, et nautida sensatsioonilist päeva rannas.

Garachico Tenerife Beach.min

Rannikul asub jahisadam, kus asuvad erinevad kalapüügi- ja merespordipaadid.

Garachico Tenerife Harbour .min

Nähtu põhjal integreerib Garachico rannakeskkonna, jahisadama, ajaloolise maastiku ja vulkaanilised vaated, mis teeb sellest linnast ühe kõige ilusama ja atraktiivsema koha, mida Tenerifel külastada.

Locations: